Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że dopiero teraz, ale poprzedni tydzień był u mnie zakręcony i moje myśli były zupełnie gdzieś indziej. Wkrótce znowu "odpłynę" ;)

 

Na pewno możesz w cenach cennikowych zakupić: http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-fi ... dialna.pdf bez zmiany obecnej umowy.

 

W promocyjnych tylko jeśli przedłużasz umowę, a czy będzie dla Ciebie oferta na przedłużenie to już nie wiem. To tylko w APS-ie sprawdzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra w ofercie internetu CP dostępny będzie nowy router stacjonarny D-Link DWR-116, następca Edimaxa LT-6408n za 1zł.

Jutro regulaminy z cennikiem sprzętu powinien być na stronie www CP.

Zainteresowałem się tematem po twoim poście, ale to chyba w promocji Power Lte jest. W maju przedłużyłem umowę, więc pewnie nic ciekawego nie będzie. Na stronkę trafiłem już wcześniej, ale dzięki. Może między czasie pojawi się jakaś promocja cenowa na sprzęt... Do APS-u muszę się udać z wypowiedzeniem na TV (umowa na tatę), ale to chyba nie ma nic do rzeczy. Zapytam jak się sprawy mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś chyba zakochany w Plusie albo wielkim optymistą.

 

Henius, ty tylko w internecie jestes bucem? Dostanie takie precyzyjna, techniczna odpowiedz, dlaczego nielimitowane 3G nie wypali, i zamiast podziekowac za bezplatne doksztalcenie, miauczy cos o jakims zakochaniu.

 

Jesli uzylem zbyt trudnych slow i czegos nie zrozumiales, wystarczylo poprosic o translacje. Znaczy, przetlumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę te uruchomienia nowych nadajników mają wspólnego z "wpychaniem" internetu wszystkim. Skoro na jakimś terenie "wpychanie" działa i są zwroty z powodu barku zasięgu lub niesatysfakcjonującej jakości usługi to potencjalnie oznacza zainteresowanie i sens inwestycji, a jeśli "wpychanie" nie działa... to inwestycji też nie ma. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

Pojechałem sobie nad polskie morze i myślałem ze tylko w mojej miejscowości niezbyt szybko chodzi LTE polsatowskie...ale tutaj to samo Max 20MB...tymczasem Orange średnio 50MB Play identycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

A poruszal ktos temat szybkosci sciagania plikow?...kiepsko to wyglada na tle innych sieci i to nie pierwsza miejscowosc gdzie sobie te predkosci sprawdzilem...u mnie HSPA+ szybciej chodzi od LTE Plusa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw ODU-IDU obsłuży max. 30Mbps i stąd ta różnica.

 

 

24.07.2014 r. w ofercie Internetu dostępna będzie promocja „Internet na rok bez abonamentu” oparta o Plan Zero.

 

PARAMETRY OFERTY

 

- umowa na Internet podpisywana jest na 12 miesięcy;

- abonament 0zł;

- aktywacja 19zł;

- pakiet 10 GB do wykorzystania przez cały okres umowy;

- po wykorzystaniu tego pakietu i zainicjowaniu połączenia internetowego aktywowany jest pakiet 1 GB (w cenie 9,90 zł) dostępny przez całą dobę i ważny przez 60 dni; - niewykorzystane dane z pakietu nie przechodzą na kolejne okresy rozliczeniowe;

- w przypadku braku korzystania z usługi nowy pakiet danych nie zostanie aktywowany;

- w jednym okresie rozliczeniowym można wykorzystać 2, 3 lub 5 pakietów 1 GB w zależności od wyboru limitu dokonanego w trakcie zawierania umowy;

 

SPRZĘT

W ramach oferty dostępne są 3 wybrane modemy:

- Huawei E3131 i ZTE MF669 za 49zł

- ZTE MF60 za 99zł

 

„Internet na rok bez abonamentu” to oferta dla osób korzystających z Internetu sporadycznie ale chcących mieć do niego dostęp w wybranym momencie bez konieczności opłacania abonamentu czy doładowywania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

„Internet na rok bez abonamentu” to oferta dla osób korzystających z Internetu sporadycznie ale chcących mieć do niego dostęp w wybranym momencie bez konieczności opłacania abonamentu czy doładowywania konta.

 

W tej chwili nie ma czegoś takiego jak sporadyczne korzystanie z internetu. Delikwent podłączy modem do lapka, jak ten wykryje, że ma neta to zaraz aktualizacje Windows Update, Flash, Java, Antywirus, Firefox (chrome) itp i szybko wysiorbie dane...

 

Nie wiem po co wymyślać tak idiotyczne promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz skonfigurowane połączenie z internetem mobilnym?

 

EDYCJA:

Osobiście nie mam doświadczeń z nadgryzionymi jabłuszkami.

Wina widzę leży po stronie Apple, które stosuje jakieś sztuczne blokady w oprogramowaniu swoich urządzeń. Ciocia Bing znalazła mi coś takiego: http://www.bing.com/search?q=lte+w+ipho ... &pc=MALNJS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...