Skocz do zawartości

jak wg. was powinna wyglądac oferta N???


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie oferta jest niemal ok.Dorzucic mozna by bylo sportclub,Nat Geo(niekoniecznie),zmienic pakiet muzyczny(mtv kaszana i dostepna wszedzie,a reszta jest fta),nie wiem jaki ten kanal z Hollywood,jesli niezly to wystarczy,no i jesli z vodem zmieszcza sie w cenie do 40-50 zl,to nic mi wiecej na razie nie trzeba.Mam coraz mniej czasu na tv,wiec taka oferta bylaby idealna.W miare uplywu czasu i tak pewnie bedzie sie to jakos zmieniac.Wywala moze towar niechodliwy,moze cos dorzuca,pewnie i kiedys cena tez wrosnie,ale ogolem jak na samiutenki start jest w porzadku i stoi to na wyzszym poziomie niz konkurencja na tym samym etapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie aby oferta byłaoryginalna powinna zawiuerać takie kanały jak:

 

Style, Moda i Muzyka:

 

Do tych kanałów powinnji jeszcze dodac MTV Base i MCM

 

Powinni wy[produkowac Polska wersje FashionTV

 

Dzieci:

 

Ofera musi sie wzbogacić o Disney Channel oraz jego pochodne PlayHouse Disney i Toon Disney

 

Sport i Motoryzacja:

 

Ogfertapoprostu musi zawierać Extreme Sports, ESPN Classic!

Dodatkowoprzydały by się NASN Network i Sport Klub

 

Kultura, Nauka i Swiat:

 

Tutaj by dodał kanały Viasat i Adventure One!

Jezeli nie to zainwestował bym z Discovery o wprowadzenie kolejnych jego kanałów do Polski!

np: Discovery Turbo, Discovery Wings & Kids, Discovery Home & Health

oraz kanal National Geographic!

 

Hity Filmowe:

 

Do tego pakietu dołączyłbym kanał MGM Movies po polsku!

Oraz takie kanały których jeszcze unas niema a wiec: Zone Horror, Jimmy

 

Wprowadził bym jeszcze za 20zł oferte Premium HBO MAXPAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakby hbo kosztowało 16 złoty(mogliby wrzucić jedynie hbo,bez hbo2 gdzie lecą i tak same powtórki) to byłoby cudownie i brałbym pakiet informacje i rozrywka(darmowy,kazdy by go miał :D ) oraz sportowy i hbo zamias filmowego gdzie niestedy zbyd ciekawie nie jest zobaczy sie co ten tvn film przyniesie,

ze sportu to super by bło jakby tvn miał jakoś ligę piłkarską albo np.nba,albo mieliby w ofercie swojej sportklub,

 

moja rada:niech zrobią za 16 złoty pakiet hbo(bez hbo2 będzie taniej) to wtedy praktycznie w porównaniu c + będą mieli plusy:nizsze ceny,dobr filmy bo rowniez by mieli hbo,i rywalizacja by poszła już tylko o sport i proponowałbym wykupienie jednej z silnej lig europejskiej i byłoby superowo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cena za maxpacka,a nie samo HbO,poza tym kazdy wie ze przeplacana.Wartosc tego kanalu dla abonenta wynosi max 20 zl.Jesli na tyle by sie dogadali tez niebyloby tragedii,ale juz ceny pakietow nie miescilyby sie w przedziale 10-16,a 10-20.Mnie to odpowiada,ale tak byc nie musi i tego kanalu tez miec nie musze,to byla tylko w miare rozsadna propozycja,nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że HBO ma być w CP, to są tylko marzenia polsatowcówm którzy się produkują na łamach forum :wink:

 

PAWOP ty to jestes poinformowany jak mało kto... Ty i dobie podobni wielokrotnie zapowiadali upadek CP... Jakoś wasze proroctwa sie nie spełniły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że HBO ma być w CP, to są tylko marzenia polsatowcówm którzy się produkują na łamach forum :wink:

 

Obserwuje Twoje posty od dluzszego czasu, u nikogo innego jak u Ciebie widac straszna zazdrosc i KOMPLEKS do CP. Swoimi wypowiedziami prowokujesz caly czas i nie mozesz zniesc mysli ze cos moze sie rownac lub byc lepsze (w danym przedziale cenowym) od jedynie najlepszej Cyfry+.

