Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mnie jakoś nie zależy na 12/5. Mam trzeci raz z kolei 15/5 i nie narzekam. Płacę za 5 miesięcy a potem mam 5 gratis.

W międzyczasie pozbyłem się opłaty za dekoder (chyba 5 zł było).

Mało prawdopodobne, żeby przy 12/5 następna umowa była po 2-3 miesiącach płacenia.

 

Może ktoś napisze co można dostać korzystnego po umowie 12/5 i jak szybko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało prawdopodobne, żeby przy 12/5 następna umowa była po 2-3 miesiącach płacenia.

 

Może ktoś napisze co można dostać korzystnego po umowie 12/5 i jak szybko?

 

Przy umowie 12/5 wystarczy zapłacić 3 razy i znowu negocjować nową umowę. Następna niestety już będzie 15/5. Nie dają pod rząd umów 12/5.

Przy 12/5 mogłeś mieć jeszcze VOD przez 5 miesięcy gratis, ale są to tylko kanały 161-164 i moim zdaniem nie ma na nich nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj zawarta nowa umowa 15/5 gratis + multirum

Familijny max hd /sport/ film/ cinemax+Vod i Ipla na całą umowę

cena 69.99 +5 multirum +5 opłata za dekoder= 79.90 od 6 miesiąca

5 miesięcy zero opłat

Poprzednia umowa taka sama była tylko krótsza 12/5gratis. Zapłaciłam 4 miesiące i zadzwoniłam do DUK bez wypowiedzenia

Krótka rozmowa z miłą panią i dogadane jak powyżej napisałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało prawdopodobne, żeby przy 12/5 następna umowa była po 2-3 miesiącach płacenia.

 

Może ktoś napisze co można dostać korzystnego po umowie 12/5 i jak szybko?

 

Przy umowie 12/5 wystarczy zapłacić 3 razy i znowu negocjować nową umowę. Następna niestety już będzie 15/5. Nie dają pod rząd umów 12/5.

Przy 12/5 mogłeś mieć jeszcze VOD przez 5 miesięcy gratis, ale są to tylko kanały 161-164 i moim zdaniem nie ma na nich nic ciekawego.

A czego 3 razy?Nowa oferta jest już dostępna ok 6 miesięcy przed końcem umowy więc skąd ta teoria że akurat trzeba 3 razy zapłacić.

Nie ma szansy po 12/5 wynegocjować znowu 12/5?
Na dzień dzisiejszy nie ma takiej opcji.@izzy8 słyszałeś o czymś takim jak edytowanie postu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerstwy napisał:

 

A czego 3 razy?Nowa oferta jest już dostępna ok 6 miesięcy przed końcem umowy więc skąd ta teoria że akurat trzeba 3 razy zapłacić.

 

To jest moja teoria. Trochę mi głupio przy umowie 12/5 mieć: 5 miesięcy gratis, zapłacić tylko za jeden miesiąc i wysyłać wypowiedzenie. Miałam już kiedyś umowę 12/5 i właśnie zapłaciłam 3 razy i wysłałam wypowiedzenie. Teraz mam znowu umowę 12/5 (wcześniej 15/5) i też mam zamiar zapłacić 3 razy i wysłać wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada umów 15/5 i 12/5 jest prosta. Trzeba zapłacić z tych umów przynajmniej połowę miesięcy płatnych. Z siedmiu miesięcy czasami da radę, to zrobić już po trzech. Są jeszcze inne "zabawki" - na których można coś więcej "ugrać"

Ale to szkoła wyższej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest możliwe, pod warunkiem że bierze się wyższy (droższy) pakiet niż się miało. Przy braku zmiany pakietu CP niechętnie (moim zdaniem nigdy :lol2: ) daje nową, promocyjną umowę po zapłaceniu kilku rat z 10 (15/10) czy 7 (12/5).

 

A to co wypisują tu poniektórzy to raczej mitomania albo celowe zagrywki kilku etatowych "naganiaczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe bo są nawet przykłady w tym wątku gdzie przy umowie 12/5 po opłaceniu 1-2 miesięcy płatnych dostają abonenci 15/5.I wcale nie trzeba tu szkoły wyższej jazdy.

 

Zamiast "przywalić jakąś karę" - to odniosę się publicznie, czytaj moje posty ze zrozumieniem.

@misiek2000wp ja swój aneks otrzymałem po miesiącu. Prawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was takie pytanie:

14 lipca aneksowałem umowę. 12 sierpnia zacznie się pierwszy darmowy miesiąc.

Było zapewnienie, że dostanę papiery pocztą. Kiedy CP wysyła aneks? Myślałem, że kilka dni po rozmowie :)

 

 

Ciężko powiedzieć. Pewnie przyjdzie niedługo. To i tak tylko potwierdzenie zawarcia umowy, a nie sama umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sąsiada. Płaci 39,90. Umowa na czas nieokreślony. Nic więcej mu nie było potrzeba. Jakiś czas temu doradziłem mu wymianę dekodera na HD. Ucieszył się bo w promocji dostał wszystkie kanały. Promocja się skończyła a on "uzależnił" się od kanałów sportowych. Promocja zadziałała :) Dekoder jest na syna a używa go ojciec. Tak im było wygodniej. I teraz pytanie co będzie lepsze? Wziąć nową umowę na ojca, starą rozwiązać czy zmienić trwającą umowę na syna? Będzie jakaś różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak starą umowę zmieni, to będzie miał więcej darmowych miesięcy w stosunku do płatnych, brak opłat za aktywację dekodera.

