Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę za granicą?


Rekomendowane odpowiedzi

No nic. Poprosilem siostre od szwagierki, ktora jest w Polsce, zeby zadzwonila i wszystko bez problemu.

 

Bo CP jest "perłą" i jeśli korzystanie za granicą z polskich platform jest zabronione to oni najmniej to respektują, jak to Cyfrowy Polsat - wszystko na granicy albo poza prawem

 

Nie rozumie. Czy ma to oznaczac ze lamie prawo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto, Ty ? Zaraz tam łamiesz prawo. Jako, że w TNK nie ma umowy, tak jak w innych platformach to ...

 

A chodzby w innych platformach. Tak samo rodzice maja CP i tez nie uwazam ze to jest lamanie prawa. Jako rodak Polski mam chyba prawo dostepu ogladalnosci telewizji mojego kraju. A to ze w Polsce prawie wszystko jest kodowane, to nie moja wina. 8)

 

Nie odbieram ani Polsatu ani TNK na lewo, tylko place regularnie abonament (TNK tez bede co roku oplacal za 120 PLN). A CP jest zameldowany na nasz polski adres, bo mamy dwa stale zameldowania. Wiec widze to bardzo spokojnie. Oni mi nie moga zakazac wziecia dekodera poza granice gdy dostaja ode mnie regularnie pienadze. Owszem ze oficjalnie nie moga sprzedawac poza granice z powodu licencji, ale jak juz powiedzial kolega @thomansinho, nikt tego nie sprawdzi.

 

Na tej samej podstawie posiadam karte austriacka ORF. Kolega mieszka w Austrii, placi regularnie abonament i zalatwil mi jedna karte. Nikt tego nie sprawdzi, a ORF bardzo dobrze wie ze miliony ich kart kursuje w Niemczech. Austriacy w koncu tez moga ogladac niemieckie ARD i ZDF za darmo, choc nie oplacaja abonamentu. Wiem ze to inna sprawa, bo w ogole te programy nie sa kodowane, ale gdzie tu ta sprawiedliwosc ? :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

moglby mi ktos pomoc w sprawie telewizji na karte? Mieszkam za granica i mam jeden digitlny reciver, ktorym odbieram programy przez satelite hotbird-a i astry. Kupilem pakiet telewizji na karte i probowalem podlaczyc do telewizora, a system instalacji nie moze zlapac sygnalu hotbird-a. Jak to mozliwe, skoro inny resiwer lapie kanaly tez z hotbird-a i astry...? Prosze o pomoc :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wgrałem listę z kanałami tnk i pierwszy , drugi jest na transporderze 10.892, może ustawienie anteny ma wpływ na te programy. włączyłem pierwszy i szukałem na tym transporterze i nie mogłem znaleść sygnału, właczając tvn czy inny oprócz 1,2 sygnał jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chodzi o prawa do emisji programów na danym terenie. Niestety, każda polska platforma zawiera zapis w umowie, o tym, że można oglądać tylko na terenie Polski :]
i oczywiście wszyscy niemcy, anglicy i włosi będą teraz zamawiać TnK żeby oglądać filmy z polskim lektorem. Ludzie dla zysku tworzą bariery innym ludziom, jak zwierzętom na pastwisku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam nastepujacy problem: wczoraj dostalam dekoder i karte na telewizje na karte (TVN) wczoraj okolo godz. 17.00 aktywowalam te karte na stronie internetowej http://www.telewizjanakarte.pl - aktywacja ma trwac do 48 godz.

Dzis rano okolo godz. 9:30 programy juz byly, poza TVP1 i TVP2 oraz Polasat (Brak sygnalu). Pare minut pozniej programow znow nie bylo - zadnych, zero.

Tam gdzie przedtem dzalal np. TVN albo TVN 24, TVN Style usw. jest teraz info: "Brak kanalu" a na TVP1, TVP 2 i Polsat jest nadal "Brak sygnalu". :(:cry:

O co chodzi - czy ktos chce i moze mi pomoc? Czy ma ktos takze TV na Karte in mial(a) moze ten sam problem.

Z gore serdeczne dzieki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsatu nie ma w ofercie TnK!

Upewnij się, że szukasz programów z oferty TnK na właściwych transponderach. Ich listę masz na stronie TnK w PDF-ie.

http://telewizjanakarte.pl/fileadmin/co ... analow.pdf

Czasami konieczne jest ponowne przeskanowanie transponderów, gdyż lista programów może być nie aktualna (chociaż w nowym odbiorniku taka sytuacja nie powinna mieć miejsca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP 1 nadaje z HOT Birda dla wszystkich platform na jednej częstotliwości (zarówno dla C+, TNK , n i CP). Więc cos nie tak albo z ustawieniem anteny albo Twoim odbiornikiem - ta częstotliwość to: 10892 H. TVP dwa nadaje z tego samego transpondera dla TNK. Sprawdz czy wyszukujesz własnie te programy. Choć powiem Ci że gdy ostatnio aktywowałem nowa kartę tnk dla siotry te kanały zaskakiwały z pewnym opóźnieniem. Także zyczę cierpliwości a na pewno się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...