Skocz do zawartości

newsy z satkraka


robbo2k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to dobre :lol: CP ma mase abonentów nie aktywnych.

Liczba abonentów to nie wszystko, liczy się zysk, a ten największy ma Cyfra.

Właśnie o to chodzi, że bez premium jest już CP, więc N będzie miało ciężko.

Jeśli chodzi o kanały premium, to pokażcie mi platforme w europie bez takich kanałow.

Premium to podstawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20tys abo, 200 tys do konca roku. liderem za 3 lata.?Beda fta w tym hdtv z astry. Vod za stala oplata, bedzie opis i data wygasniecia filmu oraz trailer. kanal filmowy ogloszony w ciagu tygodnia. czase z twinami razem z nowym boxem. Nowy transponder ma byc.
Czy to fakty czy pobożne życzenia ale chyba w większości to drugie.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20tys abo, 200 tys do konca roku. liderem za 3 lata.?Beda fta w tym hdtv z astry. Vod za stala oplata, bedzie opis i data wygasniecia filmu oraz trailer. kanal filmowy ogloszony w ciagu tygodnia. czase z twinami razem z nowym boxem. Nowy transponder ma byc.

 

to jakies potwierdzone dane, i gdzie to wyczytałeś jesli mozna wiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 tys do końca roku raczej mało prawdopodobne z tą logistyka i brakiem sprzętu no nie wiem :) z tego co zauwazyłem n będzie mozna niedługo kupic nawet w kiosku ruchu skoro autoryzacje dostają nawet zakłady fotograficzne :shock: .jedno musze przyznac ze reklama jest duza ale oferta jest słaba jak na dzień dzisiejszyprzynajmniej jak o mnie chodzi nie ma nic ale kazdy ma inne gusta i gusciki raczej stawiam ze polsat bedzie liderem na 2006 rok bo jak narazie to jest duzo bardziej atrakcyjna oferta programowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl(chyba)TPS...

Nie, jest tam kanał TPS Star

Chyba nie ze wzgledu na te filmy nazywasz to kanalem premium?Hitow ja tam nie widzialem,a jak byly to ze sporym opoznieniem,a transmisje meczow do tego miana nie upowazniaja.Gdyby tak bylo,to nawet Polsat Sport mozna by podciagnac pod premium,dorzucajac oczywiscie kilka filmow na tydzien,niekoniecznie najwazniejszych wytworni,czy tez pierwszej swiezosci.Moim zdaniem to jest zwykly kanal z oferty....ale spierac sie nie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze podam troche subiektywnych wrazen z konferencji.

 

VOD odniosłem wrażenie ,że będzie to oferta z filmami drugiej świeżości w liczbie do 100 sztuk. Wydaje mi się ,że iti nastawiajac sie na wychowanie uzytkowników i pewna masowośc VODa raczej postawi

z cena ... , na odpowiednik kanału premium u konkurecji wiec jasne jest ,że w VODzie nie będa to filmy przed DVD czy nawet przed C+/HBO.

Osobiscie stawiam na 30-40zl ok 100 filmów cześc napewno w HD.

Odnioslem tez wrazenie ze kształt i przyszlosc VODa jest nieco niewiadoma w samym iti neovision i licza na spore reakcje rynku

co do kierunku. Padła zaawoalowana sugetia ze rzucony glosno moj pomysl/zarcik z Magda M. i emisja w VOD odcinka wczesniej niz w TV ,jest powaznie rozwazany. Pozyjemy zobaczymy.

 

Nastepne wrazenie jakie mozna bylo odniesc to "niechec" starych

sprzedawców do nki. Pan Przybysz pojechal ostro po konkurencji

za te "albo my Cyfra/PC albo nka" z jakimi sie spotykaja sprzedawcy to "dziecinada"

 

Wybor dystrybucji Nki jest krytykowany przez caly "swiatek" co zapewne wynika z faktu ze Nka nie dala im zarobic a zarty/pokpiwanie o sprzedawcach GSm sprzedajacych Nke byly powszechne.

IMHO zyzce Nce powodzenia bo tak Cyfra zrobila by HD za 5 lat.

