Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I ja dziś otrzymałem pierwsze oferty. 1- 29/8 , 2-24/8 -prawie wszystko (wraz z HBO) płatne po okresie promocyjnym 69,90 wraz z MR. Zagrałem w otwarte karty i zaoferowałem 12/5 - Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, SVOD, MR -59,90 PLN po okresie promocyjnym. Pani poinformowała mnie, że jestem klientem który już korzysta z okresu 12/5-właśnie jestem w 5!- i na ten moment nie ma dla mnie takiej opcji. Ale-oferty będą dostępne po 24.04 i wtedy do mnie zadzwonią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj szybko załatwiłem temat przedłużenia umowy :D Po wysłaniu dwa dni wcześniej maila z prośbą o ofertę (umowa kończy się pod koniec września) i lekkim postraszeniu wymówieniem, wczoraj telefon z CP. Umowa na 15miesięcy, w tym premium przez 4mies. za 59,90 i od 5miesiąca 59,90 + 5 za dekoder (Sagem ESI). Do tej pory 84,90pln. Dla mnie oferta OK. Dzisiaj już wszystko hula :brawo:

No właśnie-doprecyzuj:

Premium za 59,90 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj szybko załatwiłem temat przedłużenia umowy :D Po wysłaniu dwa dni wcześniej maila z prośbą o ofertę (umowa kończy się pod koniec września) i lekkim postraszeniu wymówieniem, wczoraj telefon z CP. Umowa na 15miesięcy, w tym premium przez 4mies. za 59,90 i od 5miesiąca 59,90 + 5 za dekoder (Sagem ESI). Do tej pory 84,90pln. Dla mnie oferta OK. Dzisiaj już wszystko hula :brawo:

no toś zrobił biznes :lol2:

policz sobie całą forsę, którą masz zapłacić, następnie podziel to na 10 ( tak jak byś miał okres darmowy 5 miesięcy) i wyjdzie Ci średnio 95,35 na miesiąc

A ja jak dostane darmowe to może zdążę po nich zapłacić jakiś rachunek bądź nie (jak jest od sierpnia) i może znów trafić się jakaś okazja by wycykać CP bo czasy gdy oni mnie cykali minęły bezpowrotnie :)

Winszuje dobrego humoru i chyba Wesołych Świąt :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij wypowiedzenie, to oferta się znajdzie. Jeśli nie, to zakończ aktualną umowę i weź ofertę dla "człowieka z ulicy" ;-)

Jak będzie trzeba to tak zrobie :D

@kondziak - Nie wiem dlaczego, ale oferty takie są z tego co widzę od 1 kwietnia 2014r. Umowa na pakiet Familijny HD (za 39,90zł/m-c) z zejściem do Rodzinnego HD (za 19,90zł/m-c).

Coś się chyba ruszyło ponieważ postawiłem sprawę jasno że jeżeli nie będzie dla mnie oferty za 19,90zł to mają nie dzwonić i po świętach wysyłam wypowiedzenie. Konsul spokojnie odparł że zanotował w systemie i w ciągu 48 godzin będe miał telefon z nową ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie "love" miałem minihd, więc nie mogłem i nie wypowiadałem.

Od 8 lutego miałem premium+mr umowa na 29miesięcy (5x69,90+vod+ipla, a potem 24x95 bez vod i ipli). Wypowiedzenie wysłane 9 kwietnia (żeby mieć czas na negocjacje ;) ).

Dziś telefon z DUK, ale się rozłączył i nawet "dzień dobry" sobie nie powiedzieliśmy. Za 3 godziny sam zadzwoniłem, miła Pani zapytała co mnie interesuje (chodziło oczywiście o tv ;) )? Odpowiedziałem pełny pakiet+vod+ipla+mr i krótka umowa.

Pierwsza oferta premium+mr+vod+ipla umowa na15 miesięcy (4x89,9 a potem 99,9). Wspomniałem, że słyszałem, że mają umowy 12 miesięczne - tu standardowe "czy zechce pan zaczekać pół minutki" ;) i ... "specjalnie dla mnie ;) dało się odblokować ofertę":

Pakiet premium +vod+ipla+mr (przez cały okres) umowa na 12 miesięcy (5xfree a potem 99,9), wypowiedzenie 2 miesiące. Zapytałem czy mogę dobrać dekoder do multiromu (mam 1 a chce 2)? Nie ma problemu ;) (+5 pln ... od 6 miesiąca ;) ). Jednorazowa opłata za dekoder hd3000=29pln lub hd6000=?49pln (chyba, bo wziąłem hd3000).

DZIĘKI WSZYSTKIM !!! Bo dzięki Wam trochę zaoszczędziłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wysyłałem w trakcie wycofania kanału Love wypowiedzenie i to co udało mi się dzisiaj uzyskac po wysłaniu wypowiedzenia do CP z powodu usunięcia HBO SD itd. Wczesniej miałem umowe 12/5.

