Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

tylko w kwestii wygody własny dekoder to jednak dużo większe możliwości

 

ale zestaw 5800S jest naprawdę strzałem w dziesiątkę, mam tylko nadzieje że dekodery sa takiej samej jakości jak kiedyś, jedyne co mnie zastanawia to dlaczego 12 miesięcy skoro sprzęt wraca od producenta jako "refurbished" nie powinno być w takim przypadku 24 miesięcy gwarancji? Przecież przy wyjściu musi spełnić te same normy kontroli jakości co nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w kwestii wygody własny dekoder to jednak dużo większe możliwości

 

ale zestaw 5800S jest naprawdę strzałem w dziesiątkę, mam tylko nadzieje że dekodery sa takiej samej jakości jak kiedyś, jedyne co mnie zastanawia to dlaczego 12 miesięcy skoro sprzęt wraca od producenta jako "refurbished" nie powinno być w takim przypadku 24 miesięcy gwarancji? Przecież przy wyjściu musi spełnić te same normy kontroli jakości co nowy.

Ile by nie było gwarancji, zawsze można skorzystać z niezgodności towaru z umową (przez 24 miesiące).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a ja mam pytanko czy mozna zakupic sama karte startowa TNK HD ? pytam dlatego bo mam cyfre + i dekoder ariva 100 e hd i chce zakupic drugi taki sam dekoder tak zeby jak jest liga mistrzow to przekladac tylko karty z dekoderow a nie zamieniac dekodery ,czy ktos ma info na ten temat bo nigdzie nie widze oferty sprzedazy samej karty aktywacyjnej HD TNK obojetnie na jak dlugo skoro cena nie zalezy od dlugosci doladowania czyt. ilosci miesiecy .Prosze o jakies info ,bede wdzieczny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Samej karty nie ma w sprzedaży z uwagi na sparowanie karty z dekoderem albo z modułem CAM. Możesz kupić kartę TNK HD w komplecie z modułem np. tutaj:http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/1751-modul-ncam-hd-dla-tnk-hd

Nie orientuje się czy Twój dekoder obsłuży bezproblemowo moduł CAM TNK HD.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mentalności nie zmienisz, w Polsce jak ktoś widzi w sklepie za 399zł a w internecie za 369zł plus 20zł wysyłki to widzi tylko te 10zł które zaoszczędzi a nie 100zł które straci jak mu się coś zepsuje lub nie będzie działać. A w przypadku produktów spoz znaku n-ki trzeba mieć na uwadze że w tych produktach wszystkie możliwe systemy ochrony kontentu są już zaaplikowane i np. dekodera nie podepniesz pod monitor z DVI bo wyskoczy informacja o HDCP i roździelczośc zmniejszy się automatyczie do 576i, oczywiście nic poza komunikatem wtedy nie oglądniemy, to samo z modułami, do niedawna współpraca z tunerami to była "na 80% nie zadziała" niż "na 99% będzie działać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Samej karty nie ma w sprzedaży z uwagi na sparowanie karty z dekoderem albo z modułem CAM. Możesz kupić kartę TNK HD w komplecie z modułem np. tutaj:http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/1751-modul-ncam-hd-dla-tnk-hd

Nie orientuje się czy Twój dekoder obsłuży bezproblemowo moduł CAM TNK HD.

Pozdrawiam

 

To nie do końca prawda, bo na forum "N" pojawiło się pytanie do Pana Tomasza o co chodzi z tym:

http://www.euro.com.pl/akcesoria-do-tunerow-satelitarnych/tvn-karta-abonencka-tnk-hd-5-miesiecy.bhtml

Sprzedawana jest sama karta TNK HD, na 5 miesięcy. W instrukcji do modułu jest napisane, że można za 99zł kupić kartę w razie zagubienia lub zniszczenia swojej dotychczasowej karty, ale taka nowa karta jest sprzedawana tylko przez Cyfrowy Dom, a tu jest w normalnej sprzedaży karta bez modułu czy tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama karta w sprzedaży będzie od 15 Grudnia :P , wreszcie poszli po rozum z N

 

Aż zadzwoniłem, i okazuje się według konsultantki mówi, że będzie działa we wszystkich tunerach Conax. Dziwne, karty mają być wysyłane dopiero po 15 grudnia

 

info z sat-elita.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz tuner HD aby odbierało kanały które są w HD ( co będziesz oglądał 1 , 2 , 3 i TVN-y ??? bo reszta jest na transporterach DVB-S2 )

 

Czyli, że co??? Zrezygnowali/zrezygnują nagle z "parowania" karty z tunerem/modułem, bo nie bardzo rozumiem to co napisałeś bigcyc123???

do końca niewiadomo ( czekamy aż się to potwierdzi , ale patrząc teraz alledrogo widzę że moduły poszły o 20 pln w dół ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie robił sobie nadziei na rozparowane karty ;) Bo TNK HD używa Conax CAS7 tego samego co "N", to standard, który nie jest za darmo ;) do tego multiroom w N etc. :D kartę pewnie będzie można nabyć ale będzie musiała być sparowana z urządzeniem, którego właścicielem jest użytkownik (nie ITI). Po prostu ITI wyszło na przeciw i będzie można ponownie aktywować zestaw z drugiej ręki (tuner ABD 2850ST, IT 5800S, nCAM HD). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mówię, że jak sobie kupisz na alledrogo używany bez karty jeden z tunerów oferowanych przez Cyfrowy Dom do odbioru TNK HD czyli: ABD 2850ST, IT 5800S lub moduł nCAM HD to dzięki tej karcie z 99zł będzie można ożywić taki tuner/moduł :) Co byłoby zgodne z instrukcją i przewodnikiem dostępnym w zestawie nCAM.

Na to wskazuje model sprzedażowy przyjęty przez N i TNK HD :) ale może Pan Tomasz to wyjaśni na forum N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W związku z rezygnacją z jednej z platform, planuję kupić ten droższy tuner z TNK HD. Czy zanim zakupię jakiś ,,cienki TV", na moim Samsungu 29 cali, 100Hz, będzie odbiór programów TNK HD w miarę przyzwoity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...