Skocz do zawartości

Niekodowane polskie stacje radiowe z Hot Birda i Astry


michalzgierz1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A zauważyliście, że jest na orginalnej polsatowskiej liście TV coś co sie nazywa Polskie Radio i można tam zmieniać ścieżkę dźwiękową pomiędzy 1,2,3,bis i polonia?

 

U mnie jest to właśnie tylko na polsatowskiej liście TV (nie ma na radiowej) i nie ma tego też w wyszukanych z satelity kanałach radiowych więc nie można tego dodać do swojej listy ulubionych stacji radiowych. Troche głupio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
A zauważyliście, że jest na orginalnej polsatowskiej liście TV coś co sie nazywa Polskie Radio i można tam zmieniać ścieżkę dźwiękową pomiędzy 1,2,3,bis i polonia?

 

U mnie jest to właśnie tylko na polsatowskiej liście TV (nie ma na radiowej) i nie ma tego też w wyszukanych z satelity kanałach radiowych więc nie można tego dodać do swojej listy ulubionych stacji radiowych. Troche głupio.

To jest Polskie Radio z transpondera Cyfry+. Można je wyszukać na satelicie (10892 H / 27500 / 3/4) i dodać do własnej listy kanałów radiowych (ID: CYFRA+PR).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

Zauważyłem wczoraj, że sygnał Radia TOK FM z Cyfry+ jest odkodowany. Widać akcja tworzy reakcję. Niedawno Radio PiN z CP zdecydowało się nadawać FTA, teraz TOK FM z C+. Oby tylko nie była to chwilowa promocja. :wink:

Parametry:

HotBird 3

Pozycja: 13 stopni E

Czestotliwość: 10892 MHz

Polaryzacja: H

Symbol Rate: 27500

FEC: 3/4

Audio PID: 121

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tak dawno wszystkie stacje z tego transpondera były niekodowane później przez pewien czas leciało Tylko Radio PIN no a Teraz odkodowali TOK FM :) a ja dodam że można też słuchać Radia Silesia na 12,303 V 27,500 3/4 Po zakończeniu Emisji TVS od 0:00 do 6:45 nie wykluczone że stacja pojawi się jako osobny Kanał :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Lista Poprawiona dodam tylko że sygnał Radia Jasna Góra na chwilę obecną nie jest Kodowany i ma swój Osobny ID "JASNA GORA" SID 4845 i mogą go Odbierać wszyscy posiadacze Anten Satelitarnych. Swoją drogą ciekawe skąd Cyfra + pobiera sygnał ??. Może wreszcie się wezmą i dodadzą inne stacje Lokalne do Oferty. Osobiście Radio Jasna Góra do mojej Miejscowości dociera na 100,6 MHZ więc znam już to Radio i wiem czego się spodziewać a mieszkam praktycznie przy Łodzi czyli w Zgierzu to jest przykład dla innych nadawców żeby iść z duchem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Od 15 Września na również Astrze jest Dostępny bukiet stacji radiowych Polskiego Radia :)

 

Częstotliwość 10,862 MHZ (DVB-S2 ) MPEG 4

SR 22000

FEC 8/9

NID 1

TID 1059

 

ID PR Jedynka

SID 7201

PID Audio 631

jakość 160 kb/s

CA brak

 

ID PR Dwójka

SID 7202

PID Audio 632

jakość 160 kb/s

CA brak

 

ID PR Trójka

SID 7203

PID Audio 633

jakość 160 kb/s

CA brak

 

ID PR Euro

SID 7204

PID Audio 634

jakość 160 kb/s

CA brak

 

ID PR Dla Zagranicy

SID 7205

PID Audio 635

jakość 160 kb/s

CA brak

 

