Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dziś ostatecznie zakończyłem bezproduktywne negocjacje z CP .

Bezproduktywne??? Umowa 12/5 bez wymiany i 12/3 z wymianą dekodera to max co można dostać. Jeszcze esi88bez czynszu. Tych twoich negocjacji nie nazwał bym bezproduktywnymi. Oferty bardzo dobre. A esi88 bez czynszu mało kto wynegocjował :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się trochę pozastanawiam.

Na tą chwilę przy wymianie dekodera najkorzystniejszą aktualną propozycją którą dostałem z DUK to umowa 15/3 mies. gratis. Przy pakiecie za 59,9zł jest to obecnie gorsza propozycja niz dla nowych klientów. 15/3 wychodzi średnio 47,92 zł mies. podczas gdy nowi mają umowę 24/6 i tu średnia już 44,92zł i do tego jeszcze dekoder PVR za 1 zł, podczas gdy tu płacę jeszcze 49 zł aktywacji przy przedłużeniu. Oczywiście nie wiem czy zamiennie w przypadku nowej oferty można wziąć ESI-88 zamiast HD7000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@onifer2 z całym należnym szacunkiem, ale strasznie kombinujesz :P Tobie się wydaje, że w NC+ "zależy im na klientach"? No to masz rację-wydaje Ci się. Może moje doświadczenie z CP jest niewielkie, ale dopiero w NC+ czeka Cię survival, że o tym, iż w końcu zaczniesz płacić abonament nie wspomnę ;-)

 

Masz dokładne rozeznanie sytuacji co i za ile oferuje Ci CP a co NC+, więc pozostaje kwestia chłodnej kalkulacji i męskiej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@onifer2 - Prosiłem Cię już o koniec rozwadniania wątku, Twoje rozmyślenia publiczne nic nie wnoszą do wątku.

Teraz matematyka:

Umowa utrzymanie, 15 miesięcy, 3 miesiące gratis, dekoder 49zł, pakiet za 59,90zł, daje średnią z uwzględnienie ceny dekodera 51,19zł (bez dekodera 47,92zł)

Umowa nowa, 15 miesięcy, 1 miesiąc gratis, dekoder 49zł, pakiet za 59,90zł, daje średnią z uwzględnienie ceny dekodera 59,17zł (bez dekodera 55,91zł)

Umowa nowa (Trafny Wybór), 15 miesięcy, 2 miesiące gratis, dekoder 1zł, pakiet za 59,90zł, daje średnią z uwzględnienie ceny dekodera 51,98zł (bez dekodera 51,91zł)

Umowa nowa (www), 18 miesięcy, 3 miesiące gratis, dekoder 49zł, pakiet za 59,90zł, daje średnią z uwzględnienie ceny dekodera 52,64zł (bez dekodera 49,91zł) - zgodnie z informacjami od dzisiaj ma obowiązywać (na stronie nadal jednak jest dostępna z 6 miesiącami gratis przy 24 miesiącach i dekoderem PVR7000 za 1zł i to daje średnią 44,93zł)

 

Umowa utrzymanie, 29 miesięcy, 6 miesięcy gratis, dekoder 49zł, pakiet za 59,90zł, daje średnią z uwzględnienie ceny dekodera 49,19zł (bez dekodera 47,50zł)

Umowa utrzymanie, 24 miesięcy, 6 miesięcy gratis, dekoder 49zł, pakiet za 59,90zł, daje średnią z uwzględnienie ceny dekodera 46,97zł (bez dekodera 44,93zł)

Umowa nowa, 29 miesięcy, 4 miesiące gratis, dekoder 49zł, pakiet za 59,90zł, daje średnią z uwzględnienie ceny dekodera 53,32zł (bez dekodera 51,64zł)

Umowa nowa (Trafny Wybór), 29 miesięcy, 6 miesięcy gratis, dekoder 1zł, pakiet za 59,90zł, daje średnią z uwzględnienie ceny dekodera 47,54zł (bez dekodera 47,51zł)

 

Na zielono zaznaczyłem ofertę z najniższą średnią ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nc+, to w negocjacjach z DUK jest dużo większy chaos (mnogość ofert i propozycji) niż w CP.

 

I po co było się tak spieszyć z oddawaniem dekodera .

Trzeba było samemu zadzwonić i zadbać o swoje .

Do mnie w grudniu dzwonili ciągle ze słabymi ofertami , po kilku dniach ciszy zadzwoniłem sam i dostałem ofertę 12/5

 

Mi umowa się skończyła 20 kwietnia. w Wielki Piątek i Sobotę były telefony z DUK, ale nie odbierałem (z przyczyn światopoglądowych).

Dzwoniłem do nich wczoraj: oferta 29/8, na co ja, że są też 24/8 ale ja chce 12/5. Konsultant, że nie ma 12/5, może mi dać 24/8. Poprosiłem o kanały dla dorosłych na miesiąc za free, ale nie dał od razu i obiecał oddzwonić. Nie dzwonił. W grudniu miałem 12/5 po wycofaniu Love.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dniu dzisiejszym jeszcze raz dzwonili z duk.Co telefon to "lepsza" oferta.Teraz przy wymianie nawet niemozliwa juz umowa 15/3 lecz tylko 24/6 dla tych co mieli wczesniej umowe 12/5.Powiedzialem konsultantowi zeby sie nie pograzal gdyz taka oferte to maja nowi klienci na stronie internetowej cp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja teraz mam MINI HD za 9,90zł miesięcznie, mam dekoder SD na własność. co zrobić żeby dostać tą umowę na 18m po 4,90 zł ???

z góry dzięki? Pozdro.