Najlepiej przedłużyć po wysłaniu wypowiedzenia, ale jak widać po ostatnich postach i bez tego można dostać ciekawą propozycję przedłużeniową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam własny dekoder Globo HD S1 i moduł CP (w tej chwili mam opłacony pakiet Familijny HD i MAX HD do końca sierpnia),

zamierzam podpisać umowę i do Globo dokupić drugi dekoder do multiroomu, zgodnie z informacją uzyskaną w innym wątku forum:

 

@gizior - Twój Globo z modułem może zostać głównym dekoderem i do niego dobrać dekodery CPT do Multiroom'u, jak Ci napisał @cabott. Wtedy jednak obowiązywać Cię będą oferty dla obecnych abonentów, a nie dla nowych. Polecam lekturę odpowiednich wątków z ofertami. ;)

 

Mam pytanie jaką mógłbym dostać ofertę dla obecnych abonentów na jeden z poniższych pakietów, czy wchodzi w grę tylko umowa na 24 miesiące (6 miesięcy za 0 zł),

czy dostępne byłyby też opcje 15/5 lub 12/5.

 

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD

Oferta Premium + HBO GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam dosyć skomplikowane pytanie.

 

Chcę podpisać umowę z CP ze względu na ME i el MŚ więc potrzebuję pakietu Sport HD. Wymyśliłem sobie dwa rozwiązania:

 

1. FMaxHD+Sport HD+FilmHD+CXHD na 24/6- to jest prostsze

 

2. FMaxHD też na 24/6. Wtedy Sport HD dostanę na te 6 m-cy w promocji, i wykombinowałem że po tych sześciu gratisowych miesiącach podwyższę abonament na ten pakiet w opcji jeden, gdzie za tylko dychę więcej będę miał Sport HD.

 

I moje pytanie jest następujące: jakie mniej więcej warunki będę mógł dostać za podwyższenie abonamentu po tych sześciu, siedmiu, albo ośmiu miesiącach? Wiem że kiedyś, parę lat temu podniesienie było dostępne nawet od razu po okresie promocyjnym, i warunki nie były też najgorsze- w końcu podnosi się abonament. Zakładam że kolejna umowa na kolejne 24, to pewne że nie skrócę, oby tylko była 24 dostępna a nie 29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gizior - W Twoim wypadku wchodzą w rachubę umowy na 29 miesięcy z 8 miesiącami gratis lub 15 miesięcy umowy z 5 miesiącami gratis. Z 12-miesięczną umową nie jestem pewien, czy jako pierwsza przejdzie.

 

@Kyle - Po 6 miesiącach gratis nowej umowy, nie licz na gratisy i krótkie umowy przy przedłużeniu.

1. Będzie to przez 4 miesiące (okres promocyjny) nowy zestaw pakietowy w cenie Twojego poprzedniego zobowiązania i umowa na 29 miesięcy. Od 5 miesiąca abonament za wybrane pakiety.

2. Na około 16 miesięcy do końca umowy okres promocyjny wydłuży się do 9 miesięcy przy 29 miesiącach umowy lub może się tez pojawić oferta z umową na 15 miesięcy z 5 miesiącami promocyjnymi przy znacznym "podniesieniu pakietu". W obu wypadkach schemat promocji jest identyczny jak w pierwszym przypadku.

 

@Bogdanie - Dlaczego nie w APS-ie? 15-tki w APS-ach są, tylko czasem trzeba być upartym lub delikatnie zasugerować, że Infolinia dawała taką ofertę bez problemu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bogdanie - Dlaczego nie w APS-ie?

Chodzi o to, aby takiej sytuacji w APS-ach się ustrzec. Z autopsji wiem, że na infolinii odbywa się bez ceregieli.

Podbijając obecnie posiadany pakiet umowa 12/5 nie jest wykluczona, chociaż trzeba będzie się pomęczyć i odpowiednio "zagadać" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te oferty pod Multiroom w Cyfrowym Polsacie są do niczego! Byłem dzisiaj w punkcie z mamą i od konsultanta dowiedzieliśmy się że opcja ta jest dostępna ale jeżeli kupimy HBO i zrezygnujemy z pakietu Film HD. Szkoda że nie można wziąć oferty zachowując swoje pakiety.

Na koniec patrząc na ulotkę powiedziałem wraz z mamą że nowi abonenci mają lepsze warunki na co konsultant polecał jeszcze bardziej swoją ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 6 miesiącach gratis nowej umowy, nie licz na gratisy i krótkie umowy przy przedłużeniu.

1. Będzie to przez 4 miesiące (okres promocyjny) nowy zestaw pakietowy w cenie Twojego poprzedniego zobowiązania i umowa na 29 miesięcy. Od 5 miesiąca abonament za wybrane pakiety.

2. Na około 16 miesięcy do końca umowy okres promocyjny wydłuży się do 9 miesięcy przy 29 miesiącach umowy lub może się tez pojawić oferta z umową na 15 miesięcy z 5 miesiącami promocyjnymi przy znacznym "podniesieniu pakietu". W obu wypadkach schemat promocji jest identyczny jak w pierwszym przypadku.

Czyli, jeśli dobrze rozumiem, patrząc na mój przypadek:

Do listopada mam gratisowe miesiące przy opcji na 24 mies. Obecnie podwyższenie pakietu to płacenie od pierwszego miesiąca i opcja na 29 mies. Ale z tego co napisałeś wynika, że wystarczy, że zapłacę 2 abonamenty w swojej opcji (6 gratis + 2 zapłacone = 8, czyli 24-8 = 16) i będę mógł podwyższając pakiet dostać jakieś miesiące gratisowe?

Jak rozumiesz znaczne podniesienie pakietu? z Familijnego MAX HD na Max + Sport + Film +Cinemax to właśnie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...