Skocz do zawartości

Gdzie można dostać Dekoder PVR Cyfry+


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CENTRUM CYFRA+ SATMANIA.PL

65-001 ZIELONA GÓRA

ul. STEFANA WYSZYŃSKIEGO (OBOK DUAL'A) 38D/29

683201145 - TEL

 

tu mają Pace HD PVR

 

dzwoniłem dziś i pani powiedziała że wymienia popsute PVR na Pace HD PVR albo list

(mówiła że ma tego trochę)

 

ja niestety powiedziałem ze chce wymienić PVR sprawny Philips na Pace to pani powiedziała dopiero Maj Czerwiec :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co mówiłeś,że masz sprawny. Powiedz że jest z nim coś nie tak i po kłopocie. (np. zawiesza się, sam się wyłącza, nie nagrywa niekiedy programów, resetuje się, gubi sygnał, itp). (Jeśli nigdy nie zdarzyła ci się któraś z tych sytuacji to czym prędzej zagraj w totolotka, bo jesteś wielkim szczęściarzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do dystrybutora C+,w sprawie wymiany SD na PVR.Powiedział że do 20 kwietnia mają wysłać listy wszystkim tym kto jeszcze nie otrzymał pisma.Czy ktoś może potwierdzić prawdziwość słów tego dystrybutora?

Dodam że umowę przedłużałem z końcem grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby już wszyscy wymienili swoje dekodery.Ja wciaż uparcie czekam na list.Ostatnia informacja z infolini,cytuję:

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na znacznie większe, niż przewidziane

przez nas w tym okresie, zainteresowanie dekoderami HD i HD PVR, zwiększenie

ich dostępności dla naszych Abonentów planujemy w maju 2010 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można dostać dekoder PVR o to jest pytanie hmm na pewno nie tam gdzie cyfra kieruje swoich abonentów. dziś w końcu otrzymałem tak oczekiwany/wypatrywany list od cyfry. Pędziłem jak wariat by przed zamknięciem punktu cyfry zdążyć odebrać dekoder.

zdażyłem dotrzeć na miejsce i oczom mym okazała się kolejka na stoisku cyfry, każdy trzymał w ręku kawałek papieru i wymachiwał nim do biednego sprzedawcy, wiedziałem już że coś jest nie tak.

i okazało się że tych$%^&* dekoderów oczywiście tam nie ma, dostawa była w poniedziałek i w poniedziałek te kilka sztuk rozeszło się na pniu. Na pytanie kiedy będą kolejne - hmm może w piątek, tego nie wiemy to cyfra nam je nadaje. Patrzę na ten list a w nim klauzula ze jak do końca kwietnia nie odbiorę to się już mogę pocałowac w 4 tylnie litery i tego mitycznego dekodera nie dostanę.

Tak o to cyfra robi swoich tfu wiernych abonentów w H&$^%^#$. jak można kierowac tyle ludzi do jednego punktu i to w jednym czasie gdzie w innym od początku całej tej akcji dekodery sobie stoją i się kurzą!!!!.

W moim mieście jest jeszcze jeden taki punkt lekko schowany nie w centrum gdzie zawsze jak zajrzę a zaglądam w poszukiwaniu dekoderów już od dawna to one tam są.

ale najpierw nie można mi ich było wydac bo nie miałem tego p$#^$% listu. pisałem dzwoniłem do szanownej cyfry że tam są i czekają i nikt ich nie odbiera i że jeden w tą czy w tamtą nikomu nie zrobi róznicy.

i jak będą mi wysyłać list to niech skierują mnie po odbiór właśnie tam, no ale można było się spodziewać że nasz szanowny operator nie zrozumie takiego prostego stwierdzenia.

no cóz dziś pomyślalełm skoro nie udało się pod adresem wskazanym przez cyfrę to może w tym drugim punkcie gdzie to mnie już znają dosyć dobrze z czestychj odwiedzin kontrolnych stanów pvr uda się coś wskurać.

Niestety list uprawnia do odbioru tylko we wskazanym miejscu, tu już mnie krew zalała ponieważ w tym punkcie było jeszcze 15 sztuk z poniedziałkowej dostawy, łaskawy pan sprzedaca litując się nad moją niedolą poinformował że jeśli cyfra wyda mu taką dyspozycję to on mi dekoder wyda, mimo ze jest już po 18 i właściwie to on juz zamyka. no to ja za komórkę i kreće do cyferki, i oczywiscie wszyscy nasi konsultanci sa zajęci - czas oczekiwania 2 minuty, czekam, zagadując pana sprzedawce w końcu jets połaczenie wię cprzechodze do rzeczy, konsultantka miłym głosem z wyczuwalnym zrozumieniem problemu informuje że musi się zkonsultowac w tej sprawie z kims z góry i musze poczekac, czekam czekam, muzyczki nie puścili więc nie wiem czy sie rozłączyli czy nie, ale impulsy bija wiec czekam cierpliwie. w końcu jest odzew i jak można się było spodziewać cyferka nie stanęła na wysokości zadania i nie zgodziłą się bym mógł ten dekoder odebrac w innym miejscu gdzie ich jest dziś stos, i jutro równiez będzie i w piątek gdy dostawa przyjedzie również tam będą!!! mam czekac aż się pojawią w tym punkcie w centrum miasta, gdzie jesli się pojawią to do godziny zamknięcia sklepu tego samego dnia się rozejdą, a ja przeciez nie wezmę dnia urlopu by warowac pod tym sklepem w oczekiwaniu na kuriera z dekoderami. PARANOJA jak to się z nami abonentami postępuje. to ja czekam cierpliwie 3 miesiące prawie codziennie mijajac dekoderki w jednym z punktów , odwalam za cyferkę robotę informując że tam jest nadmiar niech mie tam skieruja a oni złośliwie delegują mnie do punktu gdzie ich zawsze było brak!!! Po prostu brak słów, a i na koniec rozmowy konsultantka poinformowała mnie że przysługuje mi prawo złożenia reklamacji na której rozpatrzenie mają 30 dni a mi zostało 23 dni do deadline'u odbioru. nic trzeba ponosić odpowiedzialność za swoje czyny i byc madrzejszym gdy ta umowa wreszcie się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety list uprawnia do odbioru tylko we wskazanym miejscu...

