Skocz do zawartości

Neostrada+Pakiet Podstawowy


CHRYSTIANO0o
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam Problem otóż,

 

Przed świętami dzwonił do mnie gościu z TP, zaoferował Neostrade TP z TV z pakietem podstawowym,drogą stalelitarną i powiedział że jedynie płaci się za aktywacje tej usługi JEDNORAZOWO a potem przez 24 miesiące nic się za tą telewizje nie płaci...Po dłuższej rozmowie okazało się że dodatkowo bym musiał zapłacić 29,90 zł za antene satelitarną i plus inne [beep]oły (dekoder,livebox itd. za darmo) No i po świętach a dokładnie dzisiaj przyjechał kurier i powiedział że mam czas w ciągu 10 dni albo rezygnuję z podpisania tej umowy lub podpisania. Kurierowi zapłaciłem 29,90 zł ale opłaty aktywacyjnej nie ?

 

1.Czy opłata aktywacyjna jest dopiero po podpisaniu umowy i zgody na korzystanie z Neostrady plus TV w pakiecie podstawowym ?

2.Czy rzeczywiście nic za taki pakiet podstawowy się nie płaci przez kolejne 24 miesiące ?

 

No jeszcze ten gościu z TP mówił że w pakiecie podstawowym jest chyba 35 programów,ja sprawdziłem na stronie neostrady,że jest ich 39 loga_pkaiet_podst,_IPTV__366901650.jpg

 

On powiedział że ma napisane 35 O_o I Teraz Dobra sytuacja jest bo dostałem papiery od tej umowy i brakuje załącznika `Cennik neostrada tp+usługa tv` :read:

Na stronie neostrady znalazłem:

Teraz usługa tv wraz z pakietem podstawowym tp tylko 29,90 zł z VAT miesięcznie*

*ceny obowiązują przy podpisaniu umowy na usługę tv na 12 miesięcy, w przypadku kiedy posiadasz modem livebox tp.

Więcej informacji znajdziesz w cenniku usługi tv http://www.tp.pl/b/binaries/PL/357269/CENNIK_uslugi_tv_365844360.pdf .

 

W cenniku widzę same opłaty za 12 miesięcy a nie 24 :wink:

Znalazłem również na necie załącznik http://www.tp.pl/b/binaries/PL/358232/programyDTH-pazdziernik_366829784.pdf

 

Naliczyłem się 36 programów w pakiecie podstawowym :shock:

I w ogóle Ciekawa sprawa jest z papierem dołączonym z regulaminem umowy przyniesionej przez kuriera

Opis pakietu podstawowego

Programy telewizyjne: 1.TVP1,TVP2,TVPInfo,TVP Polonia,TVP Kultura,Tele5,4fun.tv,Polonia 1,mango 24,EDUSAT,ITV,Deustche Welle iiiiiiiiii ? Koniec ?! Do 12 programów i nie ma dalszej części programów! :? A kartka zapełniona do połowy więc chyba powinna być lista na całej kartce a jest tylko 12 programów -.- i Jestem ciekawy jeszcze jednego http://www.tp.pl/b/binaries/PL/358165/cennik_neostrada_tp+usluga_tv_366761521.pdf

 

I tam jest napisane:

`miesięczna opłata abonentowa-umowy zawierane na czas określony 24 miesiące,opcje usługi wycofane ze sprzedaży z dniem 1 czerwca 2009r. (Oferta związana z przyznaniem ulgi w stosunku do oferty standardowej w zakresie miesięcznej opłaty abonamentowej` Rozumiem że to mnie nie obejmuje :shock: ?

 

Dodam również że mam Neostrade 1mb i ta oferta z TV to umowa na czas OKREŚLONY na 24 miesiące i koleś przez telefon powiedział że to taka promocja dla stałych klientów :P

 

Proszę o pomoc czy to rzeczywiście prawda bo z tego co się naczytałem dużo jest napisane o dodatkowych pakietach a mało o podstawowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHRYSTIANO0o do mnie tez dzwonili z tp w sprawie przedluzenia abo. i mam takie cos teraz przez 2 lata net.2mb+livebox+tv sat(dekoder)i place za to przez 6 miesiacy 59.90+abo za tel a przez 18 mies 79.90+abo za tel

aktywacja bedzie 19.90 przy 1 rachunku antena sat za 29.90 platne u kuriera lub bez anteny za free przesylka a o darmowym ogladaniu podstawowego pakietu nic nie ma mowy masz to juz w abonamencie

