Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nick_usuniety

Po wymianie Echostara 717A na HD 6000 (dekoder na własność po zakończonej umowie) otrzymałem taką propozycję. Umowa na 24 miesiące, przez 12 miesięcy Pakiet Rodzinny HD za 4,90 zł, kolejne 12 miesięcy Pakiet Mini HD za 14,90 zł lub Pakiet Rodzinny HD za 19,90 zł. Moim zdaniem nie jest to zła propozycja, chociaż myślę jeszcze nad umową na 15 miesięcy, Pakietem Familijnym HD 5 miesięcy gratis, później 10 miesięcy Pakiet Rodzinny HD za 19,90 zł. Dodam tylko, że interesuje mnie na tym dekoderze Pakiet Rodzinny HD lub Mini HD. Spróbuję również wynegocjować, żeby po zakończeniu umowy, można było włączyć Pakiet Darmowy HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam specjalistów od CP :)

Kilka dni temu wypowiedziałem umowę Polsatowi. Dotychczas była to umowa na okres 3 lat (pakiet Familijny HD + Pakiet HD). Dzisiaj otrzymałem telefon z ofertą. Ponieważ nie jestem biegły proszę o wasze sugestie co można wynegocjować. Aha dodam że zależy mi na multiroom (wcześniej nie miałem). Ich propozycja jaką otrzymałem wygląda następująco:

 

- umowa na 24 miesiące, w tym 8 miesięcy darmowych (chyba operujecie takim oznakowaniem 24/8)

- multiroom w cenie 5 zł/m-c

- po upływie darmowych 8 miesięcy całkowita opłata miałaby być w wysokości 74,90 zł

- Familijny Max HD

- Film HD

- Sport HD

- Cinemax HD

- SVOD

- Ipla

 

Patrząc na to jakie wy otrzymaliście propozycje, to chyba ta szału nie robi. Czy ktoś z Was otrzymał podobną ofertę? Co sugerujecie, jakie są realne szanse wynegocjowania lepszej oferty.

Konsultant powiedział, że będzie dzwonił za dwa dni.

Z góry wielkie dzięki za wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dość czekania ( wypowiedzenie złożone ) i dzisiaj zadzwoniłem do DUK i bez problemu i zbędnych negocjacji dostałem 15/5 (bez wymiany dekodera ) familijny max + sport + film + cinemax + 5 miesięcy ipla i VOD

za 59,90

Taką ofertę chciałem .

Poprzednio umowa 12/5 na familijny HD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dość czekania ( wypowiedzenie złożone ) i dzisiaj zadzwoniłem do DUK i bez problemu i zbędnych negocjacji dostałem 15/5 (bez wymiany dekodera ) familijny max + sport + film + cinemax + 5 miesięcy ipla i VOD

za 59,90

Taką ofertę chciałem .

Poprzednio umowa 12/5 na familijny HD .

 

I na dzień dzisiejszy nic lepszego nie zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj pierwszy telefon po wysłaniu wypowiedzenia (umowa do 02.01.2015). Propozycja: familijny max hd, sport hd, extra hd, cinemax hd, multirom hd cena 64,90 w opcji 29/8 (średnio 47,00 zł). Moja propozycja: to samo, tylko w opcji 12/5 (średnio 37,86 zł). Konsultacja z "przełożonym" i umowa przedłużona na 12 miesięcy od 02.10.2014, więc anulacja trzech miesięcy poprzedniej umowy. Dodatkowo przez 5 miesięcy gratis ipla mix oraz VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. W styczniu kończy mi się umowa więc do końca września muszę wysłać pismo z wypowiedzeniem albo juz teraz podpisać nową umowę. Jak mam pakiet familijny za 39zł to co można uzyskać przy wypowiedzeniu przy założeniu że nie chcę ani nowego dekodera ani nowych usług, pakietów ,ipli, multiroomów itd - tylko nowa umowa i pakiet familijny. Interesowałby mnie niższy abo albo jakaś umowa 12/5 optymalnie 12/6? jest na dziś coś takiego do osiągnięcia? I jak do mnie zadzwonią to gdy się zgodzę to włączą mi te nowe warunki od razu czy będę musiał czekać aż do stycznia jak skończy się obecna umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, z takim zobowiązaniem miesięcznym możesz wziąć abonament z telefonem. Przy tym abonamencie najniższym kwalifikującym do zniżki nie ma zbyt "wypaśnych" telefonów, ale oczywiście możesz wybrać wyższy abonament, jednak trzeba pamiętać, że zniżka na trzecią usługę to zawsze 48,90 pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Dzwonili do mnie, wymówienie umowy doszło. Najpierw zaproponowali 29/8. Powiedziałem, że taka długa umowa mnie nie interesuje. Potem zeszli do 12/5 (pakiet familijny max hd+sport hd+film HD + cinemax hd + vod). Powiedziałem, że zależy mi na multiroomie w tej cenie, ale nie chcieli. Za multi proponują opłatę 10zł za miesiąc naliczane dopiero po tych 5 darmowych miesiącach. Dodatkowo opłata za tuner 29zł (aktywacja). To był ich pierwszy telefon do mnie. Czy mam szansę na to, aby multi było w cenie i bez aktywacji za tuner? Proszę dajcie znać. Będą do mnie dzwonić znowu w poniedziałek.

Umowa kończy mi się pod koniec grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...