Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

- kolejne 15 miesięcy Rodzinny HD + 1 (Sport HD) 39,90.

Mam do końca umowy jeszcze 3 miesiące - czyli będą anulowane

Szkoda tylko, że nie ma do tej darmowej IPL'i.

Co myślicie o tej powyższej propozycji, bo chciałem Rodzinny HD + Sport HD

 

A w tej umowie 15 miesięcy gratisów nie chcą dać? np. 15/5.

Fajnie byłoby z gratisami, ponieważ byłoby to tak:

stara umowa skraca Ci się o 3 miesiące, nowa umowa - np. 5 gratis?, płacisz 5 miesięcy i wysyłasz wypowiedzenie i umowa skraca Ci się o 5 miesięcy i zawierasz nową umowę z kolejnymi gratisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kolejne 15 miesięcy Rodzinny HD + 1 (Sport HD) 39,90.

Mam do końca umowy jeszcze 3 miesiące - czyli będą anulowane

Szkoda tylko, że nie ma do tej darmowej IPL'i.

Co myślicie o tej powyższej propozycji, bo chciałem Rodzinny HD + Sport HD

 

A w tej umowie 15 miesięcy gratisów nie chcą dać? np. 15/5.

Fajnie byłoby z gratisami, ponieważ byłoby to tak:

stara umowa skraca Ci się o 3 miesiące, nowa umowa - np. 5 gratis?, płacisz 5 miesięcy i wysyłasz wypowiedzenie i umowa skraca Ci się o 5 miesięcy i zawierasz nową umowę z kolejnymi gratisami.

 

Rodzinny HD + 3 z minimalnym obowiązkiem Rodzinny HD + 1 jest tylko przy umowach na 24 i 29 miesięcy. Przy 24 miesiącach promocyjnie jest 9 miesięcy po 24,90zł dla abonentów posiadających dotychczas abonament ponad 20zł lub 19,90zł dla dotychczas posiadających abonament niższy od 20zł. Wybierając umowę na 29 miesięcy, 8 pierwszych miesięcy jest gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do końca lipca i absolutnie nie wiem co mogą mi oni zaproponować zwłaszcza że w grę może wchodzić instalacja Multiroomu. Problem jest tylko w tym że na stronie internetowej przy ofercie z multiroomem nie ma mojej pakietyzacji czyli: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD.

Ktoś orientuje się co w takiej sytuacji mogą mi zaproponować nie licząc przekształcenia umowy na czas nieokreślony przy braku jakiegokolwiek ruchu z mojej strony? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź z waszej strony w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga czyli lepiej kalkuluje się wziąć ten wariant na 29 miesięcy, 8 pierwszych miesięcy jest gratis.

m-c 9 24,9

m-c 15 39,9

suma 822,6

umowa na 24 m-e wychodzi 34,275 zł / m-c

 

m-c 8 0

m-c 21 39,9

suma 837,9

umowa na 29 m-ce wychodzi 28,89 zł / m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj z umową na 24 miesiące można dostać Familijny HD za 29,99zł/m-c po okresie promocyjnym. W okresie promocyjnym jest rabat. Brak opcji z gratisem. Okres promocyjny to 9 miesięcy bez wymiany dekodera lub 6 miesięcy z wymianą dekodera. Oferta dostępna tylko w APS-ach.

 

Poza tym zmianie ulegają ceny wszystkich pakietów o 9gr po okresie promocyjnym. Np. Pakiet Familijny Max HD kosztujący dotychczas 49,90zł, będzie teraz kosztował 49,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj z umową na 24 miesiące można dostać Familijny HD za 29,90zł/m-c po okresie promocyjnym. W okresie promocyjnym jest rabat. Brak opcji z gratisem. Okres promocyjny to 9 miesięcy bez wymiany dekodera lub 6 miesięcy z wymianą dekodera. Oferta dostępna tylko w APS-ach.

 

Poza tym zmianie ulegają ceny wszystkich pakietów o 9gr po okresie promocyjnym. Np. Pakiet Familijny Max HD kosztujący dotychczas 49,90zł, będzie teraz kosztował 49,99zł.

