Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę, że nie zastosują ani modelu N ani C+. Kanały HD owszem trafią do pakietów - Polsat Sport, Eurosport - do familijnego, HBO do pakietu HBO, MTV HD do Muzyki/Relax Mix itd.. , lecz za korzystanie z HD będzie miesięczna opłata - np. 10zł czy 15zł i dopiero wtedy uruchomią się kanały HD, lecz tylko te należące do pakietu, który posiadamy. W darmowe HD nie wierzę, bo tak się nie ściąga dobrego (czyt. sporo płacącego) klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy bezpłatne kanały hd???!!!! W N-ce zeby miec tą samą ilość kanałow co w cyfrze w pakiecie komfortowym (60zł w promocjach dla stałych abonentów 54 lub 51 lub 45zł w zależności od promocji i stażu)) trzeba kupić 6 pakietów (około 80zł)!!!! Widzicie cenę hd bo ja tak!

Janusz 080 czy ty se jaja robisz z tym ze polsat jest najnizszy na rynku??? Jakie kanaly filmowe ma polsat w familijnym, bo cyfra ma w podstawowym movies24, comedy central, hallmark, ale kino a kosztuje 2,1zł więcej, ma planete, minimini, wiecej tvnów niz polsat, mtv, trace, poza tym hbo tylko w standardzie kosztuje w cyfrze 29zł, obecnie do konca sierpnia jest promocja dla stalych i nowych ab. 14,5zł na pół roku wystarczy zadzwonić i przedłużyć umowę, poza tym zdarzają sie zniżki 25%, 30% na hbo, zawsze na wakacje mozesz odlaczyc hbo w cyfrze i nic nie placic jak nie ogladasz, w polsacie podpisujesz cyrograf na hbo, jako staly ab. cyfry zawsze mozesz zadzwonic na poczatku miesiaca podlaczyc hbo na pierwszy miesiac za darmo drugi 29zł (srednio 14,5zł/mies.) i odlaczyc po 2 miesiacach, zreszta sami dzwonia z takimi propozycjami, gdzie ten tani polsat? Nie pisz tylko ze polsat1 jest kanalem filmowym bo rambo wszystkie czesci juz ogladalem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć podobną iloszć kanałów musisz jeszcze doliczyć AXN Pack i 3 X Discovery, których nie ma w pakiecie komfortowym czyli 76 zł, wychodzi, że w N-ce za 6 kanałów HD płaci się 4 zł, już pominę fakt, że w komforcie z kanałów sportowych masz tylko Eurosporty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to se jaja robię?To dlaczego wziąłem w CP p.familijny?Chciałem mieć co oglądać za niewiele kasy - gdybym mial więcej to wziął bym droższy. Filmy - jest chyba TCM AXN i BBC ent. Sport - PS i ESP a jak dopłacisz 15 zl to możesz kupić nawet na 1 miesiąc jeszcze 4(zrobiłem tak na euro). A w cyfrze za 30 zl bo nie mozna kupić osobo.1TVN więcej -w CP jest tv biznes. Nauka-nie wiedziałem ze w c+ masz 3 discovery, travel i animal pl. w pakiecie za 40 zl. HD-co za zdzierstwo 5 zl za kanał. Jak chcesz zachwalać c+ to masz od tego osobny dział a nie w dziale CP. Sorry za pisownię ale pisałem na komórce w operze mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFICJALNE INFO:

 

Polsat ma ofertę utrzymaniową dla stałych klientów!!!

 

1. Podmiana dekodera. Dzwonisz na infolinie po okresie podstawowym umowy i mówisz że chcesz nowy dekoder bo stary Ci się znudził albo sie wiesza, podajesz numer telefonu zgłoszenie jest zapisywane i w niedługim czasie oddzwania do Ciebie negocjator.

 

2. tajemnica firmy - nie chce działać na szkodę firmy

 

3. j.w.

