Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie, jeżeli wezmę dziś włączę Orange Sport to do końca marca oglądam za darmo i płacę dopiero za kwiecień tak ?

I powiedzmy, że pod koniec kwietnia wyłączę, a włączę na początku maja to znów nie płace za maj tylko za czerwiec dopiero tak ?

I jeszcze jedno pytanie czy jak włączę Orange Sport przez ICA to po ilu godzinach mi włączą? :D

Dzięki z góry.

 

Jeżeli zadzwonisz w kwietniu, to odłączenie będzie zaplanowane na dzień 1 maja,

w związku z czym nie będziesz mógł w maju podłączyć c+, bo możliwa jest tylko jedna modyfikacja w miesiącu w zakresie danej opcji.

W takiej sytuacji w maju nie będziesz miał wcale c+, a podłączyć możesz nie wcześniej jak 1 czerwca,

aż tak jak myślisz to się nie da wykombinować, bo wtedy miałbyś za darmo cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konsultantka_CTA_C+

Jesteś w błędzie. Jeśli ktoś wyłączy jakąś opcję w kwietniu (skutek na koniec miesiąca) to już 2 maja bez problemu może włączyć ją ponownie za pomocą ICA. Jest to sprawdzony sposób na zmniejszenie niektórych płatności w CYFRZE+ o połowę. Robię tak od wielu lat i nie mam z tym żadnych problemów.

 

ps.Pomijając ICA, nawet konsultant z CTA włączy w tym przypadku ponownie tą samą opcję tylko nie wcześniej niż w połowie maja. Tak to wygląda w praktyce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD1.Nie ma żadnej gwarancji, że wymienione przez Ciebie programy nie znikną z oferty CYFRY+ w ciągu najbliższych dwóch lat.

AD2.Gdyby operator teraz wycofał te programy ze swojej oferty to niestety nie miałbyś możliwości wypowiedzenia swojej umowy ponieważ CYFRA+ do tej pory nie dodała paczki Polsatów do swojego regulaminu i nie wiadomo czy kiedykolwiek to zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konsultantka_CTA_C+

Jesteś w błędzie. Jeśli ktoś wyłączy jakąś opcję w kwietniu (skutek na koniec miesiąca) to już 2 maja bez problemu może włączyć ją ponownie za pomocą ICA. Jest to sprawdzony sposób na zmniejszenie niektórych płatności w CYFRZE+ o połowę. Robię tak od wielu lat i nie mam z tym żadnych problemów.

 

ps.Pomijając ICA, nawet konsultant z CTA włączy w tym przypadku ponownie tą samą opcję tylko nie wcześniej niż w połowie maja. Tak to wygląda w praktyce...

 

Nigdy nie ma odłączeń opcji skutecznych na koniec miesiąca.

Odłączenie zawsze planowane jest np. na 1maja, 1czerwca itd.

Zgłaszając odłączenie opcji w kwietniu, odłączenie będzie zaplanowanie w systemie na dzień 1maja = brak możliwości drugiej modyfikacji w maju.

Twierdzisz, że pracując w cyfrze i dokonując dziesiątek zmian dziennie nie znam się na procedurach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskutujesz na temat czynności, którą wykonuję od lat. Nie masz racji i wiele osób na tym forum Ci to powie. Trochę źle się wyraziłem bo dla mnie nie jest ważne czy skutek odłączenia danej opcji przypada na koniec bieżącego miesiąca czy może na pierwszy dzień miesiąca następnego. To są dla mnie sprawy drugorzędne.

 

Fakty: Zgłosiłem w tym miesiącu (marzec) chęć wyłączenia opcji dodatkowej ORANGE SPORT i jak zwykle włączę ją sobie ponownie poprzez ICA już 2 kwietnia. W ten właśnie sposób zaoszczędzę połowę opłaty abonamnetowej za w/w opcję, a będę pozbawiony dostępu do OS tylko przez jeden dzień w ciągu dwóch miesięcy. Postępuję tak od bardzo dawna natomiast Ty twierdzisz, że to jest niemożliwe. W związku z powyższym powtarzam Ci po raz kolejny, że jesteś w wielkim błędzie.

 

Twierdzisz, że nie da się zrobić czegoś co ja i wiele innych osób z tego forum robi od dawna więc apeluję o więcej pokory bo jak widać nie jesteś wszechwiedząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe, jednak jak byś dodzwonił się na infolinię i trafił na konsultanta a nie system, prawdopodobnie by Ci nie podłączył. Tzn podłączył ale od przyszłego miesiąca, ponieważ nie mamy obowiązku dawać miesiąca gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskutujesz na temat czynności, którą wykonuję od lat. Nie masz racji i wiele osób na tym forum Ci to powie. Trochę źle się wyraziłem bo dla mnie nie jest ważne czy skutek odłączenia danej opcji przypada na koniec bieżącego miesiąca czy może na pierwszy dzień miesiąca następnego. To są dla mnie sprawy drugorzędne.

