Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mentoris: rozbawiłeś mnie do łez :) :).

Ale sam widzisz, że Rodzinny HD można już dostać za 9,90. Kiedyś różnica pomiędzy Rodzinnym HD a Mini HD była na poziomie 10 zł. Myślę zatem, że warto tę cenę za Mini HD jeszcze potargować tym bardziej , że kończąca się umowa TKA52 zakłada cenę 16,90 po okresie minimalnym. Musowo zatem wysłać wypowiedzenie a co życie przyniesie czas pokaże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całości popieram twój post. Użytkownicy tego forum się za bardzo rozbisurmanili. Jednemu już 4.90 zł to za dużo.

Oj tam, oj tam. Ja jeśli się zdecyduję na MiniHD, to wyłącznie dla 3 Viasatów. Reszta albo mnie nie interesuje (sport), albo jest w naziemnej lub u konkurencji (z której korzystam czasami w NC+MIX). I wtedy te 4.90 może się okazać ZA DUŻO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Właśnie jestem po negocjacjach z bok w celu przedłużenia umowy i to co mi zaoferowali: umowa na 15-cy w tym 5 za free,pakiet Fmax hd+ Film +Sport +(Hbo +Hbo go na 5 m-cy w okresie promocyjnym). Dla mnie pasi i nie wiem dlaczego jakiś gościu pisze ,że ta promocja nie istnieje skoro ją dostałem .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Właśnie jestem po negocjacjach z bok w celu przedłużenia umowy i to co mi zaoferowali: umowa na 15-cy w tym 5 za free,pakiet Fmax hd+ Film +Sport +(Hbo +Hbo go na 5 m-cy w okresie promocyjnym). Dla mnie pasi i nie wiem dlaczego jakiś gościu pisze ,że ta promocja nie istnieje skoro ją dostałem .Pozdrawiam

A po okresie promocyjnym masz możliwość wł./wył. HBO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Właśnie jestem po negocjacjach z bok w celu przedłużenia umowy i to co mi zaoferowali: umowa na 15-cy w tym 5 za free,pakiet Fmax hd+ Film +Sport +(Hbo +Hbo go na 5 m-cy w okresie promocyjnym). Dla mnie pasi i nie wiem dlaczego jakiś gościu pisze ,że ta promocja nie istnieje skoro ją dostałem .Pozdrawiam

A po okresie promocyjnym masz możliwość wł./wył. HBO ?

 

Info z przed godziny:potwierdzenie od 19 go nie ma juz mozliwosci wylaczenia HBO a jesli nie ma to moga zaproponowac tylko pakiet Premium (Fam. max z dodatk. za 59.90 + 30 zł za HBO).Ma ktoś inne informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem 7 sierpnia to dziś już była pierwsza propozycja. 15/5, anulowane 4 miesiące starej umowy 39,90 za Familijny HD :D Oczywiście się propozycję odrzuciłem. Nie powiedział nic o zmianie warunków po skończeniu okresu podstawowego. Zastanawiam się czy można po okresie podstawowym po zmianie z marca utrzymać tę samą cenę? Drugą myśl jaka mi przyszła do głowy to nowa antena sat. Mogą wysłać w ramach zachęty do pozostania w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 9 miesięcy umowy, złożone wypowiedzenie i dostałem na DUK takie warunki: umowa na 15 miesięcy, w tym 3 miesiące za free, dekoder PVR HD7000 (mam Samsunga na własność, ale się psuje) za 49zł jednorazowo, oferta PREMIUM za 89,90zł bez sVOD, zwolnienie z kosztów dostawy.

Coś jeszcze wynegocjuję czy pisać umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu przedłużałam umowę i tez nie chcieli mi dać 12/5, dostałam 15/5 bez wymiany dekodera, ale ja nie umiem się targować.

Konsultant powiedział, że teraz miałam umowę 12/5 i była to specjalna oferta dla mnie, to teraz nie może mi takiej dać, ale gdybym się umiała targować, to kto wie czy nie dostałabym 12/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...