Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie umowy pierwotne podpisywane w APSach mają w części B zapis o rollowaniu się umowy. Jest to w umowie nazwane okresem dodatkowym. W warunkach umowy jest napisane jak i co trzeba zrobić, żeby Ciebie rollowanie nie objęło. Ale jak napisał @Bloo411 trzeba czytać co się podpisuje, a nie później wszystkiemu winne jest CP.

 

Co do kary umownej też to było wałkowane tyle razy. Kara nie może być większa niż przyznana ulga. Ulga zależy od pakietu.

 

Dla przykładu (przy rollowaniu):

 

Mini, MiniMax, Familijny - 24 zł

Familijny + RelaxMix - 48 zł

Familijny + HBO - 48 zł

Familijny + RelaxMix + HBO - 72 zł

Familijny + Superfilm - 49,20 zł.

 

Jest to różnica pomiędzy ceną za pakiet przy umowie bezterminowej a ceną przy umowie terminowej pomnożona następnie przez ilość miesięcy, czyli przy rollowaniu 12 miesięcy (wyliczeniami tymi nie należy się sugerować przy podmianach i umowach pierwotnych z dekoderem ;) obowiązują tylko przy rollowaniu wszelkiego rodzaju umów )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniłem do BOK i konsultant po sprawdzeniu (trwało to z 10 minut) powiedział że żadnej kary nie będzie - 3 miesiące wypowiedzenia (wygaśnie 24 marca) i papa.

A z innej beczki: jak zrezygnuje (http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/aktu ... wek-vat.cp) w poniedziałek 02.01.2011r (wyśle list polecony) to umowa kiedy zostanie rozwiązana (przed 24 marca) ??? Jaki jest wtedy okres wypowiedzenia ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli okres podstawowy kończy Ci się 24 grudnia 2010r. I z tym dniem wchodzi okres dodatkowy czyli rollowanie. I tutaj wypowiedzenie powinno dotrzeć najpóźniej do 23 listopada 2010r. Spóźniłeś się 1-3 dni :P nie fart ;) Okres wypowiedzenia będzie liczony od 24 grudnia 2010r. do 24 marca 2011r. czyli umowa będzie rozwiązana z końcem 3 okresu rozliczeniowego okresu dodatkowego, czyli np. dla pakietu Familijnego kara za rozwiązanie umowy będzie wynosiła 18 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy zerwaniu umowy przez zmianę stawek obowiązuje 30dniowy okres wypowiedzenia, ale takie wypowiedzenie możesz złóżyć przed wejściem zmiany w życie, więc czas masz do 24 stycznia, dodatkowo jeśli zerwiesz przed końcem umowy w okresie podstawowym to kara będzie inna, ale Ciebie to nie dotyczy, oczywiście powinieneś zaryzykowac i wysłać wypowiedzenie w związku ze zmianą stawek VAT i zobaczyć jak to rozpatrzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant powiedział że żadnej kary nie będzie. Specjalnie spytałem i powiedziałem mu że krążą różne opinie w internecie. Nawet jeśli było by te 18 zł. kary to śmieszne pieniądze. Z tym 1 miesięcznym ze względu na Vat to pewne ?? Było by szybciej bo mam już dość CP. Mam Cyfrę+ już kilka lat i tylko ta platforma jest warta uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę o odejściu. Jestem już na okresie dodatkowym (1-szy rok). Umowa kończy się w sierpniu, ale nie chciałbym tyle czekać.

Przede wszystkim chciałbym wymienić dekoder na HD, mieć przynajmniej pakiet familijny HD, oraz jakieś gratisy np. pełnej oferty na jakiś czas itp.. Ile można zyskać obecnie? Bo na promocję świąteczną (6 mies. pełnej oferty to już chyba za późno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Wiem ze te pytanie pojawiało się tu już pewnie z tysiąc razy dlatego proszę o wyrozumiałość.Jeżeli okres podstawowy jest do 05.05.20011 w jakim terminie muszę dostarczyć wypowiedzenie do CP??

Pozdrawiam i nie denerwujcie się na nowego usera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...