Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem tego typu z dekoderem HD5000, mianowicie po ostatniej aktualizacji oprogramowania ktora zrobila mi sie automatycznie wszystkie kanały hd a zwlaszcza TVN HD i +1 HD zacinają się co chwilę, ponadto podczas przełączania kanałów czas ich ladowania trwa ok 5 sekund a hd 8 sekund, gdzie przy starej wersji oprogramowania bylo wszystko ok i co mam z tym zrobic ? ju z chyba nie cofne aktualizacji...:(

Proszę zmienić rozdzielczość na 1080i powinno pomóc mi na 720 p przycina kanały HD natomiast na 1080i nie .Rozdzielczość 720p preferuje lepsza jakość obrazu ale niestety przycina na tej rozdzielczości wina nowego oprogramowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zrobić z tym że kanały dłużej się ładują ? wczesniej tylko obraz byl chwile czarny i zaraz pojawial sie obraz a teraz jakies zolte kropeczki mi sie laduja rozumiem ze nie uniknalbym aktualizacji oprogramowwania i predzej czy pozniej dopadla by mnie ta wersja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

Ludzie, nie ma jakiejś zmiany regulaminu w tym Polsacie, żebym mógł rzucić to w [beep]ę? Mam konwenter Quad na hot-bird, podłączoną N-ke na dwóch przewodach i cyfrowy polsat na trzecim. N-ka śmiga, a polsat się tnie jak jasna [beep]a. I to w drugim dekoderze. Pierwszy HD5000 musiałem resetować co kilka minut, bo gubił sygnał, mimo, że w ustawieniach był sygnał na 75-80%... Po wymianie w APS jest jeszcze gorzej. Teraz nie gubi sygnału, nie pojawia się napis o braku sygnału, tylko zachowuje się tak, jakby sygnał był na 10% - zacięcia obrazu i dźwięku. Dodam jeszcze, że sprawdzałem na dwóch innych antenach u znajomych i jest to samo...

Poradźcie coś mądrego, bo mi już brakuje pomysłów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dysk do nagrywania do dekodera hd 5000 w autoryzowanym punkcie czas oczekiwania około 7 dni żal mi trochę 250 pln ale co począć jak chce się nagrywać programy to muszę zapłacić .Mi dekoder hd 5000 po wgraniu nowego oprogramowania działa dobrze nie mam żadnych problemów oprucz przycinania obrazu w rozdzielczości 720 p kanały hd w 1080 i jest ok .Zwłaszcza epg działa dobrze .Mam obawy jak ten układ dysk + dekoder będzie się sprawował czy będzie nagrywał prawidłowo materiał i czy nie będzie to wszystko się cieło ale to się okaże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

Ludzie, nie ma jakiejś zmiany regulaminu w tym Polsacie, żebym mógł rzucić to w [beep]? Mam konwenter Quad na hot-bird, podłączoną N-ke na dwóch przewodach i cyfrowy polsat na trzecim. N-ka śmiga, a polsat się tnie jak jasna [beep]. I to w drugim dekoderze. Pierwszy HD5000 musiałem resetować co kilka minut, bo gubił sygnał, mimo, że w ustawieniach był sygnał na 75-80%... Po wymianie w APS jest jeszcze gorzej. Teraz nie gubi sygnału, nie pojawia się napis o braku sygnału, tylko zachowuje się tak, jakby sygnał był na 10% - zacięcia obrazu i dźwięku. Dodam jeszcze, że sprawdzałem na dwóch innych antenach u znajomych i jest to samo...

Poradźcie coś mądrego, bo mi już brakuje pomysłów...

 

Obawiam się że nie tylko ty masz ten problem z kanałami HD.Tylko aktualizacja softu może pomóc.A więc dzwonić,pisać,monitować.Niech coś z tym w końcu zrobią!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem, a mianowicie przedłużyłem dwa dni umowę z CPT i przeszedłem na pakiety Familijny HD + Sport HD. Lecz nie działa mi kilka kanałów HD m.in. Eurosport HD, Eurosport HD 2, Polsat Sport HD, AXN HD i jeszcze kilka. Po podłączeniu wszystko działało, a po kilku godzinach już tych kanałów nie było i pisze, że tych kanałów nie ma w moim abonamencie. Jeśli ktoś miał taki przypadek lub wie co jest tego przyczyną to bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczę, że sam się spotkałem z tym problemem i w systemie wyraźnie były nadane "stare" pakiety zamiast nowych. W TCOK tylko Ci nadają prawidłowe pakiety. Aktywacja nie nastąpi w 5 minut w tej sytuacji. Trzeba zostawić tak długo na kanale 21 aż "ruszą" kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pamiętaj o reklamacji. Operator powinien zwrócić Ci 1/30 opłat miesięcznych zapisanych w umowie za każdy dzień gdy nie miałeś dostępu do wykupionych treści programowych lub ich części, jeśli wynikało to z winy operatora. Ta zasada działa także w miesiącach promocyjnych.

