Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno przedłużyłem umowę, doszły mi nowe pakiety (sportowy, filmowy), gratis na kilka miesięcy dostałem VOD. Wszystkie kanały działają tyko na VOD 162-165 jest napis- tego pakietu nie ma w twoim abonamencie. Kontaktowałem się z BOK, ponowili mi sygnał, niby od nich sygnał jest nadawany a u mnie nie ma. Miał ktoś taką sytuację?

P.S. Na dekoderze Multiroom są nadawane te same pakiety co na dekoderze głównym (z wyłączeniem pakietu VOD). Jak to rozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Korzystam z darmowego VOD (kanały 161-164) w ramach nowego abonamentu. Do wczoraj wszystko śmigało aż miło. Niestety po godzinie 1.00 w nocy Technicy-Magicy z Cyfrowego Polsatu zaczęli mi uprzykrzać życie. W trakcie oglądania horroru pt. "Kobieta w czerni" na kanale 162 zaczęły się dziać dziwne rzeczy godne... zjawisk paranormalnych.

 

Po kwadransie oglądania lektor najpierw całkowicie ucichł po czym... usłyszałem w tle ponowne rozpoczęcie filmu. Po kilku minutach wszystko wróciło do normy. Niestety nie na długo. Obraz filmu zaczął przerywać, lagować, stawać. Słychać było tylko głos lektora. Po jakimś czasie obraz całkowicie zanikł. Przełączyłem na inny kanał żeby sprawdzić czy to awaria i rzeczywiście na pozostałych programach także nie było obrazu. Kiedy ponownie przełączyłem na kanał 162 przeczytałem tylko komunikat: "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie" :? ...i tym sposobem zakończyłem oglądanie filmu po 25 minutach. :censored::censored: seans :roll:

 

Klasyczna antyReklama szajsowatego VOD od Cyfrowego Polsatu. Będę wiedział na przyszłość żeby w żadnym wypadku nie wykupywać od tej szemranej platformy jej usług typu VOD, PPV, bo może to grozić złożeniem zażalenia do Federacji Konsumentów czy jak to się tam zwie...

 

Tak czy siak przestrzegam przed oszustami z CP.

 

Sfrustrowany nowy-stary abonent Cyfrowego Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@empy - to jednak nie była wina ani syngnału, ani chmury, ani nadajnika, ani anteny to była wina tylko i wyłącznie dennej platformy o nazwie Cyfrowy Polsat.

 

Przed ponad 20 minutami ponownie odpaliłem sobie ten sam film i ponownie w tych samych odstępach czasowych zaczęły się dziać dokładnie te same usterki, które wymieniłem tutaj:

Korzystam z darmowego VOD (kanały 161-164) w ramach nowego abonamentu. Do wczoraj wszystko śmigało aż miło. Niestety po godzinie 1.00 w nocy Technicy-Magicy z Cyfrowego Polsatu zaczęli mi uprzykrzać życie. W trakcie oglądania horroru pt. "Kobieta w czerni" na kanale 162 zaczęły się dziać dziwne rzeczy godne... zjawisk paranormalnych.

 

Po kwadransie oglądania lektor najpierw całkowicie ucichł po czym... usłyszałem w tle ponowne rozpoczęcie filmu. Po kilku minutach wszystko wróciło do normy. Niestety nie na długo. Obraz filmu zaczął przerywać, lagować, stawać. Słychać było tylko głos lektora. Po jakimś czasie obraz całkowicie zanikł. Przełączyłem na inny kanał żeby sprawdzić czy to awaria i rzeczywiście na pozostałych programach także nie było obrazu. Kiedy ponownie przełączyłem na kanał 162 przeczytałem tylko komunikat: "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie" :? ...i tym sposobem zakończyłem oglądanie filmu po 25 minutach. :censored::censored: seans :roll:

 

Klasyczna antyReklama szajsowatego VOD od Cyfrowego Polsatu. Będę wiedział na przyszłość żeby w żadnym wypadku nie wykupywać od tej szemranej platformy jej usług typu VOD, PPV, bo może to grozić złożeniem zażalenia do Federacji Konsumentów czy jak to się tam zwie...

 

Tak czy siak przestrzegam przed oszustami z CP.

 

Sfrustrowany nowy-stary abonent Cyfrowego Polsatu

jw.

 

Szajsowata platforma to i VOD szajsowate.

 

Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty tu całą platformę z błotem mieszasz :!: z powodu tego że jakiś durnowaty film na jednym kanale się zacina :?: , może to sugestia abyś g :censored: dalej nie oglądał :mrgreen: a skoro już tak bardzo chcesz to obejrzeć to złóż reklamacje przez telefon,ICOK czy nawet listownie a nie robić rabanu jak by [beep]rowi jedyną telewizję odcięli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@project ALF ty chyba nie miałeś vod od nc+ tam jest dopiero ciekawie jak ci się nie wgra na dysk to nie obejrzysz a czemu się nie wgrywa oczywiście od nc+ usłyszysz że masz antenę źle ustawioną pamiętam jeden serial oglądałem przez to vod i odcinek np 12 pojawiał się przed 10 a 9 w ogóle nie było więc nie narzekaj tutaj jest pętla i możesz nawet rano obejrzeć jak ci w nocy się nie udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project_ALF Być może o 1 w nocy na nowo nadają uprawnienia, w końcu filmy kupuje się na 24h. Inną przyczyną mógł być brak sygnału z tego transpondera. Jeśli tak bardzo ci zależało na tym filmie to mogłeś go obejrzeć w innych godzinach.

