Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Piszmy tutaj porady oraz wszystko o tych kanałach, które z platform cyfrowych znajdują się jedynie na platformie CYFRA+. Co sądzicie? A jak oceniacie HYPERa? Bardzo lubię ten kanał, często go oglądam. Właściwie by mógł stać się odrębnym kanałem ale tak jest też spoko. Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tak kanal jest ok. Mozna zobaczyc nowosci, klasyki - wiele, wiele ciekawych gier. Moznaby rozszerzyc pasmo tego kanalu do 24h/dobe. Podobnie jak TCM i CN teraz beda nadawane dluzej i stworza w naszym kraju osobne kanaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość PawelU1981

Ja wole godzinne pasmo o grach w TVN Turbo tylko tytul tego programu mi uciekl :oops: Hyper jest dobry, ale czasem za duzo staroci pokazuja i fajniej by bylo jakby nadawal cala dobe :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, bardzo bym chciał aby HYPER nadawał całą dobę. W ramówce mogło by się znaleźć np. od rana do wieczora np. od godziny 6:00 do godziny 20:00 wszystkie programy oraz filmy, które powstały na podstawie gier komputerowych oraz stworzyć by mogli wtedy więcej programów dotyczących gier. Przydałby się program, który by przedstawiał dobre konsole, dobre procesory, akcesoria do ps2, psp itd. Też obok Making Of by się przydał program, który bardziej rozwlekle pokazywał by kinowe hity itd. No ale to moje marzenia.. :D Może coś w tym rodzaju powstanie ale i tak wszystkiego tutaj dokładnie nie napiszę. Za dużo by było :wink: A Wy jak uważacie??

Może kiedy dojdzie do skutku rozdzielenie tych dwóch kanałów.

HYPER jest super.

Pozdrawiam :wink::wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby doszło do rozdzielenia ZigZap i HYPER tak jak to się stanie od 1 marca z CN i TCM !! Być może kiedyś.. HYPER jest super.

Jak uważacie?? Co i jak?

Bardzo fajny program na HYPER jest Fresh Air i Making Of. uwielbiam ten kanał..

Pozdrawiam :wink::wink::D

 

Może kiedyś... w koncu teraz po starcie N Cyfra musi coś ciekawego dodać, bo sam HBO Comedy to trochę za mało... :)

 

kanał ZigZap/HYPER?? narazie bedzie w warszawie i krakowie.

 

Co ty gadasz? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale ZigZap ciekawy jest serial Degrassi - nowe pokolenie oraz Trans Sport. Ale i tak o wiele częściej oglądam HYPERa. A Wy oglądacie coś na ZigZapie lub ktoś z waszej rodziny??

Pozdrawiam

Osobiście nie lubię kanałów typu Zig-Zap. Są na nim denerwujące mnie i trochę głupawe bajki. Mój brat w wieku szkolnym gdyby mógł, to by oglądał wszystko. Co do Hypera 24h - to dobry pomysł. Włosi już taki jeden kanał (uciekła mi nazwa :wink: ) o grach komputerowych mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Nowe logo ZigZapa to nazwa stacji odręcznie napisana grubym markerem. Logotypowi towarzyszyć będą 3 animowane stworki: żółty latający kręciołek, fioletowa dziewczynka i pies - urwis. Animki są bohaterami historyjek, które będą się pojawiać pomiędzy poszczególnymi programami i serialami. Kanał zyska również nową oprawę graficzną.

Źródło: medialink.pl

Kiedyś raz jeden jedyny, zajrzałem na ten program ,bylem wtedy jeszcze abonentem cyfry a zajrzałem, bo bylem przekonany ,ze będzie to program mniej więcej taki jakim był na początku NRJ12... Niestety srodze sie zawiodłem. Szkoda ze za zmianami oprawy graficznej nie idzie zmiana programowa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Trzeba było najpierw przeczytać tekst o ZigZapie. Chodziło o przeformatowanie tego kanału. W końcu nie jest kanałem familijnym, tylko dla młodzieży i to tej nastoletniej. Jako kanał familijny musiałby zwiększyć swój target o osoby dużo starsze, lecz lubiące filmy, seriale i programy dla rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...