 

W cyfrowym polsacie od niedawna powstała bardzo dobra oferta utrzymaniowa, przed napisaniem wypowiedzenia umowy zgłoście się na infolinie i powiedzcie dlaczego chcecie zrezygnować, możecie być pewni że ktoś do was oddzwoni i coś zaproponuje, trzeba tylko to zgłosić. Jeśli siedzicie cicho i nic nie mówicie tylko płacicie to nic nie wywalczycie.

 

Nie dzwońcie po południu i wieczorem, chyba że lubicie czekać po 25min w kolejce. Połączenie płatne.

 

w polsacie podpisujesz cyrograf na hbo, jako staly ab. cyfry zawsze mozesz zadzwonic na poczatku miesiaca podlaczyc hbo na pierwszy miesiac za darmo drugi 29zł (srednio 14,5zł/mies.) i odlaczyc po 2 miesiacach,

 

Klienci polsatu muszą zacząć myśleć w porozumieniu relaks mix + hbo z obowiązkiem na 12 miesiecy HBO kosztuje 15zł po 12 miesiac możesz wypowiedzieć te porozumienie a potem zawiązać je jeszcze raz i przez kolejne 12 miesięcy płacić 15zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki1680 no to odejmijmy cene national geographic, planete, trace, minimini itd. staniemy na tym w końcu, że cana cyfry z kanałami hd jest podobna (nie licze discovery hd na n bo widzialem jak to odbiera zenada nazywac to hd, cyfra ma tv silesia hd w jakosci podobnej do discovery n-ki wiesz?), chodzi mi o to ze glupota jest pisac ze n-ka to ma w cenie a w cyfrze trzeba doplacac bo to nieprawda, obie telewizje proponuja to w podobnej cenie!!!

Janusz080 ja nie zachwalam cyfry tylko mnie denerwuje jak ktos pisze ze polsat jest o wiele tanszy, bo przy 8 polskojezycznych kanalach mniej od cyfry jest tanszy o cale 2,1zł ja nie mowie ze polsat jest zly bo moj tata ma, ale nie popadajmy w jakas taka ciemnote taniosci polsatu wzgledem cyfry, jak spojrzymy na to chlodno i z rozsadkiem to sie okaze ze ceny wszystkich platform sa jednakowe, co nie zmienia faktu ze osoby posiadajace od cyfry znizke 25% moga sie kłócić z tą opinia!

 

 

Cyfrowy polsat 20 napisz mi co w takiej sytuacji: jestem po wypowiedzeniu umowy posatowi, korzystam z jego uslug w systemie pre-paid, czy nawiazujac umowe na tej karcie na kolejny okres minimalny jestem w stanie uzyskac cos wiecej niz nowy abonent? Interesuje mnie familijny i hbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że po pierwsze nie trzeba odejmować ceny kanałów, które wymieniłeś ponieważ w N też są kanały na wyłączność (SCI FI, Universal, MGM, TVN Lingua, Discovery Historia itp.), a druga część Twojej odpowiedzi to kopletne bzdury, więc albo zmień swojego starego Rubina na jakiś inny TV, albo idź wreszcie do okulisty, chyba, że porównywałeś obraz Discovery HD i TVS z odległości 100 metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy polsat 20 napisz mi co w takiej sytuacji: jestem po wypowiedzeniu umowy posatowi, korzystam z jego uslug w systemie pre-paid, czy nawiazujac umowe na tej karcie na kolejny okres minimalny jestem w stanie uzyskac cos wiecej niz nowy abonent? Interesuje mnie familijny i hbo?

Jeśli jesteś po wypowiedzeniu umowy nie kwalifikujesz się do oferty utrzymaniowej.