 

Co do Nki i kanale filmowym o ktorym ciagle mowa, to bedzie

jak sadze MGM Central Europe czas startu i wejscie do platform cyfrowych w europie srodkowo wschodniej ktore juz potwierdzono (UPC) wydaje sie naturalne ze moze trafic z kolejna wersja jezykowa do Nki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to N sama zrezygnowała z dystrybutorów innych platform wyraznie powiedziała ze w punkcie nie moze byc innych platform więc jechanie na dystrybutorów jest mało uzasadnione ja mam wrazenie ze jest to krzyk rozpaczy jest to dokładnie taki sam błąd popełniony co zrobiła wizja dajac do sklepów Pfilipsa to ze jest brak fachowej obsługi to jak zwykle wina dystrybutorów z konkurencyjnych platform ze nie sprzedaja N? wykorzystuja i sprzedaja CP I C+ a to ze CP I C+ zakazuje dokładnie robią co N .Z drugiej strony wiele projektów ogłoszonych w dniu premiery n jest pomału przesuwanych na dalszy plan nieokreslony w terminie jest tak z vod i kanałem premium .Wielki szum medialny a sprzedaz mała bo brak sprzętu ludzie tez zaczynaja porównywac oferte i ceny i niestety N nie jest konkurencyjna to sa słowa klienta co do HD zgoda sa pierwsi tylko ze jeden kanał discovery nie podniesie sprzedazy a co najwazniejsze niestety jakosc prezentacji w sklepach z telefonami komórkowymi ,aparatami fotograficznymi lub innych z poza branzy sat pozostawia wiele do zyczenia . :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak do konca.U mnie w miescie facet rozprowadza wszystkie 3 platformy,a widzac jego dzialnia N postapilaby akurat bardzo slusznie.Jeszcze zanim udalo mi sie nabyc dekoder w Siedlcach ten "dystrybutor" twierdzil,ze N to beznadzieja(prywatnie ma prawo,ale nie jako dystrybutor,klientowi zdecydowanemu na zakup).Mowil,ze oferta gorsza niz w Cyfrze,a cena gorsza niz w CP.Owszem,na razie tak jest,ale o tym wiedzieli wszyscy jeszcze przed startem,ale ten facet odstrasza klientow.Do tego 14 pazdziernika(juz po starcie)twierdzil ze dekoderow nie ma jeszcze NIGDZIE w Polsce,bo jeszcze nie dotarly na teren naszego kraju!!!Przeciez n-box robiony jest w Polsce!Ten facet swiadomie oszukuje klienta!Na 100 % jest ustawiony i oplacony przez ktoregos z dotychczasowych nadawcow,bo sam z siebie nikt takich rzeczy nie robi,majac z tego zyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest, na tym podłym świecie. Jak już jest ten trzeci, to dwaj pierwsi go gryzą.

n -ka i tak zaskarbi (jeśli, już nie zaskarbiła) sobie zwolenników. A to boli, oj boli - bardzo boli. Czy to się komuś podoba, czy też nie, to tak będzie.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na 100 % jest ustawiony i oplacony przez ktoregos z dotychczasowych nadawcow,bo sam z siebie nikt takich rzeczy nie robi,majac z tego zyski.

Nie musi byc opłacany poprostu kalkuluje co ma od kogo wiecej i z czym będzie miał mniej kłopotu i na czy mniej straci a ze sprzetem niestety jest tak do tej pory sklep dostajac 10 szt po sprzedazy zanim dostanie nastepny towar musi czekac nawet 2 tygodnie a ze ktos ma trzy platformy ok ale nie w jednym punkcie :lol: CP nie bawi sie w zadne podchody pozbawia autoryzacji i koniec zawsze sa inne punkty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt,ze moze zyski ma wieksze od starych.Wiec pytanie-po co bral sie tuman za N-ke,dla reklamy?[beep],a nie sprzedawca.Wszystkie 3 platformy sprzedaje w jednym punkcie,wiecej sklepow nie posiada.Wiem,bo mieszkam tu.Wiecej szczegolow nie podaje,nie bede psuc mu bardziej "renomy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...