Skocz do zawartości

[13.09]Kompendium promocji CP + podmiana dekoderów + kary


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanko - czym się różni antena SD od anteny HD i czy istnieją jakiekolwiek promocje dla abonentów, którym się kończy umowa czy też trzeba ją rozwiązać i podpisać od nowa.

Tylko i wyłącznie naklejką. Nawet na antenie 30 cm można napisać, że jest to antena HD. Nikt tego nie zabrania. Raczej takowych promocji nie ma. Najlepiej zrobić tak jak napisałeś. Chociaż teraz jest wymiana dekoderów SD na HD. Ja, żeby mieć dekoder HD, musiałem właśnie wypowiedzieć starą, która mi się kończyła i podpisać nową (marzec).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy umowa tylko na 29 miesięcy? Dalej pisze Pan od 7 do 29 mc. 37,90, czyli mogę wziąć familijny na 7 miechów?

"2) Z pakietem Familijnym - 99zł | Umowa 29 miesięcy | 1mc - MAX [0zł] || 2-6 mc - pakiet wybrany przy umowie [0zł] || 7-29mc - 37,90zł"

Pierwszy miesiąc masz za darmo wszystko co oferuje CP. Od 2 do 6 miesiąca od podpisania umowy masz za darmo Familijny. Po tym czasie przez 22 miesiące płacisz 37,90 zł. :D

Ten MAX to również kanały HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten MINI MAX, to kanały znane z pakietu MINI (Polsat, TV4, TVP 1, TVP 2, TVN, TVN 7, Polsat 2) + Polsat Sport, Polsat Play, Polsat Cafe i Polsat News oraz kanały FTA, no i raczej tyle, bo kanały HD, to można dokupić pewnie dopiero do pakietu Familijnego - który raczej pozostał pakietem podstawowym CP :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na party line i Pani mi powiedziała, że jeśli skończyła mi się umowa, a miałem Familijny lub Familijny + Relax Mix to mogę ją przedłużyć z dekoderem HD z promocją:

4) Z pakietem Familijnym + Relax Mix - 249zł | Umowa 29 miesięcy | 1mc - MAX [0zł] || 2-6 mc - pakiet wybrany przy umowie [0zł] || 7-29mc - 57,80zł

Wystarczy podać zgłoszenie przez telefon, a w ciągu 7 dni przyjedzie kurier z dekoderem i umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan245 - co edytowałeś, bo się gubię :P

BTW:

Dzięki za pozdrowienia.

 

 

 

@shadoo - pani na infolinii kłamie :]

 

masz 2 opcje: [po umowie]

- Podmiana na dekoder HD za 299 zł z umową na 24 miesiące z obowiązkiem na Pakiet Familijny

- Podmiana na dekoder HD za 199 zł z umową na 24 miesiące z obowiązkiem na Pakiet Familijny i Pakiet Relax Mix

 

Jest 3 rozwiązanie - wypowiedzenie obecnej umowy, i dopiero wówczas masz możliwość wzięcia nowego sprzętu na warunkach opisanych przeze mnie [czyli to co wkleiłeś]

 

Jutro postaram się wrzucić kompletną informację na temat podmian dekoderów SD na HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie chorym pomysłem jest podpisywanie umów na 29 lub 36 miesięcy.ja podpsiałem rok temu umowę na 24 i to już jest za długo.Obawiam się że przyjaciele z Cyfry oraz N skopiują pomysł CP i będą podsuwać dłuższe umowy.Może jakiś prawnik mógłby powiedzieć czy jest to OK bo np. analogicznie w przypadku telefoni komórkowej UE wyraźnie powiedziała że nie można zmuszać klientów do podpisania umowy na 24 m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dowiadywałem jak wygląda opcja z FTA ( po okresie pre-paid ) na mini i dostałem odpowiedź, że można podpisać porozumienie: umowa na czas nieoznaczony z 3-miesięcznym wypowiedzeniem. Nie wiem tylko, czy tak samo są traktowane tunery po wygaśnięciu umowy i po okresie pre-paid?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W miejscu "Podmiana dekoderów SD na HD po okresie podstawowym" warto by dodać czy można dokonać wymiany u dystrybutora, telefonicznie przez BOK - przesyłka kurierska.