ID PR Parlament

SID 7206

PID Audio 636

jakość 160 kb/s

CA brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Świetne uzasadnienie. Kwintesencja stylu pani Wanat(polecam wywiad z nią, w którym Robert Mazurek wręcz wdeptuje ją w ziemię i obnaża jej "kompetencje":

http://www.rp.pl/artykul/385502_Wiem__w ... m_zyc.html

A Janke wyleciał dlatego, że śmiał mieć inne poglądy niz reszta "szacownej" redakcji. Teraz już będą mieli idealny "pluralizm" charakterystyczny dla wszystkich mediów ze stajni Agory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa Wanat zatrudniając Igora Janke z pewnością wiedziała jakie ma poglądy a jeśli słuchacze Tok FM mają określone sympatie polityczne to całkiem możliwe, że były skargi. Im dłużej czytałem ten wywiad tym moje oczy stawały się coraz większe i to nie tylko przez wypowiedzi Ewy Wanat, które są niekonsekwentne i momentami na poziomie przedszkolaka. Robert Mazurek pojechał po bandzie i to chyba za bardzo. Nie zawsze trzeba aż tak nieuprzejmie przeprowadzać wywiad by ktoś się skompromitował bo można to zrobić w inteligentniejszy sposób. Taki to już jest styl Roberta Mazurka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z transpondera cyfrowego polsatu (12284) niekodowane są w tej chwili następujące stacje:

Radio Zet

Radio złote przeboje

Rmf Clasic

Radio pin

Planeta fm

Rmf maxxx

 

Dodam, że jeszcze niekodowany jest rmf fm z transpondera 12188. Nadawany jest pod nazwą EpgOpen Tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A tak swoja droga, to dla czego nie wlaczy Polskie Radio swojich wszystkich programow regionalnych, chocby na Astrze 19E na transpnderze tvp. Sa tam wszystkie ogolnopolskie programy PR. Nawet Radio Parlament jest! Mieli by i dosyl do stacji nadawczych i mozna bylo by te programy w super jakosci sluchac, tam gdzie nie jest to mozliwe. Wogole, gdyby tvp przeniosla sie na 13E, to dawalo by wtedy naprawde sens, bo wszystkie platformy mogly by je wlaczyc do pakietu. Bo niby nawet jezeli jestem z Wroclawia, to dlaczego nie moge sluchac regionewsow Radia Wroclaw w Warszawie? Niemcy, to wogole zabieraja ze soba swoje regionalne radio nawet na Majorke - Bayern3! :lol2: No ale czy Ci ludzie w tym tvp/pr wogole mysla? :( Jak wylaczli RDC na Astrze, to byla dla mnie tragedia. Na www bardzo czesto serwer jest przeladowany i klapa! Jest takie jedno miejsce gdzie moge sluchac ale nie podam linka. :censored: Fajnie by sie sluchalo Radio Krakow ale tu, to juz wogole w interze nie mozna sie dostac... Tak, tak... Krakow swiatowe miasto! :wink:

 

P.S. A wogole ktos wie, dlaczego oni Radio Dla Ciebie najpierw na pare latek wlaczli a potem tak o wylaczyli i to na 19E? Dlaczego nie wlaczyli RDC od razu poprostu do C+ albo CP. Mogli nawet zakodowac, nie ma problemu. :locked: Nie mogli sie dogadac? A wiecie moze na jakich zasadach dziala przyjecie radiostacji do platformy? Bo jezeli np. C+ przyjmuje ChilliZet za friko, jako wzbogacenie pakietu, to rozumiem, ze koduja ale jak EuroZet jeszcze placi, to po co kodowac? :crazy:

 

ChilliZet mialo by wielu fanow, takze za granicami Polski. Nie gadaja duzo a muza jest naprawde swietna. Znam te stacje typu Lounge Radio z internetu bardzo dobrze i uwazam, ze ChilliZet jest jednym z lepszych. Dobre jest jeszcze to wloskie RMC2 - Radio Monte Carlo 2 i jest akurat na HB 13E nawet gdzies stylu na liscie radiowej na dekoderach C+... Fajnie zrobione radio! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...