 

Nie wystarczy tylko czytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie,

 

Panowie, a ja mam nieco inne pytanie, które jest związane z przedłużaniem umowy. Czy istnieje możliwość wzięcia sobie takich pakietów: RodzinnyHD, SportHD, Rozrywka HD za 49,90/59,90zł, lub Familijny Max HD, SportHD, Rozrywka HD w ramach przedłużenia umowy, za cenę 59,90/69,90zł? Zachowując na przykład warunki promocji 15/5, 12/5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz kilka wpisów wcześniej.

 

Wiem o tym, przeglądam strony - jednak chciałem się upewnić :lol2: pisałeś o tym wczoraj. Ktoś dodał, że najkorzystniej jest brać na 29 miesięcy, ja jednak nie chciałbym tak długiej umowy.

 

Pakiet Rozrywka HD jest dostępny od pakietu Familijnego Max HD.

 

Czyli chcesz przez to powiedzieć, że teoretycznie jest możliwość wzięcia Max HD, Sport HD, Rozrywka HD za 59,90/69,90zł, przy umowach 15/5, lub 12/5 - tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Rozrywka HD kosztuje 25zł. Wybierając pakiet Rozrywka HD na czas nieokreślony, pierwszy miesiąc jest gratis, na 15 miesięcy są 3 miesiące gratis, na 24 miesiące jest 6 miesięcy gratis wspomnianego pakietu.

Familijny Max HD + Sport HD to kwota 59,99zł + 25zł za Rozrywka HD, to daje 84,99zł/m-c po okresie promocyjnym.

Jeśli wybierzesz umowę na 15 miesięcy z 5 miesiącami gratis Familijny Max HD + Sport HD + Film HD oraz 15 miesięcy z 3 miesiącami gratis Rozrywka HD to od pierwszego miesiąca możesz płacić 54,99zł albo w czwartym i piąty miesiącu 25zł, a od 6 miesiąca 84,99zł. Oczywiście w ciągu pierwszych 5 miesięcy rezygnujesz z pakietu Film HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wysyłam wypowiedzenie do CP ( pakiet Mini HD ) bo chciałbym wynegocjować lepsze warunki. Telewizji oglądam mało więc chciałbym zejść z dotychczasowej umowy 9,90 zł ( 8 miesięcy) + 14,90 zł za pozostałe 7 miesięcy na cenę 4,90 zł msc. Wiem , że kiedyś była taka oferta - może ktoś z forumowiczów się orientuje czy jest nadal lub doradzi co mówić gdy zadzwonią? Czy wysyłać na ten standardowy adres CP wypowiedzenie czy na inny jakiś?

 

Ostatnio miałem podobną sytuację chciałem przejść z umowy DRH6 (Mini HD za 9,90 zł miesięcznie) na KA52 (Mini HD za 4,90 zł miesięcznie), niestety konsultant mnie zapewniał, że pakietu Mini HD w cenie 4,90 zł nie ma na chwilę obecną w Cyfrowym Polsacie. Daj znać jaki będzie wynik twoich negocjacji.

 

Miałem dzisiaj drugi telefon z DUK i mam umowę na Mini HD za 4,99zł na 18 miesięcy. Wystarczy stanowczo upierać się, że albo za 5 zł albo rezygnacja i dało radę postawić na swoim :jupi:

A jak to jest teraz z umowami przechodzą na tych samych warunkach po skończeniu na kolejny rok bo nie dopytałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, w przyszłym tygodniu kończy mi się umowa na pakiet Familijny Max HD. Chcę zejśc do najniższego pakietu. Na stronie widnieje tylko rodzinny HD z cena i kanalami w pakiecie. A mnie interesuje jakie kanaly na chwile obecna sa w pakiecie mini hd jaki dekoder moge dostac ( aktualnie mam 2x hd 6000 ) czy dostane inne czy musze zostac przy nich oraz kwote bo gdzies na forum czytalem ze raz jest za 15zł raz za 10 juz nie wiem :P A jaka jest roznica kanalowa mniedzy mini a rodzinny i jakie dekodery sa dostepne w tych pakietach i okres trwania umowy najkrotszy. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w ofertach dla nowych klientów tv sat i mobilnej, tak i dla obecnych abonentów nowy cennik dotyczy osób podpisujących umowy od 7 lipca 2015r. Zgodnie z tradycją CP. ;-) Gdyby dotyczyło to wszystkich z automatu, to napisałbym to w wątku o zmianie warunków umowy i możliwości rezygnacji. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...