Skocz do zawartości

1°West - Intelsat 10-02 & Thor 5/6


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.11.2020 o 12:50, Torcida Rybnik napisał:

Nowe kanały UHD (FTA) Mooz 4K, WOW 4K, 4K HERiTAGE na satelicie Intelsat 1° West (05.11.2020)

 

Pojawił się tutaj kanał Home 4K Poland oraz NASA 4K. Nie wspomnę że nie rozumiem dodatku POLAND bo kanał prezentuje tylko widoki a napisy są po rosyjsku i angielsku ale czy dobrze odbiera Wam HeriTage i MOOZ ? U mnie HeriTage brak a na MOOZ pojawia się pikseloza co kilkanaście sekund. Antena wyregulowana do tej pozycji. Tuner satelitarny w telewizorze LG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mooz TV szatkuje lekko w ciągu dnia ale też pogoda nie rozpieszcza. Spróbuję jeszcze tą pozycję dostroić.

Byłem ciekaw jak w Wlkp na takiej antenie HB + zez na Thor ktoś daleko z parametrami sięga...

Edytowane przez radkosky
Błąď
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (centralna Polska) na T90 z Mooz 4k również mam problemy. Obraz czasem lekko szatkuje, a czasem jest dobry, a dźwięk zawsze tnie (aktualnie AGC: 63%, SNR: 60%). Pogoda piękna nie jest, ale chmury nie zasłaniają satelit.

Pozostałe 4k na tej pozycji działają poprawnie.

Edytowane przez Tapatik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może ktoś doradzić, próbuję ustawić zeza z hb 13e i tego thora 0.8w, kręcę kręce i nic absolutnie nie jestem w stanie złapać, próbuję to zrobić na dekoderze z enigmą, ja wiem że to idealne nie jest itp, ale np na hb sobie ustawiłem i na tvp 1 sygnał jest w granicach 16db, 0 ber i 72% acg

sugerowałem się tym kalkulatorem - http://jp.pum.edu.pl/satel/az/zez.html

ja mam antenę 90cm, więc do tego co wyszło z kalkulatora dla 85cm, dodałem trochę i tak szukam i szukam ale absolutnie nic złapać nie mogę

 

NVM, udało mi się wreszcie ustawić, ale nie wszystkie kanały i te akurat które chciałem nie działają xD

Edytowane przez SzukamPomocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kanały 4k (Mooz, WOW, Home)  nie są już osiągalne (SNR46%). Odbiór pogorszył się kilka dni temu i żadna regulacja nie pomaga. Wszystkie inne działają. Dostęp do satelity z zeza (szyna) anteny Triax TD100 ustawionej na 13E/19.2E.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś wkurzyłem się na maxa :) i rozebrałem całą instalację na Thora (4k szwankowało od rana). Wcześniej miałem ok 59-64 jakości na zezie, dziś rano spadło na 44%. Namęczyłem się niemiłosiernie i ok godz. 18ej miałem max 56% ale góra na 84% podskoczyła. Było stabilnie. Zobaczę jak będzie ok 23ej i rano jutro. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...