Skocz do zawartości

Moduł CAM TnK HD


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na chwilę obecną Polsatu HD w TNK HD nie ma ale mam nadzieję, że będzie. Ewentualnie pewną alternatywą może być moduł Cyfrowego Polsatu w wersji prepaid z pakietem Mini HD - Polsat HD i TVN HD w jednym (choć brak wówczas kilku innych kanałów z TNK HD, w tym Discovery HD Showcase).

Czy będzie działał z telewizorem nie wiem. Wydaje mi się jednak, że jeśli TV jest wyposażony w tuner DVB-S/S2 to raczej powinien współpracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co tak nagle ucichło z tym modułem? Czyżby wszyscy wykorzystali swoje trzy miesiące i dalej nie doładowują? Czy już u wszystkich odbiera idealnie i nie trzeba żadnych zmian softów ani w dekoderach, ani w samym module? A może wina leży po stronie "n", bo sprzedała moduły, a nabywców ma teraz gdzieś i nie myśli ich czymś dalej zachęcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja sądzę, że nowy właściciel "Nki" (jeśli w ogóle dojdzie do jej sprzedaży) nie wyrzuci tak po prostu do kosza użytkowników "TNK" i "TNK HD", bo przecież kupując "Nkę" zapłaci także za nich, więc jakby ich zostawił, to tak jakby wywalił część wydanych pieniędzy w sedes :D ...

 

Ja nie mam zamiaru nic kombinować z moim modułem "nCAM HD" (cały czas wierzę, że w tej nazwie jest jakaś przyszłość :D ) i z kartą "TNK", chociaż ich już nie doładowuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Najsampierw to sprawdź czy moduł działa z Twoim dekoderem. Aktywowanego modułu nie można oddać. Najlepiej ze sklepu w Twoim mieście kupić moduł a wczesniej wypożyczyć inny do testów, żeby wiedzieć czy działa. W Krakowie chyba hollex oferował taką usługę, ale mogę się mylić. Na pewno ktoś oferował wynajem modułu do sprawdzenia działania,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno też pojawiła się nowsza wersja oprogramowania, ja swój z Aktualizowałem 7.08.2011 i Działa bez zarzutów. W Piątek przelałem 239 zł ciekawy jestem ile będzie przelew dochodził a jak dojdzie to Automatycznie uruchomią Domowy HD i Domowy HD Premium czy sam Domowy HD i ten drugi będzie trzeba włączyć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że TNK HD zostanie kiedyś w całości zmigrowana do n na kartę.

Kwestia kilku miesięcy.

Może przy migracji będzie jakiś bonus.

Zresztą trudno wyrokować w przypadku tej platformy.

Mam Cyfrę plus, Polsat i TNK HD (moduły) - dwa pierwsze śmigają w TM bez problemu, natomiast TNK HD na HBO co jakiś czas zatrzymuje obraz.

Wgrywałem soft v41, nie ma w nim już zacięć, ale pojawia się komunikat o pracy modułu. I jeśli masz wykupione kanały w Cyfrze, a nie ma ich dostępnych w TNK HD (np. HBO) - to trzeba za każdym razem to zaakceptować aby znikł ten komunikat. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...