Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

wysłałem wypowiedzenie umowy 16.IX poleconym/za potwierdzeniem odbioru i do dzisiaj nie odpowiedzieli. dzwoniłem dwa razy, dostali moje pismo, obiecali przysłać potwierdzenie i nic do dzisiaj nie dostałem. co robić?

 

pozdrawiam. zetkas

 

Do mnie pismo/potwierdzenie wypowiedzenia umowy od CP przyszło dopiero jak umowa mi sie skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja to zrobię w czynie społecznym. Dziesiątki razy były pytania o to. Dziesiątki razy forumowicze pisali wzór wypowiedzenia. Ja dam swój, sprawdzony !:

Wypowiedzenie umowy: Word plus PDF do druku, dodatkowo przykład

Wydaje mi się, że te wzory wypowiedzxenia, które umieściłeś są dobre, ale dla tych, którzy są w okresie podstawowym i nie zamierzaja przechodzić na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to takiego nr abonenta?

Nie mam nic takiego w umowie.

Ja stworzyłem cos takiego:

 

Miasto, dn. dzisiejsza data r.

 

Imię Nazwisko

ul. ulica nr

Kod miasto

Nr aktywnej karty: XXXXXXXXXXXX

Nr seryjny dekodera: XXXXXXXXXXXXXXX

Cyfrowy Polsat S.A.

Dział Obsługi Klienta

ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

Informuję, że z dniem dzisiejsza data r. rozwiązuję umowę nr H2Z7 zawartą w dniu data zawarcia umowy r. pomiędzy mną tj. Imię Nazwisko legitymującym się dowodem osobistym o nr XXXXXXXXX wydanym przez Burmistrza Miasta Miasto a Polsatem Cyfrowym z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, z zachowaniem umownego 3 – miesięcznego okresu wypowiedzenia o którym mowa w § 3 pkt 5 umowy, skutecznym na koniec Okresu Rozliczeniowego.

 

Z poważaniem

czytelny podpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei. Po pierwsze, numer abonenta jest potrzebny do identyfikacji Ciebie. Jest to dziewięcio cyfrowy numer, który masz podany np. na druku opłat, jako "Twój indywidualny numer identyfikacyjny". Ale zgoda, jak nie chcesz go podawać, to musisz w to miejsce podać Twój numer pesel.

Informuję, że z dniem dzisiejsza data
każde rozwiązanie umowy, następuje z dniem okresu rozliczeniowego a nie z dniem w którym piszesz wypowiedzenie.

H2Z7 jest to Kod Oferty. Tutaj nie wiem, ale to chyba nie jest żaden numer umowy. Podajesz numer karty, który to może ulec zmianie. Sam miałem taką sytuację po naprawie dekodera.

Podsumowując, pisz jak chcesz. Ważny jest efekt. Pamiętaj, że jak zrobisz jakiś poważny błąd w pisaniu to zaowocuje to dodatkowymi trzema miesiącami opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam polsat 2 cyfrowy od pocztku jego istnienia .Chciałem z niego zrezygnować ,ale nie pamietam dnia zawarcia umowy bo było to dawno co w związku z tym mam zrobić .Moze mi ktos pomóc .

Tak się zastanawiam, do czego jest ci potrzebny dzień zawarcia umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robicie z igły widły Panowie i Panie

 

Proszę o rozwiązanie umowy zawartej z Cyfrowym Polsatem (z dnia xx.yy.zz) przez Imię.Nazwisko, [która kończy się aa.bb.cc]

Posiadam dekoder CP o numerach: [numer.dekodera] / numer.karty.

lub

Posiadam następujący numer PESEL: 12345678901

lub

Mój numer identyfikacyjny to: 321232331

 

Na dole swój podpis.

[nawiasy zawierają niekonieczne wpisy]

 

 

1) nie musicie argumentować swojej rezygnacji, skoro macie do tego prawo z końcem okresu podstawowego.

2) nie musicie cisać slangiem prawniczym. skoro wy wiecie o swoich prawach, polsat też. zmuszać 80latka, by takim żargonem wypowiadał umowę byloby nietaktem

3) warunek konieczny, to podanie albo numeru karty lub numeru identyfikacyjnego - są unikalne. ewentualnie numeru pesel jeśli posiadacie tylko 1 umowę na siebie.

4) Jeśli wypowiedzenie macie 3-miesięczne, to aby umowę zakończyć po okresie podstawowym musicie wypowiedzenie wysłać poleconym tak aby dotarło do CP co najmniej 1 dzień przed rozpoczęciem 3 od konca okresu rozliczeniowego. Jeśli wasze terminy płatności to np. 10 każdego miesiąca, a pisemko wplynie do nich 10 to automatycznie wasz okres wypowiedzenia przesuwa się o 1 miesiąc na waszą niekorzyć. lepiej więc wysłać list 10 dni przed terminem płatności poleconym, żeby dotarł do nich na czas. wtedy z końcem okresu podstawowego mówicie sobie gód baj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) W sumie to masz rację, ale z drugiej strony, umowa to umowa i jakoś trzeba to poskładać do kupy.

4) Tu trzeba naprawdę policzyć te kilka dni z zapasem, bo wiadomo jak czasem pracuje Poczta. Obowiązkowo polecony. Normalny list przecież może się "zagubić". Potwierdzenie przysyłają już raczej przy końcu umowy, więc abonent żyje w niepewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...