Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie mam podpisana umowe na pakiert familijny hd z mozliwoscia migracji do rodzinnego i uzyczony dekoder cp 2000 hd. ponadto mam drugi dekoder na wlasnosc ktory lezy w szafie i chetnie podpisalbym umowe na niego na nainizszy pakiet co, na ile i za ile mozna wywalczyc obecnie?

Dekoder to echostrar 616

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi wypowiedzieć umowę gdy będzie blisko do jej końca. A gdy będzie w okresie wypowiedzenia i będzie ono zarejestrowane w systemie zadzwonić pod numer 222 127 128 i poprosić o umowę o kodzie KA52-pakiet Mini HD za 4,90 na 18 miesięcy.

 

dzięki śliczne za info a wiesz może co oznacza kod promocji 83EZ ? bo taki ma w tej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na kilka miesięcy dobiega końca moja umowa TKA52- Mini HD za 4,90 na 18 miesięcy. Czy udało się komuś uzyskać cenę za ten pakiet mniej niż 4,90??

Wypowiedzenie zarejestrowane, dziś pierwszy telefon z Działu Utrzymania. Obecnie Mini HD za 4,90 do 07.12 (TKA-52). Propozycje:

-Mini HD za 9,90 PLN na 15 miesięcy bądź Rodzinny HD za 19,90 PLN

-Mini HD za 9,90 PLN na 6 miesięcy, później Darmowy HD za 0 PLN -kod promocji TDRH6 (?).

Brak oferty 2,90 za Mini HD- jestem srodze rozczarowany :?

Przed TKA-52 była na tym dekoderze umowa o kodzie DRH2- Mini HD za 9,90 na 6 miesięcy a później Darmowy HD. Czyli jest możliwy powrót do Darmowego HD po "uciecze" na Mini HD za 4,90 ale z tą samą kaucją (6*9,90).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejne propozycje dla wypowiedzianej umowy TKA52- Mini HD za 4,90:

-wycofanie wypowiedzenia i umowa przechodzi na dalsze 12 miesięcy za 4,90 (to muszę sprawdzić w papierach czy to przewiduje)

-DRH6 czyli Mini HD za 9,90 a później Darmowy HD za 0 PLN

-umowa na 24 miesiące: pierwsze 12 miesięcy Rodzinny HD za 4,90 a później albo Mini HD za 14,90 (czyli Mini HD wychodzi średnio 9,90) albo Rodzinny HD za 19,90 (czyli Rodzinny HD wychodzi średnio 12,40 PLN).

Walczę dalej :)

Konsultant uchylił mi nieco poufnych informacji na temat strategii udzielania promocyjnych ofert. Otóż jeśli ktoś skorzystał z tak dobrej oferty jak Mini HD za 4,90 to następna oferta nie może być tak dobra. Niejako trzeba przejść taki "okres karencji" -tłumacząc to z polskiego na nasz- płacić więcej by później móc płacić mniej. To by się zgadzało w przypadku ofert 12/5. Nie można mieć po niej znów oferty 12/5 ale 15/5. Zobaczymy czy po 15/5 będzie możliwe znów przejście na 12/5- o ile CP coś wycofa albo zmieni regulamin :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dostełem z DUK ofertę przedłużenia umowy na 15 miesięcy. Pakiet Fam Max HD +Sport HD+ Film HD+ Cinemax za 59,90 plus multiroom za 5zł

Pierwsze 3 miesiące za free do tego dekoder główny Sagem esi 88 za 29zł jednorazowo.

I tu moje pytanie. Wołałbym PVR HD 7000 ale konsultant upiera sie że musi być na nim czynsz miesięczny 5zł. Walczyć dalej o zniesienie czynszu czy nie ma na to szans i brać Sagema?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam umowę 15-to miesięczną od 2.09.2013, czyli kończy mi się 1.12.2014 w zakresie: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Usługa Multiroom HD, gdzie płacę 79,90 zł/m-c. Główny tuner to moduł CAM, dodatkowy to HD2000.

Planuję przedłużyć umowę z w/w pakietami i urządzeniami, jednak chciałbym płacić mniej i dobrać jeszcze jeden tuner w opcji multiroom. Podpowiedzcie koledzy czy już mam zacząć działać, czy jeszcze chwilę się wstrzymać? Jeśli już to dzwonić na infolinię, czy wysłać wypowiedzenie? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...