Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy ma Echostara 717 od 2008 roku. Wziął go z pakietem Familijny za 39,90. Tyle cały czas płaci, zawsze przed terminem. W ciągu ostatniego miesiąca musiałem mu ponawiać sygnał z 3 razy. Wcześniej nie było żadnych problemów. Może to być wina dekodera? Czy takie coś mogłoby być podstawą do wymiany dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że po odłączeniu dekodera PVR HD7000 z prądu na kilka godzin została skasowana lista ulubionych ? Wyłączyłem z prądu dekoder rano, włączyłem go wieczorem i pojawiło się info o pierwszej instalacji. Czy ten dekoder nie ma w środku jakiejś baterii podtrzymującej ustawienia ? Czy trzeba liczyć się z tym, iż po każdym dłuższym wyłączeniu z prądu trzeba będzie ustawiać listę ulubionych na nowo ? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurku1 - W ilu wątkach jeszcze będziesz pytał o to samo. Odpowiedź już dostałeś. Akcja wymiany dekoderów SD na HD była, jest i będzie aż do wymiany ostatniego dekodera SD na HD. Każdy pretekst jest dobry, aby zachęcić abonenta do wymiany (tym razem FIVB). Jakiś rok temu np. HBO było pretekstem wyłączane na dekoderach SD. Wcześniej VOD. Akcja bezpłatnej wymiany dekoderów SD (uszkodzonych elektrycznie) obowiązuje od 2011 roku pod którą podciąga również wymiany sprawnych dekoderów SD (o czym piszemy tutaj już od dłuższego czasu). W wątku o Darmowym HD poczytaj ile razy podpowiadamy taką możliwość wymiany. Przy innych pakietach również takie podpowiedzi dajemy już od wielu miesięcy.

PS. Informacja z Polsat News oczywiście nie promuje bezpłatnej wymiany dekodera SD na HD tylko z podpisaniem lojalki. Dałeś się tylko złapać na marketingowy bełkot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak znowu stara :wink: Zawsze poszukuję nowych rozwiązań, tym bardziej, że nie mam parcia na CP. Ale gdyby z okazji MŚ, to...?! Ostatnio nie chciano ze mną rozmawiać na temat umowy z dekoderem SD. Jakby przewidywali, że zaraz wystąpię

o wymianę na ten z HD. I będzie moją własnością. Zatem sobie czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Otoz mam problem,od dlugiego czasu(prawie pol roku)mozna powiedziec ze nie mam kanalow tvn wszystkich.(nawet tvn-y hd)

Kiedy przelaczam na tvn obojetnie jaki to spokojnie moge ogladac ale po 50min zaczyna sie problem otoz traci sygnal najpierw stopniowo a potem wogole niema sygnalu,a inne kanaly dzialaja idealnie caly czas dlaczego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj zniknęły mi kanały. Wyskakuje komunikat "Tego kanału nei ma w twoim abonamencie" 2 razy dzwoniłem i dwa razy dostałem informacje ze to wina przestażałego sprzętu. (dekoder ma 6 lat, mam tylko podstawowy pakiet mini dla siatkówki). Co w tym wypadku? Mogę liczyć na wymiane sprzętu za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...