W praktyce operator może też zrekompensować poniesione niedogodności dając dodatkowy okres bezpłatnej telewizji lub w jakiejkolwiek innej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety znowu mam problem z dekoderem hd5000 tym razem tego typu że kiedy oglądałem telewizję to raptownie zniknęły mi wszystkie kanały i na każdym z nich jest " tego kanału nie ma w twoim abonamencie" nawet tvp1 i tvp2. Próbowałem wyciągnąć karte na parę minut ponownie ja włożyłem i włączyłem kanał 21 na 2-3 godziny nic nie dało co jeszcze mogę zrobć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted::(:szukaj: Mam obawy czy ten dysk do nagrywania będzie dostępny dla stałych użytkowników za 250 pln .Tylko dla nowych z pakietem minimum familijny hd na udostępnienie .Mam pakiet mini hd elastyczny ze zmianą na familijny hd i niedane mi będzie dobrodziejstwo nagrywania .Bardzo mnie to zdenerwowało że nie mogę czegoś kupić i nie jest to dla mnie dostępne .mam czekać 3-lata aż wygaśnie umowa aby ponownie pobrać dekoder z dyskiem to jest jakiś koszmar .Mnie dzierżawa nie interesuje ja chce kupić dysk nawet gdy by on kosztował i 1000 pln i nagrywać .Po co mi nowa aktualizacja dekodera hd 5000 .Dzwoniłem do obsługi polsat i takie informacje otrzymałem ta pani chciała ze mną jeszcze rozmawiać bez sensu na inne tematy powiedziałem że nie jestem zadowolony z tego wszystkiego .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jaki jest CP każdy wie.Mogliby przecież zrobić tak że HD5000 działałby z każdym dyskiem dostępnym na rynku.Mogliby ale...lepiej zarobić oferując dyski za 250 zł,czyli w cenie w jakiej ja mogę sobie kupić dysk 1,5 TB.Wystarczy tylko "zainstalować" blokadę uniemożliwiającą pracę tunera z innymi niż te...dedykowane dyskami.Czyli jest to swojego rodzaju monopol wprowadzany przez CP.

Polityka jest prosta.NIC dla stałych klientów.Ważne jest tylko żeby naciągać tych nowych i zmuszać starych abonentów do podpisywania nowych umów,najlepiej na 36 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam problem z Harmanem 255 i Cyfrowym Polsatem.

Polsat mam podłączony przez euro oraz przez HDMI (dla kanałów w HD). TV odbiera przez euro jednak jak przełaczam w harmanie na cable/sat niestety nie odbiera telewizja - 2 miesiące temu wszystko było ok.

Dodatkowo do harmana mam podłączoną konsolę ps3 i wszystkie działa.

Podłączyłem Polsat pzrze HDMI bezpośrednio pod TV i też działa.

Na infolinii polsatu powiedzieli że to nei wina dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup kabel optyczny wepnij do amplitunera. A dekoder podepnij do telewizora kablem HDMI. Dźwięk będzie lepszy niż gdybyś łączył dekoder HDMI do amplitunera i potem amplituner z TV.

 

Radzę Ci wykorzystywać kable optyczne i koaksjalne niż kabel HDMI. Jeśli już masz amplituner to używaj najlepszego dostępnego połączenia. Oczywiście problem który masz to wina dekodera. Bo powinien normalnie łączyć się z Harmanem, Harman nie ma problemu z połączeniem z TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj odwiedziłem APS i nawet nie trzeba było wymieniać dekodera bardzo miła pani :) podłączyła go włączyła aktualizacje i odrazu leciał zielony pasek.

Mówiła że nie tylko ja tak miałem bo wiele osób przychodziło z tym samym problemem.

Teraz dekoder działa bez problemu :)

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...