Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem i zrezygnowalem, ze wzgledu na slabą ofertę programową;teraz jestem zadowolonym abonentem cyfry + z pakietem prestiżowym.Dla mnie jedyną wadą jest brak Polsatu, widocznie stacja ta telewizyjna jest tak butna, że nie chcą ani rozkodować sygnalu, ani udostępnić go największej platformie w kraju!Po prostu caly Polsat-razem z Cyfrowym Polsatem-mają klienta w glębokim poważaniu.W Cyfrze jest niewiele lepiej.Ale lepiej.

 

Myślisz, że naprawdę, ci z CP to przeczytają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zastanawiam nad rezygnacją. Jak tylko sie dowiem jaka jest oferta programowa ITI Neovision i ceny to być może przejdę do nich. W CP to coraz mniej jest do oglądania. Nie chodzi mi tu o kanały filmowe czy sport, ale o dokument. Na Discovery Channel lecą teraz tylko jakieś głupie złomowiska czy coś w tym stylu a na pozostałych kanałach discovery nic ciekawego nie ma. Mało to na świecie jest kanałów o profilu stricte dokument. Np NGC juz by coś ciekawego wniosło do oferty czy też Viasat Explorer. Ale oni wolą liczyć tylko zyski, dzielić na pakiety i nawet teraz już żadnych obietnic nie robią. Nie wspomnę nawet o tym że jestem ich abonentem od 2000 roku czyli jak jeszcze było "za darmo" !: :!::!::!::!::!::!::!::!::!:

Nic nie dbają o starych abonentów :!::!::!::!: : :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem i zrezygnowalem, ze wzgledu na slabą ofertę programową;teraz jestem zadowolonym abonentem cyfry + z pakietem prestiżowym.Dla mnie jedyną wadą jest brak Polsatu, widocznie stacja ta telewizyjna jest tak butna, że nie chcą ani rozkodować sygnalu, ani udostępnić go największej platformie w kraju!Po prostu caly Polsat-razem z Cyfrowym Polsatem-mają klienta w glębokim poważaniu.W Cyfrze jest niewiele lepiej.Ale lepiej.

 

Myślisz, że naprawdę, ci z CP to przeczytają?

 

Przeczytalem Twojego posta i powiem szczerze jestem zszokowany. Jak mozesz porownywac CP za 49 PLN do pakietu prestizowego w Cyfrze+ za 145 PLN. Dla mnie to jest wielki nonsens.

 

Moje zdanie jest takie, ze w abonamencie do 50 PLN ( a wielu ludzi tylko na tyle stac ay wydac miesiecznie w tym mnie) CP nie ma sobie rownych. To jest platforma dla "zwyklych" zjadaczy chleba" a nie dla konesera. Ja tez zaluje ze nie moge ogladac ligi polskiej, bo marze o tym od lat, ale oferta CP za 35 PLN a Cyfry+ za 28 PLN nie ma zadnego porownania, tak samo jak nie ma porownania oferta Cyfry+ za 145 PLN do CP.

 

Jak ktos ma kase i moze ja szastac na prawo i lewo niech bierze Cyfre+ bo jest lepsza. Ja tez chcialem wziac cyfre+ w najnizszym pakiecie plus Canal+ Sport, ale ... nie mozna, gdyby mozna było pewnie bylbym teraz bardzo szczesliwy.

 

Oferta Polsatu Sport. Zadaje pytanie ile kosztuje miesiecznie Polsat Sport a ile Canal+ Sport. Polsat Sport myslę ze za te pieniadze nie jest zlym programem.

 

Podsumowując, gdybym używal pieniedzy jako papieru toaletowego pewnie mialbym dwie platformy, gdybym zarabial niezle Canl+ w pakiecie prestizowym. Na dzien dzisiejszy, przy moich obowiazkach zawodowych i czasie jaki spedzam przed telewizja, CP mi wystarczy i pozostale programy FTA.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem Twojego posta i powiem szczerze jestem zszokowany. Jak mozesz porownywac CP za 49 PLN do pakietu prestizowego w Cyfrze+ za 145 PLN. Dla mnie to jest wielki nonsens. 