 

To ja miałem jakiegoś fuksa jak nic.

 

List dziś dotarł to plus, minus zaś że w punkcie którym miałem odebrać ( zaznaczony na liście ) dekoderów PVR brak i nie wiadomo kiedy będą.

Ale życie toczy się swoimi zasadami :D dla ciekawości będąc na zakupach w centrum handlowym , spytałem się stoisku cyfry czy mają dekodery PVR - mają :D

Ja na to że też coś mam -list uprawniający do odbioru PVR ale w innym punkcie , sprzedawca zobaczył list , sprawdził w systemie , podarł list :D i wydał mi PACE HD - normalnie czeski film.

Także po prawie czteromiesięcznym oczekiwaniu zostałem posiadaczem PACE HD PVR HDS7241 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pod koniec marca walczyłem mailowo bo lokalny dystrybutor pvr miał i powiedział mi że wystarczy że im cyfra wyśle maila jesli nie dostałem listu a pvr dostanę bo jest spory nadstan. Cyfra jednak jak automat odpowiadała iż mam czekać a jak dystrybutor ma to niech mi da ale oni nie wyślą tam żadnej noty. Podałem konkretny punkt i streściłem rozmowę ale znowu z cyfry info że dostanę list do odbiorę. Dostałem list 30 marca - ze względu .... termin odbioru może się przedłużyć do maja lub czerwca - tylko się uśmiechnałem i sprawę uznałem za beznadziejną, po czym 6 kwietnia przychodzi list że pvr czeka na mnie u dystrybutora - jak łatwo się domyślić u tego o którym im pisałem. Wyglądam więc na to, że uprawiali ze mną pustą polemikę a międzyczasie przygotowali pismo i je wysłali nic o tym nie wspominając. Dostałem pace 500GB bo podobno "dają takie w ramach rekompensaty" za długie czekanie. Dodatkowo po zapytaniu dostałem zapewnienie że mimo że odebrałem i korzystam z pvr od początku kwietnia - opłata będzie naliczona dopiero w maju. Sprzęt chodzi idealnie więc sprawa pomyślnie zakończona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli was interesuje dalsza droga po Peace500GB to jest ich sporo w Garwolinie ( jest tam chyba 5 punktów cyfry+) :brawo: . Niestety ja na razie nie mogę wymienić starego PVR 250 na 500Gb bo otrzymałem info że z tego ze jest ich mało na rynku to pierwsi w kolejce są nowi abonenci. A Garwolin świeci pustkami z nowymi abonentami więc jeżeli bym mógł to bym miał 500 kilkanaście.Więc jeżeli nie macie to komu pasuje po drodze to garwolin wita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój stary dekoder 250GB się popsuł (restartował się średnio co 1,5 godziny), poszedłem trzy dni temu do salonu Cyfry i dali mi nowy. Miło zaskoczyłem się, gdy zobaczyłem w ręku mniejsze pudełko. Okazało się, że dostałem Peace 500GB. A dzwoniłem dwa tygodnie temu do BOK z zapytaniem czy mogę wymienić na Peace, oczywiście nie ma na razie takiej możliwości. Traf chciał, że Philips 250 GB odmówił sprawnego działania. Ciekawe jest to, że nawet nie sprawdzali, czy rzeczywiście dekoder się sam restartuje. Jedyna moja strata to utracone filmy i bajki dla córki nagrane na dysku. Jeszcze jedna rada. Przy przedłużaniu umowy przez telefon, radzę dokładnie się pytać konsultanta co do oferty. Ja niestety "przegapiłem" paczkę FILMBOX i niestety już ich nie mam, no chyba że za opłata 15 zł. Na całe szczęście oglądam tylko sport, córa bajki - minimini, a z żoną filmy z netu, więc nie potrzebne mi te kanały (może z jeden film od 3 lat na filmbox obejrzałem). Podpowiedź - umowę zawartą przez telefon lub internet można w ciągu 14 dni bez podania przyczyn zerwać, ja dowiedziałem się o tym ciut za późno. POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...