Skocz do zawartości
  • 0

Polaryzacja pionowa


ondre82
 Udostępnij

Pytanie

Zabrałem sie przed chwilą do ustawienia anteny pod cyfre + i mam taki problem, ustawiłem antene na częstotliwość 12476 polaryzacja pionowa (ale tu chyba ma być pozioma zdaje sie) mam sile sygnału na 76 %. Natomiast cyfra daje do ustawienia 10719 pol. pionowa i tu mam 0% sygnał co jest grane skoro na tamtym mam 76% a tu 0% proszę o jak najszybszą odpowiedz bo wisze przy antenie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

na tej częstotliwości od cyfry nie idzie ustawić anteny jakbym nie ruszał to pasek sygnału ani drgnie natomiast na tej częstotliwości o której pisałem udało mi się ustawić

 

Dodano: udało mi sie wreszcie mam silę sygnału na 77% wciskam przycisk ok wlacza sie wyszukiwanie kanałów i nic nie znajduje dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tuner sagemcom dsi87

aha po włączeniu tunera wyskakuje okno pierwszej instalacji gdzie sa dane: częstotliowść 10719, pol. pionowa, po przekręceniu anteną łapię maks 78% i wciskam wyszukaj kanały i nic nie znajduje pisze zeby sprawdzić instalację antenową. To w takim razie pytam jaka jest wymagana siła sygnału zeby tuner zlapal kanały. Do tego antena jest na balkonie a nad nią jest daszek jak to na balkonie nie wiem czy to ma jakis wpływ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na ekranie pisze to co jest ustawione na dekoderze - ustawisz Astrę to będzie pisać Astra, ustawisz Amosa to będzie pisać Amos, choć anteny w tym momencie akurat możesz nie mieć ustawionej na Astrę czy Amosa - tak samo z Hot Birdem, w dekoderze są ustawione parametry do odbioru Hot Birda, ale antena to już akurat na Hot Birda w tym momencie nie musi być ustawiona :] Skoro masz siłę sygnału, a nie masz odbioru to raczej na pewno jest antena ustawiona nie na Hot Birda. A jak tam wygląda ten pasek od sygnału, jest tylko jeden, czy dwa paski (siła i jakość) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...