Skocz do zawartości

Zmiany cennika


P3dr0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tych wszystkich "niusów" i innych portali nie mam jednolitego obrazu, co będzie do 1. lutego 2007r.

 

W jednym news'ie wyczytałem, że Cinamaxy nie będą wchodziły w skład pakietu Film. Czy to znaczy, że z Relax Mix wypadną i przez to pakiet będzie "uboższy"? Czy jeśli mi na nim nie zależy, to czy pakiet Relax Mix "light" będzie w starej cenie, tzn. od lutego cena się nie zmieni?

 

Ciągle się zastanawiam, bo noszę się z zamiarem zakupu i jeśli miałbym dołożyć 5zł i mieć RM bez Cinemax byłoby to super rozwiązanie (jeśli tak to mam czas tylko do końca lutego :!:).

 

Ale może jednak będzie tak, że Będzie tylko Relax Mix Film i tu będą także Cinemaxy.

 

Reasumując: czy od 1. lutego będzie tak?

1. Pakiet Familijny

2. Pakiet Familijny + Relax Mix

3. Pakiet Familijny + Relax Mix Film

 

W ślad za tym różne ceny (jakie?)

 

Pomocy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to tylko teoria

dojdzie do klienta powiadomienie/porozumienie w którym mowa będzie o 2 opcjach relax mix z cinemaxami i bez wraz z druczkami cenowymi. Najciekawsze jest to, że klient nie dostaje informacji o tym, że może pozostać przy swoim familijnym, bo cena pakietow mini i familijnego sie nie zmienia. po prostu w zaleznosci od tego, czy klient zechce całosc za wiecej czy za mniej ale bez cinemaxow wybiera to lub tamto lub pozostaje przy familijnym,

ma oczywiscie prawo bezkarnego odstąpienia od umowy, bo kazda zmiana umowy musi być potwiedzona zgodą obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 64,90zł wyjdzie wam jeśli skonczy się wam okres podstawowy (znaczy się skończy wam się umowa terminowa i przejdzie w umowe na czas nieokreślony), natomiast na nowej umowie będzie 59,80zł. Oczywiście mówię tutaj o Relax Mix Film (ten z Cinemax), bo zwykły Relax Mix (bez cinemax) + oczywiście familijny po okresie podstawowym kosztuje 54,90zł, a w trakcie trwania nowej umowy 49,80zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 64,90zł wyjdzie wam jeśli skonczy się wam okres podstawowy (znaczy się skończy wam się umowa terminowa i przejdzie w umowe na czas nieokreślony), natomiast na nowej umowie będzie 59,80zł. Oczywiście mówię tutaj o Relax Mix Film (ten z Cinemax), bo zwykły Relax Mix (bez cinemax) + oczywiście familijny po okresie podstawowym kosztuje 54,90zł, a w trakcie trwania nowej umowy 49,80zł...

Dokładnie tak będą ceny wyglądały jak piszesz:

z Cinemax - 59,80zł

bez Cinemax - 49,80zł

 

Rozmawiałem dzisiaj z przedstawicielem i takie info dostałem od niego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...