 

Fakty: Zgłosiłem w tym miesiącu (marzec) chęć wyłączenia opcji dodatkowej ORANGE SPORT i jak zwykle włączę ją sobie ponownie poprzez ICA już 2 kwietnia. W ten właśnie sposób zaoszczędzę połowę opłaty abonamnetowej za w/w opcję, a będę pozbawiony dostępu do OS tylko przez jeden dzień w ciągu dwóch miesięcy. Postępuję tak od bardzo dawna natomiast Ty twierdzisz, że to jest niemożliwe. W związku z powyższym powtarzam Ci po raz kolejny, że jesteś w wielkim błędzie.

 

Twierdzisz, że nie da się zrobić czegoś co ja i wiele innych osób z tego forum robi od dawna więc apeluję o więcej pokory bo jak widać nie jesteś wszechwiedząca.

 

Ja robię podobnie, tylko nie czekam do drugiego dnia miesiąca a włączam opcję już pierwszego około 9 rano i też nie płacę za ten miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe, jednak jak byś dodzwonił się na infolinię i trafił na konsultanta a nie system, prawdopodobnie by Ci nie podłączył. Tzn podłączył ale od przyszłego miesiąca, ponieważ nie mamy obowiązku dawać miesiąca gratis.

Nie chcę ciągnąć dyskusji na ten temat, ale przejrzyj dokładnie moje posty w tym wątku bo już wcześniej napisałem o takiej sytuacji i o tym jak ją rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina dekodera? Mój Pace SD od razu po zakupie (klient C+ od miesiąca) zawieszał się po kilka razy na godzinę - najczęściej gdy szybko przełączało się programy. Wymieniłem w punkcie na inny model i działa bez problemu (odpukać) do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Cyfre+ z multiroomem z antena 60cm i chcialbym sobie zrobic dodatkowo zeza na satelite astre i co bym musial dokupic dodatkowo i czy ta antena 60cm wystarczy czy bede zmuszony wymienic na wieksza.

Dodatkowo chcialbym zeby ten zez na astre dzialal na 2 dekoderach od cyfry na pace i strongu

Czy da rade takie cos zrobic jesli tak to powiedzcie co musze od a do z zrobic

 

Wlasnie jak zaloze to na 60 ce to sie bede bal bo moze sie cos zacinac

To lepiej bedzie jak kupie wieksza antene to wtedy nie bedzie duzego problemu

 

Dzieki wielkie wezme ta 80 im wieksze tym lepsze i przy zlej pogodzie w tedy nie bedzie sie zacinalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60cm, to może być trochę mało na zez. Jeśli chcesz ryzykować, to do tego musisz dokupić uchwyt na zez, drugi konwerter i przełącznik DiSEqC. Kable z obydwu LNB podłączasz do DiSEqC i wychodzisz z niego jednym kablem do tunera.

Jeśli chciałbyś, żeby Astra była na dwóch dekoderach: wtedy nie wiem co za LNB masz na 60cm - jeśli ma dwa wyjścia - to zostawiasz, jeśli nie - zamieniasz na z dwoma wyjściami, tj. Twin, drugi konwerter, który będziesz musiał tak czy siak dokupić - wtedy też Twin i dwa przełączniki DiSEqC - dla każdego tunera osobny. Łączysz kable parami z 1 i 2 LNB na przełączniku DiSEqC i wychodzisz z każdego przełącznika do poszczególnych tunerów.

 

Najlepiej jednak zalecałbym po prostu zamienić antenę na 80cm z konwerterem typu Monoblock Twin - wyjdzie drożej, ale mniej kombinacji, żadnych dodatkowych uchwytów, przełączników, tylko wychodzisz z konwertera do poszczególnych tunerów i tyle ;) Ale decyzja należy do Ciebie ;)

 

Czyli generalnie tak jak napisał @Jacek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę,tylko nie wiem czy antena 60 cm nie będzie za mała. Masz dwie opcje,pierwsza to założenie dwóch pojedyńczych konwenterów TWIN,lub założenie monoblocka TWIN,decyzja należy do Ciebie.

 

Do anteny 60 cm monoblock się nie nadaje. tylko zwykły zez. i do tego konwertery z wąskim promiennikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zaległości w opłacaniu rachunku z cyfry. Dzisiaj zrobiłem wpłatę i chcę przesłać mailem potwierdzenie.

I chodzi mi właśnie o tego maila , pan który do mnie dzwonił mi go podawał ale zapomniałem było to coś mniej-więcej takiego :

wplaty@cyfraplus.com.pl , niech ktoś poda prawidłowy i na 100 % pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zaległości w opłacaniu rachunku z cyfry. Dzisiaj zrobiłem wpłatę i chcę przesłać mailem potwierdzenie.

I chodzi mi właśnie o tego maila , pan który do mnie dzwonił mi go podawał ale zapomniałem było to coś mniej-więcej takiego :

wplaty@cyfraplus.com.pl , niech ktoś poda prawidłowy i na 100 % pewny.

 

to jest prawidłowy adres.

dla bezpieczeństwa możesz wysłać na dwa adresy:

wplaty@cyfraplus.com.pl

informacje@cyfraplus.com.pl

 

Lub korzystając z formularza na stronie (czytaj post wyżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...