pozdrawiam

tu masz wiecej info https://www.tp.pl/prt/pl/order/677870/? ... ption=1404

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie dzwonili 28.12.09 i w czoraj tez tel.!! gosciu letko zdziwiony ze juz wczesniej do mnie ktos od nich zadzwonil ale "sensownie" sie wytlumaczyl :smile: i to samo gadal co wczesniej mi mowili za 1 rozmowy sluchaj dzwon na partyline do nich i sie pytaj co i jak

ale co najbardziej mnie rozsmieszylo to podali mi odrazu nr tel 801 505 505 to jest nr jakbym mial jakis problem z podlaczeniem tvsat (jakby juz wiedzieli wczesniej ze bede mial problem z instalacja tvsat)

pozyje zobacze co wyjdzie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie chyba też koło 29.12.2009 dzwonili xD pewnie specjalnie żeby po nowym roku wprowadzić zmiane w cennikach :lol2: Daj spokój... Jeszcze ciekawe czy to oddać można xD bo niby już to wszystko rozpakowane u mnie ^^ a chyba jakąś kare się płaci za zdjęcie plomby ^^ Dobra to popytam się ich i tam zadzwonie Dzięki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze nie moga zmienic przeciez jak dzwonili do ciebie to zamowiles-zaproponowali tobie to wszystko za cene ktora ci powiedzieli i do swego kompa wrzucili z zamowieniami to jest moje zdanie

to co ci wczesniej zaproponowali i o ile wiecej masz niby teraz placic bo juz i umnie roznosci sie zbieraja :? ja tam jestem dobrej mysli :smile:

ale sluchaj ja juz wczesniej przegladalem oferte tp bo zblizal mi sie koniec umowy i ja zadnej roznicy cenowej nie widze w\g mnie ile bylo przed swietami tyle i jest teraz no chyba ze...... ja mam miec takie cos

prędkość:2048

czas trwania umowy:

24 miesiące

wybrana promocja:

Oferta Internet z telewizją - nieograniczone możliwości

pakiety telewizyjne:

Pakiet podstawowy tp

neostrada z telewizją z pakietem podstawowym

pierwsze 6 m-cy 59,90 zł

kolejnych 18 m-cy 79,90 zł

aktywacja 19,90 zł

Cena za dodatkowe pakiety:

0 zł

antena za 29,90 zł

Zestaw instalacyjny zostanie bezpłatnie dostarczony przesyłką kurierską do wybranego miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nic nie rozumiem kolega southpark mówi że darmowe a kolega powyżej święty płaci za pakiet podstawowy i internet...

Ja teraz mam tak:

Plan TP 60 :40,98 i Neostrada 1024-oferta megainternet 36m : 45,90 czyli w sumie 86,88zł

 

No i podobno jak zgodzę się na tą umowę Internet z TV sat. pakiet podstawowy to nic za to nie płacę... czyli przez 24 miesiące Płace 86,88 złotych tak jak teraz. Na stronie neostrada w formularzu zamówień wyraźnie napisane : neostrada z telewizją z pakietem podstawowym

 

pierwsze 6m-cy 59,90zł

kolejnych 18 m-cy 64,90 zł

aktywacja 19,90 zł

Cena za pakiety:

0,00

I teraz pytanko `Cena za pakiety 0,00zł` Mam rozumieć to że cena pakietu podstawowego 0 złotych ?

No to i tak jakby to 0 zł było to i tak drożej wychodzi niż teraz mam :o

 

Tylko bardzo ciekawe jest to że przedłużając umowę i wybierając sam internet Abonament:

przez pierwsze 6 miesięcy: 49,90 zł

przez kolejne 18 miesięcy: 54,90 zł

 

a przedłużając i wybierając Internet i TV

pierwsze 6m-cy 59,90zł

kolejnych 18 m-cy 64,90 zł

aktywacja 19,90 zł

 

I się Kwoty różnią... Porażka... Się cykam,że się w coś wrabiam i że to nie darmowe tylko płatne dodatkowo O_o bo wychodzi na to że co miesiąc bym płacił 10 zł drożej za marne podstawowe programy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena 59,90 to cena za neostrade z telewizją czyli internet + pakiet podstawowy) nic więcej nie zapłacisz chyba że zdecydujesz się na pakiet L lub M.

Pisza na stronie że cena za pakiet podstawowy 0zł i faktycznie nic dodatkowo sie nie płaci ale cena za internet (z telewizją) jest nieco wyższa niż za sam internet. Ale trzeba wziąć pod uwagę że TP wypożycza nam sprzęt Liveboxa (za którego w innym wypadku zapłaciłbyś 10zł na mc) i dekoder SAT. i właśnie stąd się bierze wyższa cena neostrady a nie z faktu że pakiet podstawowy coś kosztuje, bo przecież tam są tylko darmowe programy.

