Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale każdy decyduje co chce oglądać i za ile i nie rozumiem jak można mowić ze to jest beznadziejne a to jest lepsze. To można porównac do samochodów. Wiadomo że najlepiej jeździć super drogim autem ale nie kazdy takim jakoś jeździ. Ciekawe czemu.

 

Ja wybrałem CP bo uznałem go za najlepszą ofertę dla mnie. Chciałem płacic jak najmniej, max 50 zł miesięcznie a najlepiej mniej, oglądając urozmaiconą ofertę. Chcę móc obejrzeć ciekawe programy dokumentalne, przyrodnicze, trochę sportu, mecz jakiś od czasu do czasu. Filmów nie oglądam zazwyczaj w Tv, więc nie wymagałem super kanałów filmowych. I dla mnie oferta CP jest idealna i mogę uznaż że Cyfra + jest benadziejna bo każe płacić mi 145 zł za ofertę która u konkurencji jest kilkukrotnie tańsza. Nikt nie jest głupi i każdy potrafi kalkulować co mu się opłaci. Niektórym się wydaje że ludzie nie wybierają C+ z głupoty a to nie jest tak. Jeśli uznałbym że oferta CP jest dla mnie za skromna i chce wydawac więcej to bedę.

 

Póki co oglądam tv dziennie maksymalnie 2 godziny, czasem wogóle a czasem 0,5 godziny i zalezy mi na tym abym w tym czasie mógł znaleźć w ofercie programowej coś co mnie zainteresuje. Według mnie konkurencja CP jest do kitu bo nie potrafiła przygotowac oferty którą uznałbym za atrakcyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie w 100% cena, jest decydująca. Na zdrowy rozum biorąc, po co mi pudło od CP, jeśli nie będzie tam co oglądać i jeszcze trzeba za to płacić abonament. Dla wielu osób oferta CP jest wystarczająca, bo nie można powiedzieć, iż CP ma same złe kanały. Jest wiele dobrego w tej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wyslalem rezygnacje , miesiąc grudzien bedzie ostatnim w ktorym bede oglądal CP , oczywiscie przezucam sie na Cyfre+ i biore pakiet podstawowy a do tego Canal +

 

Na CP jest duzo ale tak naprawde jesli chodzi o sport to nie wiele jest , chce patrzec na najlepsze ligi swiata i one są tylko na Canal+ .

 

Zal mi tylko Mistrzostw Europy ktorych juz nie obejze w Cyfrowym Polsacie bo wlasnie Polsat wykupil prawa , ale nie zaluje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podpisałem umowę z CP 7 grudnia 2006 roku na 17 miesięcy i chcę ją wkrótce rozwiązać w związku z tym mam pytania. Zgodnie z tym co tu pisze:

 

"Po upływie okresu podstawowego umowa może zostać wypowiedziana w zakresie obowiązku zachowania aktywnych Pakietów Programów za 3-miesięcznym wypowiedzeniem skutecznym na koniec okresu rozliczeniowego. Klient jest ponadto uprawniony do złożenia przed upływem 14 okresu rozliczeniowego oświadczenia, iż nie zamierza kontynuować umowy w zakresie obowiązku zachowania aktywnych pakietów po zakończeniu okresu podstawowego."

 

muszę przed upływem 14 okresu rozliczeniowego złożyć oświadczenie, że nie chce CP. Kiedy on upływa?? Kiedy mam to wysłać ??

Do 7 stycznia ?? czy do 7 lutego ??

jesli wysle to oswiadczenie to musze pozniej jeszcze pisac wypowiedzenie czy też już nie trzeba?? Można wysłać oświadczenie w kopercie którą dostałem dzisiaj od CP z nową super ofertą nic nie warta ??

 

13 miesiąc - 2007-12-07 49.80zł

14 miesiąc - 2008-01-07 49.80zł

15 miesiąc - 2008-02-07 49.80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli 17 miesiąc mija u Ciebie 7maja 2007 roku czyli z tego wynika, że jak chcesz zrezygnować to wyślij pismo do nich przed 7 lutym 2008 roku.

