Skocz do zawartości

Oprogramowanie 2.15B5 dla 100/100E/200/120/220


brain
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z tymi fergusonami to jest tak, że je tylko przez okno wyrzucić. A firma powinna sie wstydzić, ze takie niedopracowane produkty daje. Poza tym jak skończą produkować dany model zero wsparcia w razie problemów. Mam 6600cx od paru lat i widze, że nie warto kupować żadnych fergusonów. Stabilniejsze są już Opticumy nawet. Co do oprogramowania to myśle, że firma powinna najpierw to dopracować a potem dopiero wrzucać w neta. A tak co nowsze oprogramowanie to gorsze. I szlag człowieka trafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Arivie 120Combo intrygujący problem z nagrywaniem (a w zasadzie odtwarzaniem nagranego materiału) po USB. Bez względu na typ pamięci (dysk zewnętrzny lub pendrive) nagrywanie przebiega bez problemów, natomiast przy odtwarzaniu są przycinki lub całkowity zwis. W komputerze nagrania wyglądają prawidłowo, odtwarzają się bez problemu. Najciekawsze jest to, że po obróbce (wycięcie niepotrzebnych reklam, połączenie w jeden plik .ts) odtwarzają się w tunerze bez żadnych problemów, oczywiście z tych samych pamięci :roll: Chyba będę musiał wrócić do wersji 2.14, a szkoda, bo kilka mankamentów w 2.15 znikło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, ariva 120, zwiechy na kanałach HD na 2.15B5 z tym, że u mnie zdarzały się też sporadycznie na poprzednim sofcie 2.14B4. wróciłem do 2.13B5, tam poza delikatnie rozjechaną synchronizacją av jest wszystko ok. odniosłem też wrażenie, że na 2.15B5 dekoder bardziej się grzeje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potwierdzam, na tym sofcie zacinają sie kanały hd i jedyne rozwiązanie to odłączenie kabla. Może ktoś polecić jakiś bardzo stabilny soft?

Zależy mi tylko i wyłącznie (albo aż) na stabilnej pracy. Tak, żeby mi sie nie wieszał, ani nie wyświetlał "zakodowane". Korzystam ze splittera diviso i cyfry+.

Jeszcze jedno pytanko. Jeśli chce zrobić downgrade, to czynnośc jest taka sama jak przy aktualizacji? czy trzeba robić coś dodatkowo? (nie próbowałem nigdy i nigdzie nie moge znalezc informacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rusticalming

Każdy ma swój gust. Ja skłonny jestem zaproponować np. Opticumy. Być może niektóre modele są nieco uboższe pod niektórymi względami technicznymi, ale za to oprogramowanie jest stabilne a w razie problemów można liczyć na pomoc ze strony firmy Globo. Także grafika ekranowa jest ok. Cena odbiorników hd już od ok. 350 zł, combo 469 w hollexie. Dziś widziałem Arive za 300, ale wole dołożyć te 169 zł i mieć święty spokój, a nie jakieś zwiechy z hd.

Ferguson olewa wszystkich, wielkie problemy robią z aktualizacją softu, zwłaszcza jeśli dany model nie jest już produkowany. Wiem, bo sam to "przerabiałem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft zawiesza tuner na kanałach HD, wysłałem e-mail i na razie bez odpowiedzi. Sprawdzałem też działanie modułu cam cyfry+HD w gnieździe CI - działają wszystkie SD i tylko kanały HD HBO, HBO Comedy, Cinemax 2, Fox Live i MTV Live. Sama karta w czytniku powyżej gniazda CI odkodowuje wszystkie kanały cyfry SD i HD. Wysłałem e-mail do ferusona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o nagrywanie i oglądanie w tym samym czasie innego programu z tego samego transpondera to w starszych softach było to możliwe bez żadnych problemów a w tym nowym 2.15B5 zatrzymuje się obraz i lipa!!! tak samo wkurza mnie to że nie mogę sobie nagrywać programu i w tym samym czasie odtwarzać wcześniej nagranego programu z USB :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...