Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mógłby ktoś napisać mi jak to jest-mam iplę Familijny Max HD w dekoderze podłączam neta i działa.Mam także w tv Lg próbuję tam uruchomić ją i tam chce aby się zalogować.Co tam się wpisuje ,aby zamisat na dekoderze hd5500s można było to także odbierać w tv LG poprzez jego IPLĘ.Czy wpisać coś z umowy z CP jakiś numer karty klienta czy co?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w opcjach IPLI: "Moje Pakiety" masz pozycję "IPLA MIX" to nie ma możliwości, aby któryś kanał dostępny w tym pakiecie nie działał. "Wykup dostęp" masz być może na kanałach, których w tym pakiecie nie ma. Oczywiście w samym programie IPLI musisz być zalogowany jako abonent CP, a będzie to potwierdzone logiem CP w lewym dolnym rogu, przy twoim nicku na IPLI: 2fc85a6759ea.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Mam konto w ICOK

W IPLA na laptopie otwieranej przez stronę internetową (wymagane zainstalowanie Silverlight) mogę oglądać np. Polsat Sport, który posiadam w abonamencie.

Na komórce w aplikacji IPLA po zalogowaniu jako abonent CP nie mogę oglądać Polsatu Sport.

Mogę go wykupić za 19,90 zł albo wpisać już posiadany kod aktywacyjny. Co można z tym zrobić?

W ICOK na liście urządzeń z których korzystam z IPLA pojawił się laptop, a komórki nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w ICOK na liście urządzeń korzystających z Ipli mam brak urządzeń (wcześniej był komputer). Na komputerze mogę oglądać kanały jak kolega wyżej, natomiast na komórce nie mam możliwości oglądania żadnego kanału, na stronie Ipli znalazłem listę wspieranych urządzeń, nie ma tam mojego tel może to jest przyczyną braku dostępu mobilnego do kanałów, które działają na komputerze w Ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie: Posiadam w moim telewizorze marki Panasonic aplikację IPLA, która od strony wizualnej wygląda mniej więcej tak jak n tym obrazku:

 

lg_ipla.jpg

 

Ostatnio podpisałem z Cyfrowym Polsatem nową umowę na mocy której otrzymałem w prezencie jakiś pakiet filmowy z Ipli, tylko, że ja na tej mojej powyższej aplikacji nijak nie mogę znaleźć tam tych filmów o których jest mowa. Nie pokazują się, ani nie mogę ich znaleźć nawet po zarejestrowaniu i zalogowaniu się.

 

Ich tam po prostu nie ma...

 

Czemu tak? Aplikacji na telewizory ta promocja nie obejmuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie: Posiadam w moim telewizorze marki Panasonic aplikację IPLA, która od strony wizualnej wygląda mniej więcej tak jak n tym obrazku:

 

lg_ipla.jpg

 

Ostatnio podpisałem z Cyfrowym Polsatem nową umowę na mocy której otrzymałem w prezencie jakiś pakiet filmowy z Ipli, tylko, że ja na tej mojej powyższej aplikacji nijak nie mogę znaleźć tam tych filmów o których jest mowa. Nie pokazują się, ani nie mogę ich znaleźć nawet po zarejestrowaniu i zalogowaniu się.

 

Ich tam po prostu nie ma...

 

Czemu tak? Aplikacji na telewizory ta promocja nie obejmuje?

 

W Panasonicach jest okrojona IPLA.

http://www.ipla.tv/info/ipla/panasonic

 

Sam nad tym boleje bo bym sobie pakiet sport dokupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...