Skocz do zawartości

Druczki Polecenie Zapłaty


Voyteck19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz także poprosić na poczcie o "czysty" blankiet i na nim przepisujesz wszystko co masz na oryginalnym druczku z polsatu. ale pamiętaj, jak wybierasz tą metodę, to KONIECZNIE musisz przepisać numer rachunku z tytułu icaczej moga byc problemy. Ja zawsze korzystam z czystych blankietów, bo jak zamówię na Infolini blankiet bez wpisanej kwoty to i tak Polsat zrobi swoje i wysle mi oczywiście z Pakietem RM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksero blankietu bank i poczta nie przyjmie. Można dokonać przelewu przez internet. Przelew jest natychmiast lub na wyznaczony konkretny dzień i tanio (0,99 zł. w moim przypadku).

 

To gdzie ty robisz przelewy ze płacisz 99 gr. W PKO Inteligo i w mBanku mam 0,50 za przelew.

 

@Voyteck19 Skoro masz umowę do grudnia to jak to się stało że zabrakło ci druków opłat. Ja gdy kupowałem zestaw dostałem zapas na cały rok plus jeszcze dostawałem druki które CP przysyłał z listami dla klientów. W tej chwili mam chyba zapas ok 20 egzemplarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Voyteck19 Skoro masz umowę do grudnia to jak to się stało że zabrakło ci druków opłat. Ja gdy kupowałem zestaw dostałem zapas na cały rok plus jeszcze dostawałem druki które CP przysyłał z listami dla klientów. W tej chwili mam chyba zapas ok 20 egzemplarzy...

 

No niewiem - ja miałem tylko 10 egzemplarzy :? No nic bedzie trzeba zadzwonić i zamówić kolejne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mam polecnie zapłaty, bo z tego korzystam. :lol: Polecenie zapłaty jest, jak będzie ambaras, czyli jak dwoje będzie chciało naraz. :lol: Nic mi nie wiadomo, że CP chce?. :oops: Stałe zlecenie jest w tedy, kiedy wysokość wpłat jest stała. Konto internetowe i karta jest zadarmo. Jak kartę zgubię lub zostanie skradziona, to nowa dostaję za 5 zeta i dalej już gra muzyka. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że już polecenie zapłaty to wszystkie firmy stosują, mam Cyfrę. Ja problemu z ambarasem nie mam :D . Pobory dostaję 1-wszego rachunki ściągają do siódmego i tylko potem się martwię jak dożyć kolejnego 1-wszego :cry: . W stałym zleceniu wielkość wpłat można zmieniać bezpłatnie i to chyba nawet przez Internet. Często się zmieniają opłaty za CP? Z karty KB też korzystam, ale gdy płacę za zakupy na Allegro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w samym CP opłaty się nie zmieniają, ale mój kaprys może, to spowodować. Przykładowo kupuję na miesiąc pakiet sportowy lub filmowy albo to i to. Innym razem rezygnuję i tak w "koło" Macieja. :lol:

Dzięki Twojej wzmiance o wysokości opłat wszelakiego rodzaju, to jutro złożę wizytę w KredytBanku, aby uzyskać na ten temat więcej informacji i może tam kawy się napiję. :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Koleżeństwa posiada wiedzę i mógłby się nią podzielić w sprawie opłat abonamentu Cyfrowego Polsatu za poleceniem zapłaty z konta ?. Jest to możliwe w CP ?. Ktoś już tak opłaca ?. Skąd można pobrać takie druki ?. Hm... może to mi nie będzie potrzebne lecz wiedzieć nie zaszkodzi :wink: .

Wszystko sobie porządkuję w KB na polecenie zapłaty, jest zadarmo - pozostały mi ewentualne zakupy na Allegro :lol:.

Kawy w banku się nie napiłem - z braku czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...