 

przedłużył ktoś teraz umowę na F.MaxHD 49,90 albo na F.MaxHD + film+sport+cinemax HD 59,90 i udało wam się wynegocjować multiroom za 0 przez całą umowę ??

mam teraz rodzinny za 19,90. dekoder HD na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, no tak.

Mam jeszcze dekoder HD też na własność z Rodzinnym HD 19,90 czy tam też można spróbować wywalczyć MINI za 4,90zł

 

ogólnie na tem dekoderze chciałem zwiększyć pakiet do F.MaxHD + cinemax, film i sport hd za 59,90 ale z multiroom za 0zł ale nie mogę wywalczyć.

Jak nie dadzą to wysyłam wymówienie, i włączam DARMOWY HD.

 

@Burito co możesz mi jeszcze doradzić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje przedłużyć umowę z CP tylko mam pytanie i jeśli ktoś się orientuje proszę o pomoc :) Mianowicie chodzi mi o to że obecnie mam MR za 0zł, ponieważ skorzystałem z oferty dla przechodzących z innych platform, czy jest szansa żeby po przedłużeniu umowy MR dalej był za 0zł ? Dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michuu - dobierając w tej chwili MR do obecnej umowy kosztuje on minimum 5zł (przy wspomnianych przez Ciebie pakietach koszt 10zł); nie ma już możliwości dobrać MR za 0zł; Ponadto z dekodera z Rodzinnym HD nie zrobisz MR.

MR za 0zł mogą mieć nadal abonenci, którzy mają obecnie MR SD lub MR HD, który dotychczas mieli za 0zł (@theAdam to również dla Ciebie informacja);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po rozmowie z konsultantem DUK, pierwsza propozycja 24/8 miesięcy, po mojej informacji że interesuje mnie umowa 5/12 konsultant przedstawił ostateczne warunki rozwiązania umowy (standardowa informacja o potrzebie zwrotu dekodera) i na tym nasza współpraca się kończy. no cóż odpoczniemy do jesieni, od CP a może trafimy do NC+, mają czas do namysłu do 11 maja.

 

U mnie taka sama sytuacja, nie byłem zainteresowany długą umową i zostałem poinformowany (pierwszy telefon z duk) że z końcem aktualnego okresu rozliczeniowego moja umowa zostaje rozwiązana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kolejny telefon w przeddzień rozwiązania umowy (tj. w sobotę). Z wymianą dekodera na ESI-88 w jednorazowej kwocie 49 zł, umowa 15/3. Trzy miesiące pakiet Premium gratis, pozostałe 12 miesięcy F.MaxHD+FilmHD+SportHD+Cinemaxy za 59,9zł. Wychodzi średnia z wliczoną opłatą za wymianę dekodera 51,18zł.

 

Żadna łaska skoro w promocji "Trafny Wybór" dla abonentów innych platform (a rozmawiałem z konsultantem to nawet nie specjalnie trzeba przedstawiać kurierowi rachunek od innego operatora bo wystarczą dwa dowolne dokumenty potwierdzające tożsamość), wychodzi podobna średnia ok. 51,9zł. Co prawda umowa 15/2, ale ESI-88 za 1 zł, więc wychodzi to samo. Abstra[beep]ę już od umowy w tej samej ofercie Trafny Wybór- 29/6 gdzie średnia za to samo wychodzi 47,5zł. Nie chodzi już o cenę, bo być może nie jest zła, ale przeanalizowałem sobie ten pakiet co do tej pory oglądałem przez te 5 miesięcy i tak: na Cinemaxach nie ma nic ciekawego, pakiet Sport HD też nie bardzo mnie interesuje. Z pakietu Film HD właściwie tylko Polsat Film HD, bo Filmboxy, AXN-y a tym bardziej CBS-y rzadko cokolwiek ciekawego oferują.

Stąd odrzuciłem ostatecznie ofertę i w dniu jutrzejszym żegnam się z CP:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z DUK. Ostatni dzień trwania umowy. Propozycja bez wymiany dekodera 15/5. Pierwsze 5 miesięcy gratis Premium, pozostałe 10 mies. F.Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemaxy za 59,9zł- wychodzi średnia ok. 39 zł.

 

Z wymianą na ESI-88 ta sama konfiguracja programowa i cenowa co wyżej lecz w opcji 15/3- wychodzi średnia 47,5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do mnie dzwonili z identycznymi ofertami, mnie interesuje tylko umowa z wymianą na ESI-88. Chciałem zrezygnować z Film HD i z Cinemaxów w zamian na HBO. Oferta jaką mi przedstawili to - F.Max HD+HBO za 69zł. Dochodzi opłata za ESI-88 5 zł, to wychodzi 74 zł. Może gdyby dorzucili Sport HD w tej cenie to bym się zastanowił, ale to chyba nierealne. Oferta przejściowa nc+ wydaje się korzystniejsza. Mam umowę do 2 maja i po 7 latach w CP wszystko wskazuje na to, że zmienię operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...