W przypadku gdyby można było "telefonicznie" jak to jest - bo nie wiem czy ktoś nie robi ludzi w balona. BOK platformy "n" twierdzi (przynajmniej mnie tak poinformowano przy pytaniu o promocje korzystna zmiana) ,że umowa zawarta telefonicznie (poprzez BOK) nie może być wieksza niż 12 miesięcy a w polsacie można na 24 miesiące.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, więc pytam. Mam umowę z CP na 17 miesięcy, która kończy mi się pod koniec stycznia i chcę podmienić dekoder SD na HD, więc koszt w tej chwili to 399zł. A jak przejdzie umowa na czas nie określony to wtedy koszt wyniesie 199zł :?::?::?: I ostania rzecz dekoder sam wybieram czy wciskają sami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniłem do BOKu.Tuner możesz wymienić W autoryzowanym punkcie i kosztuje to 299zeta, lub telefonicznie w BOKu i również kosztuje to 299 zeta plus opłata kurierska.W drugiej opcji masz pół roku HD za darmo. Skąd bierzecie te ceny 199 zł,Najpierw upewnijcie się , zanim coś napiszecie, chyba że zależy wam an nabijaniu postów.

Pozdrewiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>dla mnie chorym pomysłem jest podpisywanie umów na 29 lub 36 miesięcy.ja podpsiałem rok temu umowę na 24 i to już jest za długo.Obawiam się że przyjaciele z Cyfry oraz N skopiują pomysł CP i będą podsuwać dłuższe umowy.Może jakiś prawnik mógłby powiedzieć czy jest to OK bo np. analogicznie w przypadku telefoni komórkowej UE wyraźnie powiedziała że nie można zmuszać klientów do podpisania umowy na 24 m-ce.<<<

 

W pełni się zgadzam, że to chory pomysł, ale przecież nikt nikogo nie przymusza. Jeśli umowa wydaje Ci się za długa, to się jej nie podpisuje. Wszędzie w Polsce jest "coś kosztem czegoś" i jeśli widzisz plus w cenie familijnego, to powinieneś zauważyć minus, że trzeba być z nimi 29 miesięcy. Niestety, ale w chwili obecnej walka o pozyskanie długoterminowo klienta polega na serwowaniu mu długoletniej umowy. A przecież nie od dziś wiadomo, że nikt nie lubi długich umów i jeśli dostałby krótszą umowę, to albo po tym okresie podpisałby nową, albo pozostał przy starej, albo w przypadku nie zadowolenia tak czy inaczej uciekłby do konkurencji. CP wychodzi z założenia, że lepiej od razu naciągnąć kogoś na długą umowę, mamiąc go 6 miesiącami za darmo. Pozostają 23 płątnicze, podczas gdy w poprzednich umowach były 3 miesiące gratisu i umowa 24m. czyli 21 okresów płatniczych. Tylko głupcy się nabiorą, ale promocje w polsce są tylko dla głupców.

 

Umowy długoterminowe są legalne - komórki też zakupujesz na 2-3lata i nikt nie robi z tego halo. Po prostu dłużej-taniej, krócej-drożej, co uśredniając i tak nigdy nie wyjdzie dla klienta korzystniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd bierzecie te ceny 199 zł,Najpierw upewnijcie się , zanim coś napiszecie, chyba że zależy wam an nabijaniu postów.

Pozdrewiam

https://satkurier.pl/news/43638/cyfrowy-polsat-wymieni-dekodery-sd-na-hd.html To przeczytaj tego newsa, a dowiesz się skąd te 199 zł za dekoder HD się bierze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, więc pytam. Mam umowę z CP na 17 miesięcy, która kończy mi się pod koniec stycznia i chcę podmienić dekoder SD na HD, więc koszt w tej chwili to 399zł. A jak przejdzie umowa na czas nie określony to wtedy koszt wyniesie 199zł :?::?::?: I ostania rzecz dekoder sam wybieram czy wciskają sami?

 

 

Gdy masz umowe na czas określony dekoder kosztuje 399 zł. Gdy umowa jest na czas nieokreślony wówczas koszt dekodera to 299 zł. Co do wyboru dekoderów to nie wiem bo jak ja wymieniałem swojego to był tylko SAMSUNG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...