Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam telewizor Grundig 42-7750 FHD z jednym wejściem HDMI i jak pisałem wcześniej problemem jest brak wizji i dźwięku, po prostu nie ma nic. Inne urządzenia podpięte przez to wejście działają normalnie, dekoder podłączony do innego telewizora (SONY, ale jaki model nie pamiętam, bo próbowałem go u siostry) też działa normalnie. Z postów napisanych wyżej wnioskuję że nie ma sensu próbować wymiany dekodera na ten sam model, bo to nie pomaga, także pewnie trzeba będzie czekać na mam nadzieję szybką ponowną zmianę oprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla nowych abonetów ma być dysk do nagrywania .Cena wzięta jest z cenika który obowiązuje od marca tego roku 250 pln mam nadzieje że będzie inna .Bardzo mnie to zdenerwowało że tylko dla nowych użytkowników dysk w ofercie to jest dyskryminacja i bardzo nie profesjonalne podejście .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę się tym dekoderem z podłączonym dyskiem pobawiłem.

Dysk po podłączeniu błyskawicznie się formatuje. Dysk cały czas buforuje, można pauzować, cofać do bodajże 3 godz . Więc time shift jest. Nagrania co oczywiste do obejrzenia tylko na konkretnym dekoderze ( na innym widzi tylko plik ale nie może go odczytać) Można oczywiście ustawiać nagrania z EPG. Podłączyłem dysk również do laptopa, działa również można zapisywać. Co ciekawe sterowniki instaluje jako samsung. Hd5000 z tym dyskiem wydaje się bardzo ciekawą opcją alternatywną do sagema, z tym że oczywiście bez drugiej głowicy. Szkoda że na razie nie ma info ile dysk będzie kosztował na własność, i czy stali abonenci będą mogli go sobie wypożyczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem tego typu z dekoderem HD5000, mianowicie po ostatniej aktualizacji oprogramowania ktora zrobila mi sie automatycznie wszystkie kanały hd a zwlaszcza TVN HD i +1 HD zacinają się co chwilę, ponadto podczas przełączania kanałów czas ich ladowania trwa ok 5 sekund a hd 8 sekund, gdzie przy starej wersji oprogramowania bylo wszystko ok i co mam z tym zrobic ? ju z chyba nie cofne aktualizacji...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...