Skocz do zawartości

Gdzie są kręcone Polskie Seriale?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Choć wiem że to nie jest forum o serialach, ale wiele seriali Polskich są kręcone w różnych miejscach Polski, a nawet za granicą. W Warszawie są kręcone seriale: Na Wspólnej, M Jak Miłość, Barwy Szczęścia, Prosto w Serce (gdzie co w każdym odcinku można zobaczyć panoramę Stolicy), Ludzie Chudego, Hotel 52, w Piasecznie i w Orzeszynie jest kręcony też M jak Miłość, w Józefowie i w Serocku są kręcone Barwy Szczęścia, w Sękocinie k.Warszawy jest kręcony serial Na Dobre i na Złe, w Jeruzalu, Mrozach i Latowiczu (powiat Miński) jest kręcone Ranczo, w Gliniance (powiat Otwocki) jest kręcony kościół Ojca Mateusza, w Podkowie Leśnej też był kręcony Ojciec Mateusz, ale najwięcej w Sandomierzu są kręcone przygody Polskiego Detektywa w Sutannie, W Zakopanym są kręcone Szpilki na Giewoncie, także w Konstancinie-Jeziornej są kręcone dużo seriali między innymi Prosto w Serce (kamienica w którym mieszkają Monika, Gośka, Baśka, Czarek i Nina), We Wrocławiu są Kręcone Pierwsza Miłość, Świat Według Kiepskich, Dlaczego Ja i Trudne Sprawy, a w Krakowie W-11 i Detektywi. W Berlinie jest też kręcona Pierwsza Miłość i M Jak Miłość.

 

Mam pytanie, gdzie są kręcone najbardziej Dlaczego Ja? i Trudne Sprawy we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostróda i ostródzianie wystąpią w serialu

 

Już w najbliższą niedzielę, 4 września na antenie Pierwszego Programu TVP pojawi się pierwszy odcinek serialu "Życie nad rozlewiskiem". Zdjęcia do serialu kręcono w Ostródzie i okolicy.

 

dsc7023-498438.jpgdsc7057-498440.jpg

 

dsc6991-498433.jpgdsc7013-498432.jpg

 

Źródło: Ostróda.wm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...