Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Bezpieczna granica to 150gb pobrane/wysłane tak było 3krotnie u mnie powyżej tego przycinali...Poza tym @kolega mi coś powiedział na ten temat na telepolis i ma rację...te 150gb to cichy limit który może przyciąć po tym a moze i po 200 wszystko do obciązania stacji zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 GB to nie jest hardcore, nie dziś ;) Treści w internecie coraz częściej są w HD, a to generuje takie transfery. Do tego doliczmy fakt, że coraz więcej ludzi nie ma jednego komputera, a kilka, do tego dochodzą wszelkiego typu smartphony, tablety, smart tv itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w ofercie internetu CP.

 

1. Ofertę wyprzedażową z tabletem 3G za 1 zł

 

Parametry oferty:

Pakiet danych 5 GB w cenie 39,90 zł/mies.

Tablet HSPA+ w atrakcyjnej cenie - 1 zł

Umowa na 24 miesiące

Oferta dostępna dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych

Oferta łączy się z rabatem w ramach programu smartDOM (rabat 10 zł na abonament)

Oferta nie łączy się z superofertą w ramach programu smartDOM

W ofercie nie obowiązuje usługa Internet na Próbę

 

Tablety dostępne w tej ofercie:

Tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G

Tablet Modecom FreeTAB 8001 IPS X2 3G+

Tablet Prestigio Multipad 2 Ultra Duo 8.0 3G

 

 

2. Opcja LTE Bez Limitu dostępna także w pakiecie za 29,90 zł/mies.

 

Teraz także w pakiecie za 29,90 zł./mies. będzie dostępna opcja LTE Bez Limitu przez 6 m-cy w prezencie, później Klient płaci 10 zł/mies.

Opcją LTE Bez Limitu, na życzenie Klienta można wyłączyć w momencie sprzedaży. Dezaktywacji usługi Klient może również dokonać w późniejszym czasie logując się do iCOK lub dzwoniąc na infolinię CP.

 

Bez zmian pozostaje oferta Internet dla Studenta.

 

3. Zmiana ceny i konfiguracji najwyższego pakietu danych

 

Cena najwyższego pakietu będzie wynosiła 99 zł (opłata miesięczna z Eko Fakturą - 99,90 zł).

 

Po wykorzystaniu pakietu podstawowego w opcji LTE Klient będzie mógł korzystać z Internetu z prędkością do 30 Mb/s (Prędkość PREMIUM).

 

4. Pozostałe zmiany

 

Zmieniamy wysokość opłaty aktywacyjnej z 29 zł do 49 zł.

Zmieniamy ceny wybranego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zmienili wszystko na gorsze? A oferta smartdom ? Widziałem dzisiaj ogłoszenie na www CP iż teraz z oferty smartdom mogą skorzystać i nowi klienci. Hehe, po co się było śpieszyć?

Dodatkowo do wszystkich pakietów dodają ten [beep]iany router D-Link DWR-116, w którym nie można sprawdzić ani wiadomości od CP, ani nie można sprawdzić kto podłączony do Wi-Fi ciągnie ile neta, ani nawet ustawić limitów pobierania danych.

 

Mam jeszcze pytania.

 

Podpisywałem umowę w punkcie AP.

1. Ile kosztuje aktywacja pakietu nocnego? Wiem, że przy zamówieniu przez www jest on gratis, a przy podpisywaniu umowy w AP?

2. Czy korzystanie z pakietu nocnego jest możliwe tylko mając pakiet podstawowy, a po wykorzystaniu pakietu podstawowego już nie ma możliwości korzystania z pakietu nocnego?

3. Czy mając ustawione typ połączenia na Auto, czyli łączy mi się przez LTE to czy muszę się ręcznie przełączać na tryb HDSPA żeby korzystać z pakietu nocnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie.

 

Zapatrzyliście na estetykę. Trzeba było wybrać to, co działa.

 

Odu-Idu.jpg

 

niestety brałem co na daną chwilę było dostępne, ale mam prawo wymagać od rzeczy za którą płacę aby sprawnie działała więc nie wiem dlaczego edimax nie może zostać wymieniony skoro nie spełnia swojej funkcji. Bo chyba coś jest na rzeczy jak modem podpiety pod pc nie zrywa połączeń a pod edmiax-em to robi. Oglądanie hbo go na smart tv jest irytujące przy tym routerze bo co chwile trzeba film ładwować od początku bo wyrzuca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... do wszystkich pakietów dodają ten [beep] router D-Link DWR-116, w którym nie można sprawdzić ani wiadomości od CP, ani nie można sprawdzić kto podłączony do Wi-Fi ciągnie ile neta, ani nawet ustawić limitów pobierania danych.

 

Słaby ten router, stary Mr3420 jest 100 razy lepszy niż ten co dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

Mam podpisaną umowę z CP na internet, niestety na 2 lata. Jednak już wiem że dłużej nie wytrzymam z nimi, więc moje pytanie jest takie.

 

Można zerwać umowę wcześniej? Jakieś wypowiedzenie, ew kary, cokolwiek? Od czego zacząć i gdzie?

Dwa lata to za długo, a ja głupi pokusiłem się na to badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

Mam podpisaną umowę z CP na internet, niestety na 2 lata. Jednak już wiem że dłużej nie wytrzymam z nimi, więc moje pytanie jest takie.

 

Można zerwać umowę wcześniej? Jakieś wypowiedzenie, ew kary, cokolwiek? Od czego zacząć i gdzie?

Dwa lata to za długo, a ja głupi pokusiłem się na to badziewie.

 

Czy biorąc internet z limitem myślałeś, że nie będziesz miał limitu? i stąd te nerwy? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy też ile używasz tego internetu, jeśli starczy Ci 20, 25 czy 30 gb miesięcznie to możesz wziąć, ale nic powyżej podstawowego limitu Ci nikt nie zagwarantuje. Lepiej zainwestować się internetem z playa. Tam mają jasno napisane: po 100gb mogą(ale nie muszą) przyciąć prędkość do 2mb/s, jak narazie nie widać wpisów w internecie ludzi, których by dostali takowe lejki. Sytuacja diametralnie zmienia się w plusie tam częstym zjawiskiem są lejki 1mb/s a nawet i mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój, ja się już na to nabrałem. Gdyby nie oferta smart dom to pewnie miałbym teraz UPC, a tak. Proszę bardzo jak to wygląda u mnie w tym miesiącu.

Ten miesiąc prezentuje się następująco (jeszcze 6 dni do końca okresu)

Pakiet podstawowy 20 GB - prędkość około 30 Mb/s

zaraz po przekroczeniu pakietu lejek 10 Mb/s Download 6 Mb/s Upload przez kolejne 14 GB danych

Po przekroczeniu 14 GB lejek 5 Mb/s na 2,5 Mb/s

34 GB danych i już kopiowanie internetu :) na szczęście karta z play do mnie idzie w razie co, dranie.

3829970153.png

Widzę następna kwota znowu zamiast 29,90 jest 59,90 znowu trzeba pisać reklamację. Mają taki [beep] że szok. Internet bez limitu. Dobre sobie, co za skur.....ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...