 

Umowa na 24/8 za darmo mniej raczej się nie da po wysłaniu wypowiedzenia z kanału LOVE

Premium + HBO GO+ Ipla Mix+ Katalog Miesięczny VOD+ MR za darmo + 1 miesiąc Rozrywka do tego wziąłem drugi dekoder MR i opłata wynosi w nim 5zł

Razem płace 104.90zł

czyli średnio wychodzi 69,93zł

Dla mnie oferta korzystna :) Jestem z niej bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką oferte

-5 m-cy Pakietu Premium (Familijnego Max HD + Film HD + Sport HD + HBO HD + Cinemax HD) + sVOD + Ipla Mix + HBO GO gratis

-Premium + sVOD + HBO GO + Ipla Mix - 99,90zł miesięcznie lub

-Pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD +Cinemax - 59,90 zł

-multiromm hd - 10 zł

Da radę wytargować multiroom za 0 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj - ciekawy sposób liczenia średniej, mnie na matematyce trochę inaczej uczyli ją liczyć ;) Zawsze tak liczysz? @caban ma średnią cenę 63,56zł a mógł (prawdopodobnie) ugrać 43,26zł. Ale nie średnia jest tutaj najważniejsze, tylko ile wyciągnąć trzeba z portfela miesięcznie i w sumie przez cały okres umowy.

 

@marceli8866 i @Helmud - Abonenci, którzy mieli MR SD (płatny lub za 0zł) mogą mieć MR SD za 0zł w ofertach przedłużenia umowy. Dekodery SD w usłudze Multiroom można wymieniać na dekodery HD i w ten sposób mieć Multiroom HD, a "płacić" za niego jak za Multiroom SD (dotyczy to też tych osób, które najpierw wymieniły dekoder SD na HD a potem przedłużyły umowę). Jeśli jednak ktoś od początku ma Multiroom HD płatny, to nie ma możliwości zejść na 0zł przy przedłużeniu umowy (można tylko utrzymać dotychczasową cenę za MR).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj - ciekawy sposób liczenia średniej, mnie na matematyce trochę inaczej uczyli ją liczyć ;) Zawsze tak liczysz? /.../

 

Może nie zawsze, ale w przypadku umowy z CP to tak właśnie trzeba- biorąc wersje płatną od pierwszego miesiąca od razu wydaje się kasę niezależnie od tego co wydarzy w ciągu najbliższych miesięcy (ja nauczony na tym forum), doszedłem do wniosku że bardziej opłaca się brać miesiące za fre niż płatne bo nastały takie czasy że praktycznie co kilka miesięcy CP łamie regulamin wywalając jakieś programy a wtedy... :jupi::jupi::jupi::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj - ciekawy sposób liczenia średniej, mnie na matematyce trochę inaczej uczyli ją liczyć ;) Zawsze tak liczysz? @caban ma średnią cenę 63,56zł a mógł (prawdopodobnie) ugrać 43,26zł. Ale nie średnia jest tutaj najważniejsze, tylko ile wyciągnąć trzeba z portfela miesięcznie i w sumie przez cały okres umowy.

 

@marceli8866 i @Helmud - Abonenci, którzy mieli MR SD (płatny lub za 0zł) mogą mieć MR SD za 0zł w ofertach przedłużenia umowy. Dekodery SD w usłudze Multiroom można wymieniać na dekodery HD i w ten sposób mieć Multiroom HD, a "płacić" za niego jak za Multiroom SD (dotyczy to też tych osób, które najpierw wymieniły dekoder SD na HD a potem przedłużyły umowę). Jeśli jednak ktoś od początku ma Multiroom HD płatny, to nie ma możliwości zejść na 0zł przy przedłużeniu umowy (można tylko utrzymać dotychczasową cenę za MR).

 

Ja nie miałem MR SD tylko od razu HD i teraz otrzymałem go za 0zł przy przedłużaniu umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj - przyjmując tą logikę można też powiedzieć, że średnia wynosi 953,50zł (co nie będzie prawdą), a to jest kwota, którą wyda @caban przez cały okres umowy (15 miesięcy). Przy miesiącach gratis wydałby 649zł przez cały okres umowy (15 mesięcy) za to samo. Ponadto po okresie promocyjnym/rabatowym w obu wypadkach płaciby tą samą kwotę co miesiąc.

 

@Tobah - wcześnej miałeś płatny MR HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Jeśli jednak ktoś od początku ma Multiroom HD płatny, to nie ma możliwości zejść na 0zł przy przedłużeniu umowy (można tylko utrzymać dotychczasową cenę za MR).

 

Tak samo ja miałem MR HD za 10 zł/mies. (goły F.Max HD), a teraz obniżyli mi jego cenę do 5 zł/mies. Także się da obniżyć cenę MR HD przy przedłużaniu umowy (i to jeszcze z wymianą dekodera głównego) ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś (właściwie należałoby powiedzieć rodzic miał;)) F Max HD a teraz przedłużyłeś umowę i dodałeś pakiety dodatkowe, dlatego masz 5zł za MR HD(gdybyś został na F Max HD to miałbyś nadal 10zł za MR HD), a my tutaj mówimy, że nie da się do 0zł zejść za MR HD w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...