Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po 6 miesiącach gratis nowej umowy, nie licz na gratisy i krótkie umowy przy przedłużeniu.

1. Będzie to przez 4 miesiące (okres promocyjny) nowy zestaw pakietowy w cenie Twojego poprzedniego zobowiązania i umowa na 29 miesięcy. Od 5 miesiąca abonament za wybrane pakiety.

2. Na około 16 miesięcy do końca umowy okres promocyjny wydłuży się do 9 miesięcy przy 29 miesiącach umowy lub może się tez pojawić oferta z umową na 15 miesięcy z 5 miesiącami promocyjnymi przy znacznym "podniesieniu pakietu". W obu wypadkach schemat promocji jest identyczny jak w pierwszym przypadku.

Czyli, jeśli dobrze rozumiem, patrząc na mój przypadek:

Do listopada mam gratisowe miesiące przy opcji na 24 mies. Obecnie podwyższenie pakietu to płacenie od pierwszego miesiąca i opcja na 29 mies. Ale z tego co napisałeś wynika, że wystarczy, że zapłacę 2 abonamenty w swojej opcji (6 gratis + 2 zapłacone = 8, czyli 24-8 = 16) i będę mógł podwyższając pakiet dostać jakieś miesiące gratisowe?

Jak rozumiesz znaczne podniesienie pakietu? z Familijnego MAX HD na Max + Sport + Film +Cinemax to właśnie to?

 

Bezpłatne miesiące są dostępne dopiero na 6 miesięcy przed zakończeniem okresu podstawowego umowy. W opisanych powyżej przeze mnie przypadkach masz w okresie promocyjnym rabat, czyli płacisz abonament tej samej lub zbliżonej wysokości, jak płaciłeś dotychczas. Po okresie promocyjnym płacisz stawkę obowiązującą dla wybranego nowego pakietu.

Przechodząc z Familijnego Max HD na Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD nie koniecznie jest znaczącym zwiększeniem zobowiązania (chodzi o kwoty, nie ilość pakietów). Druga sprawa, to ciężko wróżyć co będzie za 8 miesięcy. Tym bardziej, że "śmierdzi" większą lub mniejszą rewoltą pakietową (to są tylko moje domysły, ale chyba mnie mój nos nie zawiedzie), na zasadzie tej z 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, to ciężko wróżyć co będzie za 8 miesięcy. Tym bardziej, że "śmierdzi" większą lub mniejszą rewoltą pakietową (to są tylko moje domysły, ale chyba mnie mój nos nie zawiedzie), na zasadzie tej z 2011 roku.

 

Póki co tego tematu nie ma co ciągnąć, a już na pewno w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

NA początku przeryłem się przez kilka stron żeby wiedzieć co można a co nie. I tak, a APS to jakaś porażka jest to co proponują. Fakt dziewczynina miła i ładna, ale za stary jestem żeby polecieć na ładne duże zielone oczy :D [29mcy, MAxHD+3pakiety i 5zł za dekoder = 64,90 /bez żadnych darmowych m-cy/)

 

Obecnie mam MaxHD+FilmHD + 5zł za ESI88 = 64,90

Do końca umowy 2-mce, a była na 29mcy (w trakcie nic nie robione było)

 

Po wizycie w APS, dzwonie na hotline. Tam kobiecina już całkiem nie wiedziała co mi powiedzieć, to zaproponowała umowe na 24mce MaxHD+3pakiety i czynsz = 64,90. O żadnych darmowych m-cach nie było mowy. Tak w ogóle to są takie umowy, przedłużenie na 24-mce???? Bo czytając forum nie bardzo znalazłem, żeby się ktoś pochwalił taką umową.

A jak zapytałem o funkcje dekodera, to Panna popłynęła wiedzą...

 

Dziś nauczony wiedzą z forum, napisałem wypowiedzenie celem dostarczenia, ale najpierw dzwonie na telefon tu podany do DUK. Rozmowa już inna.

Propozycja 29/8 MaxHD+3pakiety+5zł czynsz = 64,90,

Lub 15/5 j.w.

MR do tego po 10zł.

 

 

Moje pytanie.

W jaki sposób osiągnąć MR za 5zł????? Moim celem jest 69.90 (ESI88+MR).

Spoglądając na podpisy niektórych użytkowników, widzę że się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nauczony wiedzą z forum, napisałem wypowiedzenie celem dostarczenia, ale najpierw dzwonie na telefon tu podany do DUK. Rozmowa już inna.

Propozycja 29/8 MaxHD+3pakiety+5zł czynsz = 64,90,

Lub 15/5 j.w.

MR do tego po 10zł.

 

 

Moje pytanie.

W jaki sposób osiągnąć MR za 5zł????? Moim celem jest 69.90 (ESI88+MR).

Nie do końca się nauczyłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz czekać. Jak już masz potwierdzenie, że odebrali i zarejestrowali wypowiedzenie to możesz sam zadzwonić do DUK i powiedzieć, że ktoś do ciebie dzwonił z tego numeru. Jeśli jeszcze nie wysłałeś wypowiedzenia to możesz je zanieść do APS-u. Tam będzie zarejestrowane natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Następujące pytanko, ale na początku krótki opis.

Koniec umowy niebawem. Wysłane wypowiedzenie. Dotychczas miałem: Fam. MAX HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 59,90 w abonamencie 15/5.