 

Weź też poprawkę na poczte polską albo zainwestuj pare złotych w potwierdzenie odbioru!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, ze w abonamencie do 50 PLN ( a wielu ludzi tylko na tyle stac aby wydac miesiecznie w tym mnie) CP nie ma sobie rownych.

Moim zdaniem najciekawszą ofertą programową w abonamencie do 40zł. jest "n" telewizja 32 zł., potem jest CP - 35 zł. i pakiet podstawowy w Cyfrze+ 38 zł. w promocji 28 zł.

Ale po pierwsze, w Cyfrze+ mam wygodę z dekoderem, kartę Cyfry+, mogę wykorzystać w swoich dwóch dekoderach Strongu, Philipsie lub u

mojego brata na Fergusonie.

Po drugie, głównie oglądam "Discovery", "Planete" i "Kino Polska" i w Cyfrze+ mam to tylko za 32,50 zł. / m-c.

W CP za możliwość oglądania "Discovery" i "Kino Polska" musiałbym zapłacić prawie 50 zł.

Ciekawym posunięciem jest umieszczenie paczki kanałów BBC na CP.

Najlepszym rozwiązaniem byłby super-multioperator oferujący do wyboru pojedyńcze kanały od 3 dostawców satelitarnych i od TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym zrezygnować z Cyfrowego Polsatu, czy mógł by mi ktoś wysłać jakiś wzór rezygnacji z umowy, za co byłbym stokrotnie wdzięczny :)

I jeszcze jedno pytanie jaki występuje okres wypowiedzenia? Umowę zawarłem 18 lipca 2005r (kod promocji F05), dzwoniłem parę razy na infolinię CP, ale po każdej rozmowie mówią 1,2 lub 3 miesięczny okres wypowiedzenia, który jest prawidłowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje które powinieneś zawrzeć w liście poleconym mającym na celu rozwiązanie umowy z CP:

 

*Imię, Nazwisko, ID, nr karty, nr modułu, nr dekodera

*możesz to trudne do wymyślenia sformułowanie zacytować

" Wypowiadam umowę"

*krótki powód rozwiązania umowy

*czytelny podpis

 

Okres wypowiedzenia znajdziesz w umowie. Jeżeli ją podpisałeś to na pewno umiesz czytać. F05, nie było chyba takich umów, a umowy FL05 o ile pamiętam to 1-miesięczny okres wypowiedzenia skuteczny na koniec miesiąca kalendarzowego. Lepiej jednak to sprawdź żeby nie było potem niespodzianek.

 

Z tego co sobie przypominam to pisania podań i wniosków uczono w podstawówce. Z góry zakładam że ją skończyłeś więc nie będziemy musieli służyć Ci pomocą związaną z umieszczeniem daty, nazwy miejscowości i podpisu w odpowiednim miejscu na kartce.

 

Widze że w twoim przypadku komputem ma nad mózgiem przewagę bo go używasz.

 

To już chyba setna wskazówka na ten temat. :(

 

Edycja Mr. Orbita: Posty połączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sobie przypominam to pisania podań i wniosków uczono w podstawówce. Z góry zakładam że ją skończyłeś więc nie będziemy musieli służyć Ci pomocą związaną z umieszczeniem daty, nazwy miejscowości i podpisu w odpowiednim miejscu na kartce.

No niestety stanę w obronie tych którzy nie potrafią napisać wypowiedzenia umowy. Nie bardzo rozumiem twojego podejścia kaczy122, jak ktoś prosi o wzór takiego wypowiedzenia to albo go ktoś umieszcza albo się nie odzywa i siedzi cicho. Sam z doświadczenia wiem, że czasami nie umieszczenie jakiegoś głupiego wyrazu (już nie mówie o niewłaściwie postawionym przecinku lub kropce) zmienia całkowicie interpretacje wypowiedzi przelanej na papier. A wszyscy słyszeli o paranoii CP w stosunkach do abonentów rezygnujących ze świadczenia i dlatego chcą mieć pewność, że jak wyślą wypowiedzenie to CP się od nich odpier... i nie będzie ich terroryzował jakimiś rozczeniami. Więc jak jesteś taki mądry i wykształcony to pomóż koledze na forum i umieść gdzieś taki wzór, a na pewno otrzymasz od niego podziękowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór takiego wypowiedzenia powinien wyglądać mniej więcej tak:

 

 

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY

 

Informuję, że z dniem data rozwiązuję umowę o nr (numer umowy) zawartej w dniu (data zawarcia umowy) pomiędzy mną tj.