Moje zdanie jest takie, ze w abonamencie do 50 PLN ( a wielu ludzi tylko na tyle stac ay wydac miesiecznie w tym mnie) CP nie ma sobie rownych. To jest platforma dla "zwyklych" zjadaczy chleba" a nie dla konesera. Ja tez zaluje ze nie moge ogladac ligi polskiej, bo marze o tym od lat, ale oferta CP za 35 PLN a Cyfry+ za 28 PLN nie ma zadnego porownania, tak samo jak nie ma porownania oferta Cyfry+ za 145 PLN do CP. 

Jak ktos ma kase i moze ja szastac na prawo i lewo niech bierze Cyfre+ bo jest lepsza. Ja tez chcialem wziac cyfre+ w najnizszym pakiecie plus Canal+ Sport, ale ... nie mozna, gdyby mozna było pewnie bylbym teraz bardzo szczesliwy. 

Oferta Polsatu Sport. Zadaje pytanie ile kosztuje miesiecznie Polsat Sport a ile Canal+ Sport. Polsat Sport myslę ze za te pieniadze nie jest zlym programem. 

Podsumowując, gdybym używal pieniedzy jako papieru toaletowego pewnie mialbym dwie platformy, gdybym zarabial niezle Canl+ w pakiecie prestizowym. Na dzien dzisiejszy, przy moich obowiazkach zawodowych i czasie jaki spedzam przed telewizja, CP mi wystarczy i pozostale programy FTA. 

Pozdrawiam

tak i dlatego powinna być oferta w różnych pakietach dla tych co stać na to a dla innych co stać na więcej,

cyfrowy polsat według mnie idzie na dno i nie ma szans wogóle się równać z iti czy c+,zauważcie że w większośći kablówek są programy z Cyfrowego Polsatu i ludzie wolą iść do kablówek nie płacąć za dekoder i mająć podobne kanały

Cyfrowy Polsat olał kompletnie sport,przed rokiem oferta była bogata-liga mistrzów(przejął ją iti),bundesliga(przejął sportklub),puchar uefa(teraz pewnie tylko do ćwierćfinałów bo pozostałe mecze ma iti),puchar polski(jakby nie patrzeć kibice lubią oglądać polskie drużyny),i było ok,

teraz ligi typu ukraińska,grecka to skanal!portugalska jest ligą dość dobrą,rosysyjska w miarę też ale to wszystko,

co teraz może zrobić Cyfrowy Polsat?według mnie nie wiele,bo to co stracił ze sportu nie odzyska tego,

jak idzie z kolei o filmy to naprawdę trzeba powiedzieć,że to nie są filmy na tej platformie to c+ czy hbo,które naprzykład mogliby wsadzić do pakietu filmowego,

dla mnie obecnie branie Cyfrowego Polsatu to jest nonsens,bo to co stracili(bundelsiga,liga mistrzów,puchar polski,prawdopodobnie część meczy uefa cup) to jest nie szanowanie klientó a w dodatku to co stracili to część programu polsatu sport,który był chyba jednym z najatrakcyjniejszych kanałów tej platformy,

gorącę zachęcam rezygnacje z tej platformy,bo po prostu oferta kiepska a taka cena jak za kablówkę,którą możesz mieć bez dekodera i kolejnych kosztów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem i zrezygnowalem, ze wzgledu na slabą ofertę programową;teraz jestem zadowolonym abonentem cyfry + z pakietem prestiżowym.Dla mnie jedyną wadą jest brak Polsatu, widocznie stacja ta telewizyjna jest tak butna, że nie chcą ani rozkodować sygnalu, ani udostępnić go największej platformie w kraju!Po prostu caly Polsat-razem z Cyfrowym Polsatem-mają klienta w glębokim poważaniu.W Cyfrze jest niewiele lepiej.Ale lepiej.

 

Myślisz, że naprawdę, ci z CP to przeczytają?

 

Przeczytalem Twojego posta i powiem szczerze jestem zszokowany. Jak mozesz porownywac CP za 49 PLN do pakietu prestizowego w Cyfrze+ za 145 PLN. Dla mnie to jest wielki nonsens.

 

Moje zdanie jest takie, ze w abonamencie do 50 PLN ( a wielu ludzi tylko na tyle stac ay wydac miesiecznie w tym mnie) CP nie ma sobie rownych. To jest platforma dla "zwyklych" zjadaczy chleba" a nie dla konesera. Ja tez zaluje ze nie moge ogladac ligi polskiej, bo marze o tym od lat, ale oferta CP za 35 PLN a Cyfry+ za 28 PLN nie ma zadnego porownania, tak samo jak nie ma porownania oferta Cyfry+ za 145 PLN do CP.