Dlatego nastepnym razem zastnow sie co piszesz, zreszta zauwazylem ze to samo zaczyna pisac o n-telewizji. Jak to moze byc ze jest cos lepszego niz masz, tak mi przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś jaja sobie robicie :) Czy Pawop nie ma racji że o HBO w CP słychać od lat? Tylko jakoś ...... widać. Powstrzymałem się od dosadnego słowa :) Na infolinii CP to wam złote góry obiecają jak będziecie się o nie pytać. Pewnie że HBO będzie w CP. Diabeł tkwi w szczególe: w dacie :)

 

Dodam jeszcze że Zyga jest na liście najbogatszych ludzi wg Forbes'a. Sami sobie odpowiedzcie na czym i na kim się wzbogacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolini HBO mówia inaczej, że HBO MAXPAK będzie w CP!

 

Serio tak Ci powiedzieli czy se za przeproszeniem jaja robisz??

 

Ni ezadzwoń sam i sie dowiedz!

Ja dzwoniłem kilka razy!

Wpierw powiedzieli że bedzie, a za drógim telefonem że bedzie na przełomie tego roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje Twoje posty od dluzszego czasu, u nikogo innego jak u Ciebie widac straszna zazdrosc i KOMPLEKS do CP. Swoimi wypowiedziami prowokujesz caly czas i nie mozesz zniesc mysli ze cos moze sie rownac lub byc lepsze (w danym przedziale cenowym) od jedynie najlepszej Cyfry+.

Dlatego nastepnym razem zastnow sie co piszesz, zreszta zauwazylem ze to samo zaczyna pisac o n-telewizji. Jak to moze byc ze jest cos lepszego niz masz, tak mi przykro.

 

Ale mnie rozśmieszyłeś :lol:

Czego ja mam zazdrościć konkurencji? Braku Nowości filmowych i sportu, który mnie interesuje? Ja do CP nic nie mam, niech sobie dołączą HBO. Mnie nie interesuje to co ma konkurencja, mnie interesuje, to co ja moge odbierać, a moge wszystko co mnie interesuje. Śmieszą mnie te posty o HBO w CP i tyle. Rozmowy na forum na ten temat zaczeły się 3 lata temu i co? Ciągle tylko ktoś pisze, że dzwonił i mu powiedzieli że niedługo będzie, albo ktoś twierdzi że lada dzień kończy się wyłączność.

Piszesz, że nie moge się pogodzić, że jest coś lepszego. Piszesz bzdury, bo narazie nic lepszego nie ma. Taka jest prawda, widać smutna dla niektórych. Ja mam PS w kablu i stwierdzam, że jest naprawde dobry kanał.

Co do platformy N, to nie jest żadna konkurencja dla Cyfry i długo nie będzie, a o liderowaniu na rynku to mogą sobie pomarzyć z taką ofertą.

Cyfra i CP też wprowadzą nowe technologie i N straci swoją przewage w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no N ma kanał comedy central i to niby ich duży plus,ale podobno skoro ma być HBO COMEDY i to chyba w c+ to trzeba im zwrócić honor,

jedyne co c+ może żałować to brak ligi mistrzów któa będzie w nsport,

 

no cóż c+ ma może lepszą ofertę,ale n ma lepszą ofertę od cyfrowego polsatu a zobaczymy bo jeszcze poszeszyć ma swoją ofertę (kanał filmowy,bajkowy i możę coś jeszcze),

no szkoda tylko,że nie współpracują z hbo,bo to lepszy kanał od cinemaxu,

obecnie hierachia wygląda tak:CP będzie na szarym koncie(konkurencja ma lepsze programy,a dodatkowo N ma zdaje sie nawet nizsze ceny),i wszystko stoczy się między C+ a N,narazie palme pierszęnstwa ma oczywiśćie chyba zdecytowanie C+,choć możę to się zmeinić,

 

a CP mógł jeszcze niedawno być najlepszy,ale po tym co stracili z piłki(bundeslige,lige mistrzów) i żeby to zostało i mieldi np.hbo,to mogliby spokojnie nawet wygrać walkę z c+,a tak są już według mnie przegranymi,N ma od nich lepszą oferte,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...