Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mojej dziewczynie kończy się wkrótce (22.09) umowa na pakiet rodzinny w CP. Jak ugrać jak najlepsze warunki?

jak najszybciej wysłać wypowiedzenie do CP i wtedy dzwonić ? na co można liczyć?

 

dzięki za pomoc, pozdrawiam :)

A ile płaci za rodzinny teraz , teraz to piłka po ich stronie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje rady przeczytałem już kilkanaście stron forum i nie znalazłem odpowiedzi. Interesuje mnie oferta na Familijny MAX HD bez tych dodatkowych filmów i sportów. Do tego najlepszy dekoder Co polecacie?(Najprostsza obsługa i sprawne działanie, może być bez nagrywania).Jaka jest najlepsza promocja na taki zestaw najlepiej przy umowie 15 miesięcznej? Pomóżcie wybrać coś dobrego umowa wypowiedziana kończy się 22.09.2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przedłużyłem swoją dotychczasową umowę. (stara umowa ważna do 13 grudnia)

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 59,90 + multiroom za 5zł

Umowa na 15 m-cy, 3 miesiące gratis Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + sVOD z IPLA MIX. HBO miesiąc gratis.

Wymiana dekodera na PVR 7000 za 69zł + Moduł Wi-Fi za 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie mam RodzinnyHD za 14,90 zł, umowa się kończy - wypowiedzenie wysłane - pierwsza rozmowa z cyfrowym polsatem i takie propozycje:

 

1. Rodzinny za 19,90 zł więc więcej niż teraz płaciłem więc podziękowałem ;)

2. MiniHD za 4,90 zł też się podobno nie da ...

3. FamilijnyHD za 39,90 zł, umowa na 15 miesięcy - 5 miesięcy gratis +multiroom (2 dodatkowe dekoderki) za 15 zł (płatne jak umowa - 5 miesięcy gratis),

4. Familijny za 49,90 zł, umowa na 15 miesięcy - 5 miesięcy gratis (dodatkowo pakiet film i sport gratis)+multiroom (2 dodatkowe dekoderki) za 15 zł (płatne jak umowa - 8 miesięcy gratis),

5. Pakiety jak w pkt 3 i 4 ale umowa na 29 miesięcy i 8 miesięcy gratis + multiroom za 15zł.

 

Co Wy na to ? Można liczyć na coś lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie mam RodzinnyHD za 14,90 zł, umowa się kończy - wypowiedzenie wysłane - pierwsza rozmowa z cyfrowym polsatem i takie propozycje:

 

1. Rodzinny za 19,90 zł więc więcej niż teraz płaciłem więc podziękowałem ;)

2. MiniHD za 4,90 zł też się podobno nie da ...

3. FamilijnyHD za 39,90 zł, umowa na 15 miesięcy - 5 miesięcy gratis +multiroom (2 dodatkowe dekoderki) za 15 zł (płatne jak umowa - 5 miesięcy gratis),

4. Familijny za 49,90 zł, umowa na 15 miesięcy - 5 miesięcy gratis (dodatkowo pakiet film i sport gratis)+multiroom (2 dodatkowe dekoderki) za 15 zł (płatne jak umowa - 8 miesięcy gratis),

5. Pakiety jak w pkt 3 i 4 ale umowa na 29 miesięcy i 8 miesięcy gratis + multiroom za 15zł.

 

Co Wy na to ? Można liczyć na coś lepszego ?

Tymi propozycjami zostałeś przemaglowany. Ciekaw jestem w jakim nastroju przebiegały rozmowy. Czy sam coś sugerować? Czy też zdałeś się na ich łaskę losu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi, iż w najbliższym czasie planuję skorzystać z oferty smardom, dokupując internet Power LTE do posiadanego już pakietu tv za 49,90 zł, mam do Was kilka pytań:

1) Czy ktoś z Was miał już okazję negocjować po złożonym wypowiedzeniu nowe warunki umowy na tv, mając jednocześnie inne usługi i będąc uczestnikiem programu smartDOM? 15 grudnia kończy mi się umowa na tv dlatego planowałem wypowiedzieć umowę, żeby uzyskać lepsze warunki, ale nie wiem co w takiej sytuacji mógłbym ugrać?

2) Czy w przypadku wynegocjowania kilku bezpłatnych miesięcy na tv, nadal będę miał naliczany w tym okresie rabat 50% za internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bogdan425

Tymi propozycjami zostałeś przemaglowany. Ciekaw jestem w jakim nastroju przebiegały rozmowy. Czy sam coś sugerować? Czy też zdałeś się na ich łaskę losu?"