 

HBO jest tylko na porozumienie, będziesz musiał płacić 37,90 pakiet familijny + 20zl HBO, bedzie Cie obowiazywal 1m-ce okres wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Luki1680 pomińmy temat discovery hd ja mam wlasne zdanie na jego temat (wystarczy porownac z canal+hd zeby widziec roznice), a wracajac do ceny 76zł cały czas powtarzam ze to jest standard, a zaden normalny abonent nie korzysta z cyfry przez caly okres w cenie standardowej, co wiecej na kanaly hd tez mozna uzyskac znizke odlaczyc np na wakacje gdy nie uzywasz i obnizyc kwote abonamentu, podlaczyc filmboxy w tym 1 hd za 7,5zł na pół roku (w n za 15?), przy podlaczonych canalach+ i hbo wszystkie 3 opcje hd (c+film, sport i hbo)to tylko 3zł/opcję, wiec nie klocmy sie bo ceny sa identyczne tylko "zapakowane w inne opakowania". Każda z platform ma swoje zalety niepodważalne każda proponuje inne promocje, kazda ma cos czego druga nie ma, ale ceny są takie same!!!!

 

Cyfrowypolsat20 a napisz mi taka rzecz czy do polsatu trzeba dzwonic z prosba o nowy dekoder lub z wyjasnieniami przyczyn wypowiedzenia przed uplywem okresu podstawowego czy juz w czasie nieokreslonym trwania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Ja załatwiłem w ten sposób że zadzwoniłem i powiedziałem że mi dekoder się spalił co jest faktem po ostatnich burzach :evil: Wziąłem Samsung H370G 330zł z przesyłką 5 dni czekania i mam tylko z opłatami jest coś porąbane płaciłem 57,80 a teraz mam w icoku 42,80. Dostajesz nowy dekoder ze zmienioną umową na 2 lata stary przechodzi na fta nr abonamentu i rachunku się zmienia, na infolinii nie byli w stanie mi tego wytłumaczyć uprawnienia przechodzą na nowy dekoder na razie wszystkie kanały oprócz :oops: chodzą do kiedy to nie wiem mam pakiet oprócz hbo i cinemax. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tylko z opłatami jest coś porąbane płaciłem 57,80 a teraz mam w icoku 42,80....

Nie tylko u Ciebie się pozmieniało. Ja praktycznie na początku podpisania umowy oddałem dekoder do naprawy. Po powrocie dekodera z naprawy, zmieniono mi płatność z 57,80 na 52,10 (nie wiem czemu) Teraz już od kilku miesięcy płacę 52,10 zł, oby tak do końca umowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowypolsat20 czy to co napisal kolega wyzej jest sposobem na rabat???

Tak jest to sposób, ale dzwoniąc na infolinie powiedz po prostu, że chcesz nowy dekoder bez rozwiązania umowy i zapytaj co możesz zrobić.

 

Dzisiaj sprawdzałem w ICOKU wpłyneło wczoraj na konto polsatu 57,80 a stoi że mam płacić 42,80

POZDRAWIAM

 

Podaj numer karty na priv, sprawdzę dlaczego tak jest.

 

Na razie mogę tylko podejrzewać, że w icoku jest błąd nie została przepisana umowa a cena 42,80 jest ceną za pakiet familijny bez umowy.

 

Cena 57,80 to jest 37,90pakiet familijny + 19,90relax mix, jak przepiszą umowę na nowy dekoder pojawi się z powrotem ta cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa jest przepisana bo dostałem taką jak stara po ostatnich podwyżkach umowa H408 i stoi jak wół familijny 37,90 i 19,90 za pakiety relax mix a że mają porąbane w icoku to normalne sprawdzałem dzisiaj stoi wpłata 57,80 a następna wpłata 42,80 nic w nadpłacie.Pozdrawiam :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrą ofertą dla stałych abonentów Cyfrowego Polsatu byłaby zniżka abonamentu na zasadzie podobnej do zniżek, które dostaje się przy opłacaniu np. OC od auta. Przykładowo po 2 latach dostajemy 5% zniżki na abonament, po 3 latach 8%, po 4 latach 10 % itp. :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...