Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam umowę na Mini HD 4,90 zł na 18 miesięcy. Czy gdybym nie wysyłał wypowiedzenia i umowa przeszłaby na czas nieoznaczony (dostałem już list w tej sprawie) płaciłbym po okresie podstawowym nadal 4,90, czy płaciłbym wtedy 16,90? Nie wiem czy jest sens wysyłanie wypowiedzenia, żeby starać się o te same warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolowałem aktualną umowę (15/5) z pakietem Rodzinnym HD, po pięciu płatnościach, na dwunastomiesięczną w tym pięć w promocji. Ogólnie wychodzi na to, że jestem zwolniony z płatności do końca grudnia br. Wybrałem pakiet Familijny Max HD

+ Film HD + Sport HD + Cinemax HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolowałem aktualną umowę (15/5) z pakietem Rodzinnym HD, po pięciu płatnościach, na dwunastomiesięczną w tym pięć w promocji. .

Czyli jednak można. Pewnie wypowiedzenie ze względu na zmianę oferty skoro udało się to uzyskać po pięciu płatnościach przy umowie 15m-cznej?

U mnie niestety po 11 płatnościach konsultant twierdził, że nie mogą już proponować umów 12m-cznych jeżeli ostatnia była 15m-czna. Widać mogą i trzeba o to "walczyć" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle moja wczorajsza rozmowa rozpoczęła się od możliwości przepisania umowy na inną osobę, skoro jej już nie chcę kontynuować. I zaraz potem osiem miesięcy gratis :lol2: - było wesoło - ze zobowiązaniem na dwadzieścia dziewięć miesięcy.

Ale szybko sobie wyjaśniliśmy i jeszcze szybciej ustaliliśmy to, co napisałem wcześniej. Owocnych "targów" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak można. Pewnie wypowiedzenie ze względu na zmianę oferty skoro udało się to uzyskać po pięciu płatnościach przy umowie 15m-cznej?

 

Ja też 10.06.2015 przedłużałam umowę w DUK (wysłane wypowiedzenie). Też wcześniej miałam 15/5 Premium - 5 gratis, 5 zapłaciłam, 5 się skróciła. Nowa umowa 12/5 też Premium, bez wymiany dekodera i bez czynszu za dekoder (mam ESI-88). Na 5 miesięcy mam jeszcze VOD - po promocji muszę wypowiedzieć. Opłata po promocji 89.90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko @bogdan425 "podniósł" znacząco pakiet oraz już długo ustalał z DUK warunki (o czym tutaj wcześniej pisał). ;) Podejrzewam, że tutaj tkwi klucz. ;)

Niejednokrotnie przeglądając pakietyzację Cyfrowego Polsatu doszedłem do wniosku, że właściwy wybór jest tylko pomiędzy trzema pakietami, które sobą zwracają uwagę. Reszta jest nie jest już tak ciekawa i interesująca, choć różnią się cenowo.

Najlepiej jest wybrać pakiet Familijny HD lub Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD albo pakiet Premium. Pozostałe nie są już warte takiej uwagi. Albowiem są przestrzelone, jak nie ich zawartością, to cenowo.

Porównując w moim przypadku, te dwa pakiety: Familijny HD i Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD - to zdecydowałem się na ten drugi. Różnica, między nimi, w cenie jest tylko dwadzieścia złotych. Zaś różnica w pakiecie jest zdecydowanie lepsza i widoczna gołym okiem.

Zatem polecam wymieniony przeze mnie pakiet pierwszy lub drugi dla osób przedłużających umowę, w tym również dla osób zawierających zupełnie nową umowę.

Zauważam też, że za niepełne trzy dni pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 59,90 PLN zniknie z oferty.

Ale znając CP, za jakiś czas ponownie się pojawi. Nie ma tragedii.

 

Tak trochę w temacie i nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, raczej chodzi o ten plecak, typowa oferta "Happy Hours" ;) Trzeba też pamiętać, że jakaś kombinacja pakietów może być dostępna w ofertach dla przedłużających, a niedostępna dla nowych.

Pamiętam, że przez jakiś czas kombinacja Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD kosztowała dla nowych 69,90 zł miesięcznie, w ofertach dla stałych klientów bez zmian kosztowała 59,90 zł miesięcznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak można. Pewnie wypowiedzenie ze względu na zmianę oferty skoro udało się to uzyskać po pięciu płatnościach przy umowie 15m-cznej?

 

Ja też 10.06.2015 przedłużałam umowę w DUK (wysłane wypowiedzenie). Też wcześniej miałam 15/5 Premium - 5 gratis, 5 zapłaciłam, 5 się skróciła. Nowa umowa 12/5 też Premium, bez wymiany dekodera i bez czynszu za dekoder (mam ESI-88). Na 5 miesięcy mam jeszcze VOD - po promocji muszę wypowiedzieć. Opłata po promocji 89.90 zł.

Czy dotychczas płaciłaś czynsz za dekoder i udało się uwolnić od czynszu.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dotychczas płaciłaś czynsz za dekoder i udało się uwolnić od czynszu.Pozdrawiam!

 

Ja nigdy nie płaciłam czynszu za dekoder, ponieważ ja swoją pierwszą umowę z CP zawarłam wtedy, kiedy ten dekoder wchodził do ofert CP (byłam jednym z pierwszych klientów CP, którzy dostali ten dekoder). Ja zapłaciłam chyba 99 zł za dysk, który tylko i wyłącznie pasuje do tego dekodera - dysk jest moją własnością. Dekoder mam na wypożyczenie, czyli po zakończeniu umowy muszę oddać. Od początku miałam pakiet Premium (i mam nadal).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu zawarłem umowę na Familijny Max HD. Chciałem dokupić sobie możliwość korzystania z pakietu sportowego w ramach swojej umowy. Już wiem że to niemożliwe.

Infolinia przekazała mi propozycję: Max HD+Sport+Film za 59,99 czyli jak dla nowego klienta...

Na sporcie mi zależy i pytanie czy czekać jeszcze z parę miesięcy na lepsze warunki? Czy świeżak jak ja jest w stanie w niedługim czasie coś lepszego uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...