Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pojawił się jakiś news z informacją że Polsat i TV4 dołączyły do jakiegoś, w sumie niewielkiego, serwisu streamującego kanały telewizyjne. Dlaczego w tamtym serwisie są praktycznie wszystkie podstawowe kanały a w IPLA ich nie ma. Jeszcze brak kanałów TVP czy TVN-u mógłbym zrozumieć ale brak Polsatu, Polsatu 2 , TV4, TV6? Kanałów własnych? Coś stoi na przeszkodzie by uruchomić te kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mając pakiet IPLA MIX materiał dostępny na laptopie jest wyłącznie w 384p ???? Czy to jest normalne aby zwiększyć jakość obrazu chociaż do 576p trzeba dokupić dodatkowy pakiet ipla EXTRA ???

 

U mnie seriale są dostępne w 720p. Może materiał nie jest dostępny w wyższej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W takim razie szkoda. Eurosport Player ostatnio podrożał o 30zł. więc stał się średnio opłacalny. Tylko nie widzę testu 14 dni, dla abonentów CP. Jak się tylko zaloguję to mam do wyboru tylko 30 lub 90 dniowy pakiet zwykły, a tylko odnawialny można testować.

//Zakupiłem sobie pakiet na 90 dni i jest jak mówisz, ale wyszło na m-c 7,5zł. czyli jest ok. Kiedyś miałem pakiet ESP Player na Rok za 89zł. teraz już 119zł/rok :/

Jak podłączyłem pod TV 32" LED "HD Ready" to 720p wygląda dość normalnie, bez szału, ale da się oglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W IPLI także "promocje świąteczne" dla abonentów CP i PLUSA:

- Jest 12 filmów jako prezent: "Złote Święta", "Renifer Niko ratuje brata", "Atlas Chmur", "Zakochani w Rzymie", "Jak zostać królem", "Jesteś Bogiem", "Kochanie, chyba cię zabiłem", "Obława", "Brick Mansions", "Drive hard", "Nie ma jak święta", "Święta Thomasa Kinkade’a"(w pakiecie IPLA PLUS) + "Każdemu wolno kochać", "Milion dolarów", "Śniegi wojny", "Och, Karol 2", "Życie i cała reszta", "Koniec z Hollywood", "Pokaż kotku, co masz w środku", "Winx. Magiczna przygoda 3D", "Renifer Niko ratuje święta"(także bez aktywnych pakietów)

- Są 3 seriale: "The Bridge: Na granicy" - 2 sezony, "Zbrodnia", "The Walking Dead" - 4 sezony(w pakiecie IPLA PLUS)

 

Jest też pakiet IPLA PLUS za 0 zł/m-c: - LIVE 6 kanałów TV: Polsat News, Polsat News 2, Polsat Sport News, Superstacja, Polsat Cafe i Polsat Play. Kiedyś chyba kosztował 10zł. Teraz tyle kosztuje SUPER PLUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam,

jest to mój pierwszy post na tym forum więc chciałbym się przywitać :)

Ale do rzeczy. Mam pytanie w związku z IPLĄ i HBO GO na dekoderze CP. Czy po podłączeniu do internetu dekodera za IPLĘ i HBO GO coś się płaci, jeśli chce się oglądać wyłącznie materiały dostępne na stronie IPLI/HBO GO za darmo? Bo nie wiem czy podłączać pod internet, czy dać sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo podłączenie dekodera do interentu nie spowoduje naliczenia żadnych dodatkowych opłat za internet lub dodatkowo płatne materiały video.

Jeśli korzystasz z internetu mobilnego (dowolnego operatora) uruchomienie IPLA lub HBO GO na dekoderze może "uszczuplić" Twój pakiet danych internetu mobilnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Internet to domowa neostrada, więc dodatkowych kosztów na pewno by to nie generowało. Chodzi mi tylko o to czy materiały, które są dostępne jako darmowe na komputerowej wersji IPLA nie będą płatne na dekoderze. I też czy płatne materiały nie zabrałyby mi kasy "bez pytania", bo poza abonamentem 65zł nic więcej nie chciałbym płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post więc witam wszystkich.

Niebawem zostanę abonentem CP i jedna rzecz mnie zastanawia, opis IPLA MIX na stronie CP:

 

IPLA MIX

Specjalnie dla Abonentów Cyfrowego Polsatu! IPLA MIX to wszystko, co najlepsze, w jednym pakiecie: hity filmowe - co tydzień nowe tytuły; sport na żywo w jakości HD: T-Mobile Ekstraklasa , Bundesliga, PlusLiga, tenis, boks; 23 kanały telewizyjne, m.in. Polsat Sport HD, Eurosport HD, Discovery i Polsat News.

 

z tego co się orientuję to T-Mobile Ekstraklasa jest na wyłączność w C+. Chyba, że się mylę...

Konsultanci w Punktach Obsługi powtarzają ten błąd - sam byłem świadkiem jak starzy pan chciał kupić pakiet IPLA ze względu na T-Mobile Ekstraklasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą, niech ktoś mi odpowie, czemu was tak bardzo kręci IPLA? Co w niej takiego jest?

Wszystkie mecze el. Euro 2016 dla abonentów CP za free, a pakiet sportowy, który jest uzuepłnieniem dla mnie pakietu MINI HD za 4,90 wychodzi za 7,50 miesięcznie. Czyli łącznie na miesiąc za 12,40 mam podstawowe kanały + pakiet Sport. W dodatku za free jest pakiet IPLA Plus, a w nim uzupełnienie o kilka kanałów info.

I co najważniejsze korzystam z tego gdzie chcę, gdzie tylko jestem, a nie tylko w miejscu zamieszkania. Wyszło trochę reklamowo, ale jak dla mnie oferta ok, co nie oznacza, iż bym tam trochę rzeczy nie pozmieniał, a szczególnie zmieniłbym serwery na których "stoi" IPLA :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdziekolwiek jadę, gdziekolwiek przebywam, to zawsze jest jakaś telewizja. Zaś nigdy nie widziałem, by nad jeziorem, na plaży, na działce, w pociągu, w samochodzie, w parku, na poczekalni do dentysty, czy też do lekarza, ktoś oglądał IPLĘ!

Nie przekonałeś mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było o to, co kręci, czyli raczej dzięki czemu uważam ją za dobrą platformę, a nie o przekonywanie kogoś do jej użytkowania ;) Lekarza na szczęście staram się unikać, a do najbliższej plaży mam jakieś 450km, więc mogę tylko powiedzieć, że przydaje się w oczekiwaniu na kogoś, kto "na chwilę" wyskoczył do ZUS-u :)

Platforma jest ciekawa, ale rozwojowa. Czekam na pełną ofertę CP w IPLI, czyli to co masz na dekoderze, masz w IPLI z możliwością dokupienia pakietów online jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...