 

Obrazek z pierwszego postu dotyczy wersji IPTV przez DTH nie ma TV TRWAM czy SAT 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem też użytkownikiem neostrady z telewizją sat. i mam następujące spostrzezenia.

Jakby to nie komentować, opcja bez tv jest o 10 zł tańsza niż z tv. Poza tym pozbawiony jestem możliwości odliczenia ulgi za internet, z której mogłem korzystać wcześniej, gdy korzystałem tylko z neostrady /bez telewizji/, co w skali 1 m-ca daje również kwotę około 10 zł, czyli łącznie 20 zł drożej.

W wersji tylko dla neostrady livebox wcale nie jest niezbędny, wystarczy modem.

Korzystanie z telewizji, zwłaszcza jeśli znajduje się w innym pokoju niż livebox jest utrudnione, wymaga długiego kabla ethernet

/jak w moim przypadku/ lub być może połączenia bezprzewodowego z dekoderem sat.,gdyż każde uruchomienie dekodera nawet ze stanu czuwania wymaga takiego połączenia. Dodatkowy minus to każdorazowo bardzo długi czas uruchomienia /około 1-2 minut/.

Ogólnie oceniam opcję z telewizją negatywnie i w najbliżym możliwym terminie z niej zrezygnuję.

Ma ona może sens, jeśli ktoś korzysta z pakietów dodatkowo płatnych lub innych funkcji liveboxa.

Być może będzie bardziej atrakcyjna, jeśli uruchomiona zostanie w przyszłości możliwość odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, na co pozwala prawdopodobnie dekoder SDH-85.

Dla opcji podstawowej tańsza jest w sumie zdecydowanie tnk lub być może w przyszłości platforma TVP i oddzielnie internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czyli w ogóle się nie opłaca takiej neostrady zakładać więcej minusów niż plusów. Ta Telewizja Na Kartę to racja tania jest ale trzeba mieć własną antenę i dekoder a to mało nie kosztuje :P Livebox podobno też chodzi nie za fajnie a wole swój Router Linksysa z resztą Telewizor mam pokój dalej od kompa więc dodatkowo pewnie bym musiał płacić za kabel i pewnie za montowanie owej anteny też nie mało by się zapłaciło i skonfigurowanie tego bo podobno nie jest prosto :P Cóż z resztą te programy są FTA pewnie czyli Darmowe dla wszystkich czyli jakbym sobie zostawił antenę statelitarną którą kupiłem dokupił bym dekoder to bym miał o wiele więcej programów niż w pakiecie w neostradzie podstawowej ^^ Dzięki Wielkie za informacje :) Mam nadzieje że inni się na to nie nabiorą xd bym wiedział to od razu bym tego nie brał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHRYSTIANO0o najmocniej cie przepraszam :? ale ty :censored::wink: strasznie marudzisz juz nie wytrzymuje a to ze antene cza miec a to dekoder drogo kosztuje a :censored: livebox tez do d.. :censored: a to kabel drogo kosztuje a kto mi to jeszcze zrobi i itp itd co ty oczekujesz ze tpsa czy co inne.... da ci to szystko za free za free ci to zaloza i jeszcze podziekuja ze skozystales z nich :censored: uslugi no prosze cie miej ja....ja :D:brawo:

pozdrawiam i jeszcze raz sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja marudzę xd ? Może troche ha ha xd No ale sory jak taki :censored: z TP dzwoni do mnie i gada przez 30 minut, że to zupełnie za darmo,a potem się okazuje że nie wiadomo jakie koszty O_o No to koleś ma niepokoleji w głowie... z resztą ostatni raz gadałem z Neostradą oszuści i złodzieje... niech tylko spróbuje zadzwonić to tym razem ja się pobawię... Zamiast to powiedzieć to kosztuje tyle i tyle dostajesz to i to no to luz, Moja mamuśka od początku w to nie wierzyła i powiedziała że nie wierzy bo już się nie raz przejechała na neostradzie a ten się :censored: jeszcze dopytuje co neotrada klientowi zrobiła :lol2: Boże... Na Polskich łączach to se można w pasjansa pograć jak to Luq powiedział :lol2::crazy: Nie wiem kiedy Neostrada przyjmie nazwę Orange,ale wolał bym żeby tak nie było -.- Maruda Maruda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienianie dodatkowych kosztów takich jak kabel, czy montaż jest bez sensu, jakąkolwiek telewizje byś nie montował te koszta dodatkowe będą czy to cyfra czy n a kabel ethernet 10m czy dłuższy to majątek nie kosztuje za 15zł kupisz spokojnie. dekoder może i lipny ale za niego teoretycznie nie płacisz (poza rachunkiem za internet de facto ok 10zł więcej w co się wlicza również dzierżawa liveboxa).