(dokładne dane adresowe) legitymującym się dowodem osobistym o nr (nr i seria dowodu osobistego wydanym przez (nazwa organu wydającego dowód) a Polsatem Cyfrowym z siedzibą (adres siedziby polsatu cyfrowego)

 

Z poważaniem

(osobisty czytelny podpis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

I jeszcze jedno pytanie jaki występuje okres wypowiedzenia? Umowę zawarłem 18 lipca 2005r (kod promocji F05), dzwoniłem parę razy na infolinię CP, ale po każdej rozmowie mówią 1,2 lub 3 miesięczny okres wypowiedzenia, który jest prawidłowy?

 

Dla umow 2005 rok 1 m-c na wypowiedzenie, pod warunkiem ze w 2006 nie dales sie nabrac na promocje Relax Mix, Jak podpisales jakis aneks to wypowiedznie powiekszylo sie Tobie do 3 m-cy.

Jak dostales pismo o zmianie ceny za famil, i nie zaplaciles (pwenie juz tak) masz 14 dni na nieprzyjecie nowych warunkow i zerwanie umowy

Masz furtke, jak nie dostales pisma o zmianie ceny, zaplaciles po starych stawkach, a obecnie zblokowali ci kanaly oplacone za luty, CP zerwal umowe i wybowiadasz z skutkiem natychmiastowym.

 

Chyba ze juz cie w CP nie ma. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

infolinia cp to jedna wielka loteria. dzwonimy po kilka razy i kilka razy słyszymy różne wersje tej samej historii.

faktem jest, że jeśli umowa ci się skończyła, ty jej nie przedłużałeś lojalką (porozumieniem na czas określony), to okres wypowiedzenia musi widnieć w regulaminie umowy. jeśli coś po umowie podpisywałeś, to zajrzyj do tego aneksu i sprawdź ile masz wypowiedzenia.

W chwili obecnej każda umowa ma 3-miesięczny okres wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam taką sytuację. Mam umowę z CP do 12 maja, tz. do tego dnia ma być dokonana ostatnia wpłata. Chcę zrezygnować. Mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia umowy. Przeczytałem posty wcześniejsze, domyślam się odpowiedzi ale na wszelki wypadek zapytam.

Czy jeżeli wyślę teraz pismo rozwiązujące umowę i ono dotrze do CP przed 12 kwietnia, czyli moim dniem rozliczeniowym, będę musiał zapłacić im ostatni raz w czerwcu?

Czy to będzie kwota 49,90 (jaką płacę teraz z RelaxMix) czy wyższa?

Czy takie rozwiązanie umowy oznacza automatyczne przejście na ofertę pre-paid'ową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką sytuację. Mam umowę z CP do 12 maja, tz. do tego dnia ma być dokonana ostatnia wpłata. Chcę zrezygnować. Mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia umowy. Przeczytałem posty wcześniejsze, domyślam się odpowiedzi ale na wszelki wypadek zapytam.

Czy jeżeli wyślę teraz pismo rozwiązujące umowę i ono dotrze do CP przed 12 kwietnia, czyli moim dniem rozliczeniowym, będę musiał zapłacić im ostatni raz w czerwcu?

Czy to będzie kwota 49,90 (jaką płacę teraz z RelaxMix) czy wyższa?

Czy takie rozwiązanie umowy oznacza automatyczne przejście na ofertę pre-paid'ową?

 

Jeżeli zdążysz z dosłaniem pisma (liczy się data wpływu) przed 12 kwietnia to począwszy od 12 kwietnia naliczasz 3 miesiące czyli do 12 lipca musisz opłacić, co daje Ci jedną ratę po 49.8 i dwie po 57,8 (po okresie podstawowym familijny z 29.9 idzie w górę na 37,9). Odpowiedź na Twoje ostatnie pytanie brzmi tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...