Dziś wynegocjowane: 12/5 - Fam. MAX HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + VOD& IPLA (na 5 m-cy) za 59,99 PLN. Z HBO CP podobno obecnie ma "niedasie" i nie da się, nawet na kilka pierwszych m-cy :)

Prawda to?? Da radę coś jeszcze ugrać czy jednak podpisywać taki cyrograf?

Dodam, że nie interesują mnie żadne multiroomy, wymiany dekoderów, etc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro "podobno" się nie da-to rozumiem,że doczytałeś to w powyższym temacie.

I napisały o tym osoby,które renegocjowały umowę i otrzymały od konsultantów takie info ;)

Więc w jakim celu zadajesz pytanie - skoro odpowiedź już znasz? :>

To co proponują to w sumie najlepsza oferta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis musialem dzownic do COK gdyz mialem problemy z dekoderem. Gdy juz wszystko bylo zalatwione Pani powiedziala ze zostało mi 5 miesiecy do konca umowy i ze moze mi przedstawic atrakcyjna oferte :) Z ciekawosci wysluchalem 9 miesiecy czy 8 miesiecy za 89 zl pozniej 105 zl . Podziekowałem. Zerknalem wiec na forum by zobaczyc co mozna uzyskac.

Obecnie posiadam :

Pakiet HBO HD HBO GO

Pakiet Film HD

Pakiet Cinemax HD

Pakiet Sport HD

Multiroom HD (2 dekodery) + glowny karta PCMCIA

IPLA MIX

 

Za to wszystko obecnie place 104,90zl (PAKIET TV 102,90 + 1 zl za numer telefoniczny 60 min z cyfrowego polsatu + 1 zl internet 200 MB pozostalosc z tak zwanej multioferty ktorej sie ponoc nie dalo rozlaczyc )

 

Poprzednio dostalem 4 miesiace za 69 zl i po rabacie oplacilem juz 6-7 faktur w pelnej kwocie.

 

Jesli moge prosic o jakas podpowiedz bede wdzieczny. Czytalem wczesniejsze posty i zastanawiam sie czy juz teraz mam szanse na umowe 12/5 lub 15/5 , gdzie dzwonic czy wysylac najpierw wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shreek napisał

Witam.

Następujące pytanko, ale na początku krótki opis.

Koniec umowy niebawem. Wysłane wypowiedzenie. Dotychczas miałem: Fam. MAX HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 59,90 w abonamencie 15/5.

Dziś wynegocjowane: 12/5 - Fam. MAX HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + VOD& IPLA (na 5 m-cy) za 59,99 PLN. Z HBO CP podobno obecnie ma "niedasie" i nie da się, nawet na kilka pierwszych m-cy :)

Prawda to?? Da radę coś jeszcze ugrać czy jednak podpisywać taki cyrograf?

Dodam, że nie interesują mnie żadne multiroomy, wymiany dekoderów, etc.

Pozdrawiam

Mam trochę mniej bo nie zależało mi na tej całej reszcie ale HBO dali

jakaopcja » 10 lip 2015, o 13:26

Dziś rzutem na taśmę ( wypowiedzenie wchodziło w życie w dniu jutrzejszym) wybrałem ofertę....12/5 na Familijny Max HD + Film HD + Sport HD przy minimalnym zobowiazaniu Familijny Max HD za 49.99 i do tego na 3 m-ce HBO HD I HBO GO promo..... może być :D

 

Parę dni temu ktoś z rodziny poprosił mnie żebym podpisał/wynegocjował w jego imieniu nową umowę, żadnych wymagań, oby była w miarę krótka, z darmowymi miesiącami i pakiet Familijny HD. Napisałem pełnomocnictwo do tego wypowiedzenie i udałem się do APS`u.

Na miejscu powiedziałem, że wypowiedzenie nie jest jeszcze wiążącą decyzją i jeśli zaproponują mi coś ciekawego to papier pójdzie do kosza. Najpierw pani zaczęła mówić coś o umowach z 2jka z przodu a następnie o krótszych ale bez darmowych miesięcy...na to ja grzecznie, że szanując jej jak i swój czas przedstawię swoja propozycję, która "może" skłoni mnie do pozostania. Miny innych ludzi czekających w kolejce bezcenne 8) Chciałem 15/5 Familijny MAX HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD przy minimalnym zobowiązaniu na Familijny HD za 39.99...pani była przerażona, kręciła jak tylko mogła ale po chwili uległa i dodała jeszcze iple mix :brawo: Jednak w APS`ie też można coś ugrać :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dostałem ostatnio propozycje przedłużenia umowy (bo potrzebowałem dobrać dwa dekodery)

a miałem dekoder 7000 i multiroom 5500

 

Dobrałem drugi dekoder 7000 (który staje się głównym) więc pierwszy 7000 jest multiroom + 5500 (3 dekoder) + 5500 (4 dekoder)

 

Podsumowując mam dwa dekodery 7000 + dwa 5500

 

Polsat wprowadził nowa ofertę z dwoma dekoderami z nagrywaniem ?

Czy coś wiadomo na ten temat ?

 

Bo ja podpisałem i mam taką ofertę :)

Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie mam pakiet familijny max HD za 49,90 (jednocześnie wspomnę iż od niedawna jestem posiadaczem LTE w CP za 34,90 ).

Umowę na TV zawarłem 4.01.2015 na 15 /3, stad pytanie kiedy mogę wysłać pismo o rozwiązaniu umowy, i jakich oczekiwać propozycji. Nie ukrywam ze interesuje mnie przedłużka o kolejne 15 mc-y i pakiet sport HD w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...