Porównując to z TNK tez trzeba zapłacic ok 10zł do tego anteny nikt ci nie da za darmo (tp daje w bardzo atrakcyjnej cenie0, kabel musisz kupić, dekoder również i najważniejsze również sam zamontować, zaoszczędzisz coś względem oferty TP? nie sadzę oferta w TNK może nieco lepsza i dekoder jaki tylko chcesz wiec komfort z użytkowania może być większy. Na temat samej neostrady nie będę się wypowiadał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz się dowiedziałem,że jak kupiłem tą antenę w atrakcyjnej cenie to jej zwrócić nie można jedynie dekoder i livebox... To trudno :D Zostawie ją sobie dokupie dekoder i będe odbierał same programy FTA xD No spoko temat można zamknąć o ile tutaj da się temat zamykać... Dzięki jeszcze raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

aaaaaa Ludziom którzy interesują się Neostradą z TV radze dobrze to przemyśleć.... Kurier dostarcza ten cały towar i odebranie tego wiąże się z podpisaniem od razu umowy więc po kilku dniach namysłu zrezygnowałem z tej oferty,oddałem im sprzęt do punktu... I tutaj zaczął się problem ponieważ Internet przez kilka dni mi nie działał myślałem, że router nawalił więc kupiłem nowy i to samo było (dioda DSL się nie świeciła) zadzwoniłem do nich i dowiedziałem się, że Internetu nie będę miał bo ostatnią umowę którą podpisałem to Neostrada z TV i że do mojej starej Neostrady bez TV nie mogę wrócić!!!!! Fajnie że :censored: było gdzieś o tym napisane :/ I teraz mam czekać 2 tygodnie na podpisanie z nimi nowej umowy!!!!!!! Porażka jednym słowem... Radze się dobrze na tą ofertą zastanowić ja tego nie polecam O_o Pół Ferii bez neta :/:/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem też użytkownikiem neostrady z telewizją sat. i mam następujące spostrzezenia.

Jakby to nie komentować, opcja bez tv jest o 10 zł tańsza niż z tv. Poza tym pozbawiony jestem możliwości odliczenia ulgi za internet, z której mogłem korzystać wcześniej, gdy korzystałem tylko z neostrady /bez telewizji/, co w skali 1 m-ca daje również kwotę około 10 zł, czyli łącznie 20 zł drożej.

W wersji tylko dla neostrady livebox wcale nie jest niezbędny, wystarczy modem.

Korzystanie z telewizji, zwłaszcza jeśli znajduje się w innym pokoju niż livebox jest utrudnione, wymaga długiego kabla ethernet

/jak w moim przypadku/ lub być może połączenia bezprzewodowego z dekoderem sat.,gdyż każde uruchomienie dekodera nawet ze stanu czuwania wymaga takiego połączenia. Dodatkowy minus to każdorazowo bardzo długi czas uruchomienia /około 1-2 minut/.

Ogólnie oceniam opcję z telewizją negatywnie i w najbliżym możliwym terminie z niej zrezygnuję.

Ma ona może sens, jeśli ktoś korzysta z pakietów dodatkowo płatnych lub innych funkcji liveboxa.

Być może będzie bardziej atrakcyjna, jeśli uruchomiona zostanie w przyszłości możliwość odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, na co pozwala prawdopodobnie dekoder SDH-85.

Dla opcji podstawowej tańsza jest w sumie zdecydowanie tnk lub być może w przyszłości platforma TVP i oddzielnie internet.

 

Powiem tak. Od samego początku nie byłem zadowolony z ich oferty: dekoder 4 razy wymieniałem, livebox 3 razy oraz brak możliwości odliczenia internetu. Nie moglem już doczekać rozwiązani z nimi umowy. Jak nastąpił ten upragniony dzień zaczęły się schody. W ciągu 7 dni od momentu rozwiazania TP miała czas na pozamykanie systemu. Na zamknięcie całej procedury czekałem 3,5 m-ca za każdym razem jak dzwoniłem mówili "problem globalny - musi Pan czekać" W końcu nerwy pusciły i wysłąłęm skargę do UKE. pomogło w ciagu tygodnia. Reasumując: jak ktos nie ma SAT to ta opcja jets dostateczna, jak już ktoś chce z nimi zakończyc wpółpracę - musi się uzbroić w cieprliwość. Generalnie w tym przedziale cenowym polecam TNK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...