Nie będę horroru oglądał przed północą. Nie będę pozbawiał się klimatu i przyjemności z oglądania.

 

 

Co Ty tu całą platformę z błotem mieszasz :!: z powodu tego że jakiś durnowaty film na jednym kanale się zacina :?: , może to sugestia abyś g :censored: dalej nie oglądał :mrgreen: a skoro już tak bardzo chcesz to obejrzeć to złóż reklamacje przez telefon,ICOK czy nawet listownie a nie robić rabanu jak by [beep]rowi jedyną telewizję odcięli.

Ze spoilerami mi tu wyjeżdżasz? 8)

 

Skąd mam wiedzieć, że to durnowaty film skoro nie miałem okazji go nawet obejrzeć, bo durnowata platforma mi to uniemożliwiła.

 

I co mi ta reklamacja da?

 

 

@project ALF ty chyba nie miałeś vod od nc+ tam jest dopiero ciekawie jak ci się nie wgra na dysk to nie obejrzysz a czemu się nie wgrywa oczywiście od nc+ usłyszysz że masz antenę źle ustawioną pamiętam jeden serial oglądałem przez to vod i odcinek np 12 pojawiał się przed 10 a 9 w ogóle nie było więc nie narzekaj tutaj jest pętla i możesz nawet rano obejrzeć jak ci w nocy się nie udało

Tylko, że tego filmu już nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project_ALF

Skąd mam wiedzieć, że to durnowaty film skoro nie miałem okazji go nawet obejrzeć, bo durnowata platforma mi to uniemożliwiła.

 

Uwierz mi na słowo :wink: na tych "darmowych" VOD-ach praktycznie tylko takie są,miałem do tego dostęp prawie przez rok udało się "strawić" 1 film i dwa mam nagrane-o czym nie wiem bo wiszą na dysku już pare miechów i nie mam okazji i spróbować obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zdążyłem kilka obejrzeć. Same polskie na 164 kanale i wszystkie mi się podobały.

 

"Sybieriada Polska" w reż. Zaorskiego

"Lęk wysokości" z Dorocińskim i Stroińskim

 

Wszystkie śmigały, aż miło. Da się? Da.

 

VOD mam od tygodnia.

 

 

Uwierz mi na słowo :wink:

Pierwsze 20-25 minut było obiecujące.

 

Klimacik fajny. Akcja działa się chyba w XIX wieku, mroczna architektura angielska...

 

 

No szkoda, że nie dane mi było obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż definicję Vod http://pl.wikipedia.org/wiki/Wideo_na_%C5%BCyczenie i sam oceń czy jest to ta usługa którą oferuje CP.W konkurencji jest ona w innej formie kolekcja ściąga się na dysk dekodera i oglądasz w dowolnie wybranym przez siebie czasie a nie narzuconym przez operatora.

VOD - Video On Demand, a wiec wideo na zadanie dostepne w kazdej chwili kiedy chcesz cos obejrzec, wiec placisz i ogladasz a nie czekasz az ci sie nagra na dysk.

 

Czerstwy : To ja już nic nie kumam.... To ten dysk jest ważny czy nie.............. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz?Że usługa która się nazywa VOD w CP jest w formie PPV bo w takiej formie to udostępnia ją operator.W konkurencji tą usługę dostajesz na dysku i możesz zobaczyć wybranych przez siebie godzinach. I ta forma jest raczej bliższa wspomnianemu VOD A nie jak w CP na określonym kanale i określonych godzinach dostępne z tego co pamiętam przez 24 godziny bez możliwości zgrania na dysk.Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @czerstwy ma rację. Jest dokładnie tak, jak mówi. :)

Dla mnie te polsatowskie "VOD" jest jednak zaletą. Dlaczego? Bo nie muszę czekać Bóg wie ile, aż film ściągnie się na dysk dekodera, dekoder nie zużywa wówczas do tego celu prądu, za który JA płacę, no i na koniec to, że nie muszę mieć zakichanego dekodera dedykowanego od operatora, tylko mogę korzystać ze swojego własnego, niezależnego i na nim też mam tę usługę dostępną. A w nc+ tylko na tych jej lipnych dekoderkach. :/ Aha, no i mając własny dekoder, a w nim moduł CAM Cyfrowego Polsatu, mamy dodatkowo możliwość nagrania filmu z tego polsatowskiego "VOD" na swój własny dysk, podpięty pod ten niezależny dekoder i późniejsze dowolne jego odtwarzanie, również na komputerze. A w przypadku dekoderów dedykowanych od operatorów o takiej możliwości można zapomnieć. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy : To ja już nic nie kumam.... To ten dysk jest ważny czy nie.............. :lol2:

 

Hi hi i o to mi właśnie chodziło :brawo: bo się gościu zamotał na całego :mrgreen:

 

A tak po prawdzie czy jest się o co pieklić?- VOD czy PPV ... czy w tych systemach nie chodzi o to by za dodatkowy szmal klient mógł zobaczyć to co na kanale TV jest nie dostępne :?:

Jeżeli komuś uda się rozstrzygnąć wyższość jednego nad drugim to Nobla dostanie :?:

@czerstwy wyluzuj bo gimbazą zajeżdża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi system z VOD niewiele ma wspólnego platformy to tak nazwały żeby sprawić wrażenie że są nowoczesne w jednym i drugim przypadku nie masz dostępu do treści w wybranym przez ciebie czasie tylko w ramach czasowych określonych przez operatora jedyna przewagą polsatowskiego rozwiązania jest możliwość nagrania i obejrzenia ponownego nawet po czasie dostępności określonym przez operatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...