Skocz do zawartości

Blad 04 dekoder zablokowany


jan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem posiadazcem Samsunga 700.Po kilku dniach problemow z AXN i EUROSPORT dzisisja wreszcie zaczalem je odbierac,ale wieczorem znikl mi obraz i wystapil napis Blad 04. Dekoder zablkowoany.

Teraz nie odbieram juz zadnych programow. Co mam zrobic?Prosze o pomoc!!!

Z gory dziekuje za rady uzytkownikow tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dikeuje za rade-dobry czlowieku!!!Tez tak zrobie-moze i ja bede miec szczescie i znoau mi zaswieci to slonko

 

EDIT: Niestety!Na razie nie dziala!Byc moze wysiadl dekoder?poprzez to kombinowanie przez technikow Polsatu?czuje ,ze bedzie problem!Zle jest to,ze jesli on faktycznie wysiadl, to nie moge go oddac do serwisu, bo nie mieszkam w Polsce!!Przyjade dopiero na swieta bozego Narodzenia i wtedy bede mogl go przywiezc do naprawy. A to pech!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seredczne dzieki przyjacielu!!dla informacji ci tylko podam,ze mam oplacony abonament az do maja przyszlego roku/ place zawsze z gory za caly rok,zeby nie miec problemow z wylaczeniem sygnalu/

Zadzwonie i niech mi wyjasnia. Oby tylko nie wysiadl ten dekoder!!!

serdecznie pozdrawiam i dziki jeszcze raz za odpowiedzi!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem im mail i mi odpowiedzieli,zebym zrobil ponowna instalacje programow.tak postapilem,ale rezultat ten sam.Przy wlaczenie na Tv Polonia jest obraz 1 sekunde i zaraz znowu zrywa i obrazu nie ma -jedynie ten napis.Blad 04. Dekodre zablokowany. Moze przyszedl czas na mojego samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz, dzwoń az do skutku. innej rady nie ma, bo niektórzy konsultanci nie są zbyt inteligentni. Ale o tym jest mowa w innym wątku poswięconym Panom/Paniom z BOK-u. Tak wiec nie pozostaje Ci mieć nic innego jak ponownie napisac maila i czekac na skutek.

 

Edycja Burli: Poprawiłem błąd ortograficzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wtam, jestem nowy na forum, Dekoder CP (Thomson) kupiłem kiedys żeby móc oglądać Top Gear, dotąd wszystko było OK, natomiast wczoraj został mi zablokowany sygnał, gdyż miałem niedopłatę w wys... 80gr. :crazy: wyświetlił się błąd 04 dekoder zablokowany. Kiedyś zdarzyło mi się już spóźnic z opłatą, ale miałem wyłączone tylko programy kodowane, teraz nie mam nic. Może dlatego ze podpisałem tzw. "Porozumienie"? Dodzwoniłem się na infolinię gdzie zostałem poinformowany o "zadłużeniu" oraz o tym ze wznowienie sygnału nastąpi w ciągu 24 godz. :evil: i dekoder ma być cały czas właczony na kanale 10. Jednocześnie gość się zapierał ze to nie oni zablokowali sygnał tylko dekoder go nie odczytał z karty (a co miał odczytać jak operator go zablokował). Takie postępowanie jest to moim zdaniem kpina z klientow, czyż nie mozna informacji o zadłużeniu wyswietlić na TV? Dzisiaj sprawdzałem, dalej jest zablokowany, czy wznowienie sygnału musi trwać tak długo?!. tak więc CP pozbawił mnie na weekend TV. Teraz poważnie sie zastanawiam nad rozwiazaniem umowy z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego [endriu] jak włączą ci po 24 albo nawet 48 godzinach to sie ciesz... ja spóźniłem sie w opłacie bo byłem na wakacjach... i patrze... czorna plonsza.... hehehe :) dzwonie i pytam o co kaman... I pani mi tłumaczy że nie zapłaciłem i jak zapłace włączą... zapłaciłem i cisza... przez 5 dni... Dzwonie ponownie a pani mi mówi że niestety ale wszystkim zarządza SYSTEM i to on włącza i wyłącza... niestety musze odczekać do nowego okresu rozliczeniowego (oj jak bardzoe sie wk*rwiłem) ehhh... może teraz jest inaczej nie wiem... ale powinien byc przelew... z twojej strony potwierdzenie przelewu i za kilka godzin sygnał powinien śmigac... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać co się dzieje z tym polsatem :evil: od czwartku próbuję doprowadzić wszystko do porządku (tuner samsung z hd) - pierwsze nie było nic => telefon, poźniej się pojawiło i znikło: Błąd 04. => telefon, znowu były kanały (sobota) przez kilka godzin i nagle znikło pozostały tylko FTA => telefon. Koleś mówi że coś tam zrobią i że mam czekać do 22 (dzwoniłem po 15), najlepiej nie przełączać kanałów i ustawić na Disc. Civil. Wieczorem sprawdzam i jest wszystko z pakietu familijnego (bez relax, bez hbo) => telefon: babka na infolinii mówi że mają problemy i że będę miał wszystko w ciągu 48 godzin (czyli czekam do wtorku)... Jeszcze trochę i minie tydzień, a problemów nie uda się rozwiązać...

 

Jednym słowem mają wielki "bałagan" (żeby nie napisać dosadniej) i mam już ich serdecznie dość... :evil::evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo , tylko w przeciwieństwie do Was , nie mogę się dodzwonić do nich. A jak już mi się udało, to kobitka mi powiedziała żebym im przefaxował potwierdzenia zapłaty, ja jej na to że takie potwierdzenie w Banku kosztuje 20zł , a ona "nic panu nie poradzę musi pan...ble-ble i takie tam...". Też się zastanawiam czy nie zerwać umowy z nimi. Kolega rozwiązał z nimi umowę, odesłał kompletny dekoder, po czym dostał pismo że w środku nie było pilota. :)

Ciekawe skąd się te piloty biorą na allegro? :) życzę wszystkim szczęścia w utarczkach z polsatem , BĘDZIE WAM POTRZEBNE>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi to samo sie przydazylo.Przychodze wczoraj po pracy odpalam tv patrze komunikat' błąd 04 dekoder zablokowany' ;/ dzwonilem do nich kilkanascie razy i w kolko leci ta denerwujaca muzyczka;/ ani razu nikt nie odebral! juz mam dosyc tego..napiosalem meila do CP.tez nikt nie odpowiedzial. pomozcie co mam zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez iCOK-a sobie odblokuj... Działa po 15min, wystarczy wybrać ponowienie sygnału i gotowe, to samo ci zrobią przez infolinie a tak nie musisz czekać...

Jak mi sie przydarzy taki błąd po włączeniu TV, siadam przed kompem, odpalam icok.cyfrowypolsat.pl i po 15min albo i wcześniej wszytko śmiga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się zakodował relax-mix (miałem tylko familijny), przez icok wznowiłem sygnał z satelity i po około 15 minutach miałem już cały relax-mix odkodowany, ale wcale nie trzeba zostawiać na kanale 10, ja miałem na 59 (tvn turbo) i też wszystko przebiegło pomyślnie, a swoją drogą ja słyszałem że na takie operacje się zostawia na kanale 54 ??? skąd te kanały się biorą, przecież to chyba obojętne na którym kanale się zostawi dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...