 

Witam. Ja do nich zadzwoniłem bo generalnie chciałem pakiet miniHD za 4,90zł - ktoś wcześniej pisał o takiej promocji (wypowiedzenie wysłałem wcześniej). Rozmowa przebiegała spokojnie. Pan kulturalnie poinformował, że nie ma dla mnie takiej promocji na miniHD, a RodzinnyHD za 14,90 zł teraz też już nie jest dostępny. Wiec kicha. Zapytałem co obecnie mają mi do zaoferowania i dostałem propozycje, które wcześniej opisałem. Na koniec rozmowy zapytałem Pana czy gdybym jednak nie chciał zmieniać pakietu i pozostać na RodzinnymHD za 14,90 zl (ten co teraz mam i wypowiedziałem) to czy jak wycofam wypowiedzenie to umowa automatycznie się przedłuży na 12 miesięcy z taką samą ceną 14,90 zł. Dostałem potwierdzenie, że tak. Ciekawe czy ktoś już pisał pismo o wycofanie wypowiedzenia hehe :read:

 

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem taki biegły w tych sprawach w CP. Nie mam jeszcze umowy z CP ale zapewne to kwestia chwili. Dopiero co raczkuję :wink: Nie znam Twojej sytuacji. Kiedy wypowiedzenie? Kiedy się kończy umowa? Co masz i ile płacisz, to są ważne sprawy, by pomóc.

Ja korzystałem z opcji poprzez logowanie do ICOK i tam wybieram sprawę do rozmowy i telefon na następny dzień i działam. Czynność można tą powtarzać kolejnego dnia, gdyby się okazało, że z tym konsulem jest impas - albo też mam lepsze wyjście umawiam się na drugi dzień i dzwoni do mnie. A po nocy przespanej inaczej funkcjonuje umysł. Sam nigdy nie dzwonię ani tu ani do nc+

Aha! Jakie są Twoje oczekiwania?

A tak przy okazji @Burito jest ekspertem w tych sprawach. Zna na pamięć KOD-y Promocji, jak nikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"przez bogdan425 » 7 minut temu

Ja nie jestem taki biegły w tych sprawach w CP. Nie mam jeszcze umowy z CP ale zapewne to kwestia chwili. Dopiero co raczkuję Nie znam Twojej sytuacji. Kiedy wypowiedzenie? Kiedy się kończy umowa? Co masz i ile płacisz, to są ważne sprawy, by pomóc.

Ja korzystałem z opcji poprzez logowanie do ICOK i tam wybieram sprawę do rozmowy i telefon na następny dzień i działam. Czynność można tą powtarzać kolejnego dnia, gdyby się okazało, że z tym konsulem jest impas - albo też mam lepsze wyjście umawiam się na drugi dzień i dzwoni do mnie. A po nocy przespanej inaczej funkcjonuje umysł. Sam nigdy nie dzwonię ani tu ani do nc+

Aha! Jakie są Twoje oczekiwania?"

 

Witam ponownie.

1. Umowę zawarłem na 18 miesięcy - pakiet RodzinnyHD za 14,90 zł, dekoder HD5000- koniec umowy za 3 miesiące - zgodnie z zapisami umowy wysłałem wypowiedzenie,

2. Ja zawsze dzwonię - czy wcześniej do cyfry+, nc+, czy teraz do polsatu. Wcześniej napisałem co mi zaproponowali i umówiłem się na telefon w przyszłym tygodniu - mają oddzwonić. Wg mnie przedstawione oferty wydają się nawet ok,

3. Tak jak napisałem chciałem wyrwać pakiet miniHD za 4,90zł (mało oglądam tv) no ale ta opcja padła więc teraz skłaniam się do wycofania wypowiedzenie i pozostania przy tym co mam ;)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam od dawna stary pakiet Familijny + Pakiet HD (dekoder kupiony na własność).

Umowa wygasa mi pod koniec grudnia.

Obecnie płacę 52,90zł, ale mam prawie wszystko co chcę.

W obecnej ofercie pakiet, który jest podobny do mojego to FamilijnyMAXHD+SportHD+FilmyHD+CinemaxHD.

Dzwonią już do mnie w celu przedłużenia umowy, ale ich propozycje są niezadowalające (29 miesięcy umowa, 59,90zł od początku do końca umowy).

Mam zamiar jutro wysłać wypowiedzenie, czy możecie mi powiedzieć, jakich warunków (dobrych) mogę się spodziewać po złożeniu wypowiedzenia?

Co max mogę ugrać? (chciałbym pakiet FamilijnyMAXHD+SportHD+FilmyHD+CinemaxHD i może multiroom).

Proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...