Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam za telefonem od CP, wymówienie jeszcze nie wysłałem. Ale dałem im warunek że przedłużę umowę z Rodzinnego HD 19,90, na Familijny HD z zmianą na Familijny Max HD za 39,90 i 49,90zł pod warunkiem że przez cały okres umowy dostanę multiroom za 0zł. Mają posprawdzać i zadzwonić co da się zrobić. Skłonny jestem wziąć umowę nawet na 29m /9 miesięcy 24,90zł a potem 39,90 lub 49,90 w zależności od pakietu. Ale multiroom za free. Oferowali mi za darmo tylko przez 9m a potem 10zł na co się nie zgodziłem.

PS, za dekoder dodatkowy 29zł jednorazowo + wysyłka razem ok 43zł musiałbym zapłacić.

 

Jeśli dadzą ten multiroom do przedłużam jeśli nie to nie, ich strata. jak oceniacie szanse na taką ofertę ? Warto ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona:

 

- Familiny Max HD

- Extra HD

- Sport HD

- Cinemax

- Sagem ESI - 88 / 5zł miesięcznie.

w promocji:

- HBO

 

Umowa 24 miesiące, 8 miesięcy gratis. Pierwsze 8 miesięcy Premium, w trakcie korzystania się zdeklaruje jaki pakiet chce mogę najniżej zejść do Familiny Max HD, Extra HD, SportHD, Cinemax HD za 59,90zł. I taki też wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 4 lipca na Pakiet Familijny HD zatem przegapiłem 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Co stanie się z moją umową? Czy wysyłają takie wypowiedzenie:

"Niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usług zawartą w dniu

04.07.2011 pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. ze skutkiem na koniec ostatniego

okresu rozliczeniowego określonego w umowie."

mam szansę jeszcze coś ugrać? Chciałbym Fam Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 59,99 umowa 12/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po 5 miesiącach jaki pakiet za te 59 zeta? Mini HD?

 

Od 5 miesiąca 59,90+5 za familijny+film HD+sportHD+cinemaxHD

 

 

 

@fezuj - przyjmując tą logikę można też powiedzieć, że średnia wynosi 953,50zł (co nie będzie prawdą), a to jest kwota, którą wyda @caban przez cały okres umowy (15 miesięcy). Przy miesiącach gratis wydałby 649zł przez cały okres umowy (15 mesięcy) za to samo. Ponadto po okresie promocyjnym/rabatowym w obu wypadkach płaciby tą samą kwotę co miesiąc.

 

 

Dla mnie +, kwota miesięcznych opłat mniejsza o 20pln, a poza tym umowa od kwietnia, czyli anulowali 6 miesięcy za 84,90pln. De facto nie musieli robić takiego ruchu i przetrzymać mnie do września, tak? 6x20->120pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakoś często nie przekładam kart. Niedawno nie musiałem niczego przekładać przez 18 dni ;). Teraz leci 10 dzień i dalej bez blokady. I to nie tylko u mnie tak się dzieje ;)

W sumie lepiej dobrać MR bo za tą samą cenę masz na kolejnym dekoderze całkiem sporo kanałów, a jak wyżej opisuje, problem przekładania kart jest aktualnie mniej dokuczliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie dbają o stałych klientów (przynajmniej jest już z 10 lat) i o wszystko się trzeba prosić albo bawić w wypowiedzenia. Po świętach zadzwonię i zapytam jak by to wyglądało z Familijnym, a jak nie to napisze mu wypowiedzenie. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem co można ugrać za sprawą wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten tydzień będzie decydujący. Umowa ważna do soboty 26 kwietnia. Zobaczymy, czy raczą zadzwonić do soboty. Sam się narzucać nie zamierzam. Piszcie ludziska kto co otrzymał z DUK na bieżąco. Ja czekam do samego końca, bez nerwowych ruchów, narazie nie podpisując żadnej umowy z konkurencją.

 

Do tej pory były trzy telefony:

 

1. 29/8 gratis

2. 12/5 gratis (nie wziąłem i nie żałuję)

3. trzeci telefon- 12/5 już nie ma i propozycja 24/8

 

Wszystkie odrzucone. Właściwie to jestem zdecydowany na opuszczenie CP, stąd odrzucenie powyższych ofert, ale czekam do końca z ciekawości co zaproponują a być może w którejś z platform pojawi się jakaś bardzo ciekawa oferta dla nowych klientów, choć na tą chwilę w martwym okresie poświątecznym nie wydaje się to realne. A w międzyczasie zaznajomię się parę dni od niedzieli z ofertą DVB-T:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten tydzień będzie decydujący. Umowa ważna do soboty 26 kwietnia. Zobaczymy, czy raczą zadzwonić do soboty. Sam się narzucać nie zamierzam. Piszcie ludziska kto co otrzymał z DUK na bieżąco. Ja czekam do samego końca, bez nerwowych ruchów, narazie nie podpisując żadnej umowy z konkurencją.

 

Do tej pory były trzy telefony:

 

1. 29/8 gratis

2. 12/5 gratis (nie wziąłem i nie żałuję)

3. trzeci telefon- 12/5 już nie ma i propozycja 24/8

 

Wszystkie odrzucone. Właściwie to jestem zdecydowany na opuszczenie CP, stąd odrzucenie powyższych ofert, ale czekam do końca z ciekawości co zaproponują a być może w którejś z platform pojawi się jakaś bardzo ciekawa oferta dla nowych klientów, choć na tą chwilę w martwym okresie poświątecznym nie wydaje się to realne. A w międzyczasie zaznajomię się parę dni od niedzieli z ofertą DVB-T:)

 

niczego nie oczekujesz,a piszesz,czy raczą zadzwonić,więc jednak liczysz na coś.12/5 była to dobra oferta i max co mogą ci dać.Za darmo jeszcze nie dają CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem niczego nie oczekuję. Wiem, że oferta 12/5 jest maksymalna, gdybym czegoś oczekiwał, to bym ją przyjął bez zastanowienia tak jak miało to miejsce w listopadzie ubiegłego roku. Po prostu jestem ciekaw co zaproponują przez te parę dni do końca umowy, choćby i nawet aby napisać na forum, podzielić się z innymi propozycjami mi przedstawionymi. Ot dla zaspokojenia ciekawości. Mam prawo? Mam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowano umowę na 29 miesięcy na pakiety Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 59, 90 zł / miesięcznie w tym przez pierwszych 9 miesięcy pakiet Premium + Ipla Mix i HBO GO też w cenie 59, 90 zł / miesięcznie. Po okresie 9 miesięcy mogę dodawać i odejmować pakiety, lecz najniższy z którego mogę korzystać to Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD. Fajna oferta, czy poprosić o coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...