 

Jak ktos ma kase i moze ja szastac na prawo i lewo niech bierze Cyfre+ bo jest lepsza. Ja tez chcialem wziac cyfre+ w najnizszym pakiecie plus Canal+ Sport, ale ... nie mozna, gdyby mozna było pewnie bylbym teraz bardzo szczesliwy.

 

Oferta Polsatu Sport. Zadaje pytanie ile kosztuje miesiecznie Polsat Sport a ile Canal+ Sport. Polsat Sport myslę ze za te pieniadze nie jest zlym programem.

 

Podsumowując, gdybym używal pieniedzy jako papieru toaletowego pewnie mialbym dwie platformy, gdybym zarabial niezle Canl+ w pakiecie prestizowym. Na dzien dzisiejszy, przy moich obowiazkach zawodowych i czasie jaki spedzam przed telewizja, CP mi wystarczy i pozostale programy FTA.

 

Pozdrawiam

 

Jak zwykle temat rzeka. Porównywanie ofert jest bez sensu.

Ale zabawa na forum trwa w najlepsze. Jak dojdzie trzeci gracz, to dopiero będzie wesoło? - przecież o wszytkim i tak decydują pieniądze!.

keybi bardzo pięknie, to wypunktował. Post jest wart odświeżania, gdy z czasem furmowicze podobny temat przywołają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mieszkał w bloku to pewnie miałbym najwyższy pakiet aster lub upc.Niestety mieszkam w domku jednorodzinnym i jestem zmuszony korzystac z usłóg cp.Oferta nie jest najlepsza ale patrząc na cene jest niezła.

 

Myślałem że do domków jednorodzinnych dociera sygnał kablówki :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jestem w Polsacie od samego początku, głównie z powodu na cenę.Owszem oferta zwiększa się z roku na rok ale w pakiecie jest cała masa programów,których wcale nie oglądam.Interesuje mnie wyłącznie kanał filmowy z prawdziwego zdarzenia,dlatego jeśli taki nie pojawi się do stycznia 2008r ja również składam rezygnację.Przejdę do N-ki bo na cyfrę plus nadal mnie nie stać :oops: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dobrze rozumiem ze jezeli na rozpisce dotyczacej platnosci,o statni termin mam 18.02.08, to moja umowa z CP wygasa 18.03.08 ?

i mam 2 jeszcze pytanka.

czy dobrze mysle,ze po terminie obowiazkowej umowy (17 miesiecy) umowa przechodzi na czas nieokreslony i moge ja w dowolnym czasie w przyslosci wypowiedziec, zachowujac 1 miesiac wypowiedzenia.

i drugie pytanie.

czy po wypowiedzeniu jest mozliwosc aktywowania ponownego CP na np 2 miesiace ?:) (chodzi mi tu o Euro 2008 :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa po terminie 17 mies. przechodzi na czas nieokreślony jeśli jej nie zerwiesz. Wypowiedzenie umowy w czasie nieokreślonym musi być 3 mies. wcześniej wypowiedziane przed najbliższym okresem rozliczeniowym. Możesz później opłacać Pakiety np. za 2 mies. jak już masz zerwaną umowę, ale za Pakiet Familijny wtedy płacisz 39,90 zł/mies. zaś za każdy dodatkowy Pakiet płacisz taką stawkę jaka jest w cenniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Polsacie od samego początku, głównie z powodu na cenę.Owszem oferta zwiększa się z roku na rok ale w pakiecie jest cała masa programów,których wcale nie oglądam.Interesuje mnie wyłącznie kanał filmowy z prawdziwego zdarzenia,dlatego jeśli taki nie pojawi się do stycznia 2008r ja również składam rezygnację.Przejdę do N-ki bo na cyfrę plus nadal mnie nie stać :oops: .

To są właśnie stereotypy.

Mówisz, że jak w CP nie pojawi się HBO (bo tylko na to jest szansa) to zrezygnujesz z CP. Czyli jesteś zaintereowany wykupieniem tego kanału a to koszt ok 30 PLN. Idąc do nki zapłacisz ok 60 PLN (razem z HBO) w Cyfrze biorąc HBO z pakietem podstawowym zapłacisz 68 PLN, a korzystając teraz z promocji troche ponad 50.

Więc nie pisz takich rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...