Skocz do zawartości

Samsung DSB 305G


mimik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego na tym dekoderze nie ma kanalow "portal itv" i "e-mail"? co to wogole sa za kanaly? leci tylko muzyka z rmf fm.

 

i jeszcze jedno pytanie, udala sie komus manualna aktualizacja oprogramowania? bo u mnie zawsze jest niemozliwa. czy on wogole aktualizuje oprogramowanie? jezeli tak to jakie jest najnowsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portal ITV i email to serwisy interaktywne - chyba tylko Sagemy czytają je w pełni poprawnie, a reszta wogóle. Dlatego słychać RMF, bo to podkład dźwiękowy. U Ciebie obydwa kanały nie ruszą.

 

Manualna działa, ale widać masz niefart (albo masz najnowszy soft i nie ma co aktualizować).

 

O sztuczkach na Samsungu nie słyszałem i wątpię, żeby jakieś były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie zgodzę się z tobą mam nowego Samsunga od 14 sierpnia i nie zawiesił mi się jeszcze ani raz zważywszy na, że chodzi praktycznie cały dzień. Miałem jego starszego brata Samsunga dsr 7000 i z nim to były problemy :lol: ach jakby ten Samsung był taki wadliwy to by nie zdobył nagrody za

najlepszy dekoder platformy na wystawie SAT Krak 2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos komu dziala manualna aktualizacja moglby podac dane z menu, nagravision i informacje o systemie?

 

u mnie jest:

wersja oprog. karty DNASP110 RevAC3

wersja oprog. dekodera CAK6_D3 1.1.24 1.0.4

 

moze sie aktualizuje jakos automatycznie a ja o tym nie wiem.

U mnie idealnie to samo.

 

Edycja Burli: Nie cutyjemy posta na który odpowiadamy, jeśli piszemy zaraz pod nim. To moje ostatnie ostrzeżenie w tym wątku. Następnym razem wykasuję całą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, może ktoś z szanownych forumowiczów ma sposób na zmianę kolejności kanałów na liście TV z wszystkimi kanałami, nie mylić z listą Ulubione, bo to wiem jak się zmienia kolejność. Niestety listy ulubione mają ograniczenia do 200 kanałów, a ja chcę ułożyć sobie listę z HotBirda i Astry i będzie tam ponad 200 kanałów. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
mam Samsunga DSB-S350G i jedyną sztuczką jaka jest to zanikanie EPG w tym modelu :x Co jakiś czas trzeba bawić się wtyczką i wyjmować z gniazdka. Wkurzające to jest a tak to działa spoko.

 

Na moim dek. jest coraz gorzej z EPG. Dziennie musze "rwac" wtyczke z gniazdka. Najpierw znika z paczki TVN, pozniej wszedzie.... Macie jakas rade ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawe zjawisko w Samsungu 305, dotyczy stacji "TRWAM" i "SUPERSTACJA" z Astry. Normalnie po wybraniu na pilocie jednej z nich nie ma sygnału. Muszę wybrać inna stację z tego samego transpondera a potem przejść na jedna z nich i wszystko jest ok.Czy ktoś miał podobne zjawisko?

Mysle, że mam trochę za słaby sygnał na Astrze.Mam antene 90cm i zeza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...