Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro wysyłam wypowiedzenie do CP ( pakiet Mini HD ) bo chciałbym wynegocjować lepsze warunki. Telewizji oglądam mało więc chciałbym zejść z dotychczasowej umowy 9,90 zł ( 8 miesięcy) + 14,90 zł za pozostałe 7 miesięcy na cenę 4,90 zł msc. Wiem , że kiedyś była taka oferta - może ktoś z forumowiczów się orientuje czy jest nadal lub doradzi co mówić gdy zadzwonią? Czy wysyłać na ten standardowy adres CP wypowiedzenie czy na inny jakiś?

 

Ostatnio miałem podobną sytuację chciałem przejść z umowy DRH6 (Mini HD za 9,90 zł miesięcznie) na KA52 (Mini HD za 4,90 zł miesięcznie), niestety konsultant mnie zapewniał, że pakietu Mini HD w cenie 4,90 zł nie ma na chwilę obecną w Cyfrowym Polsacie. Daj znać jaki będzie wynik twoich negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona. Propozycja ze strony konsultantki 15/5 Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD i przez 5 miesiącey gratisowych IPLA Mix, katalog VOD za darmo no i zniesienie czynszu za Sagemcoma ESI-88. Moja propozycja to dokładnie te same pakiety ale w opcji 12/5. Rozmowa konsultantki z przełożonym i warunki zaakceptowane. Zostałem też uprzedzony, że po moim następnym, ewentualnym wypowiedzeniu nie da rady podpisać umowy na 12 miesięcy tylko na okres dłuższy czyli np. na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy 5 miesięcy.

Teraz mam: 12/5 - Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD za 59,90zł + Multiroom za 5zł = 64,90zł

Proponują: 15/5 - Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD za 59,90zł + Multiroom za 10zł = 69,90zł (twierdzą, że MR zdrożał o 5zł)

Dodatkowo przez darmowe miesiące HBO, IPLA i Pakiet VOD gratis

 

Coś mi nie pasuję z tym MR... Warto brać tą ofertę ? Jeżeli nie wezmę to za parę dni będę musiał płacić abo za czerwiec 64,90zł - dodatkowe koszty MR w nowej umowie wyniosą 50zł (dodatkowe 5złx10 miesięcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponują: 15/5 - Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD za 59,90zł + Multiroom za 10zł = 69,90zł (twierdzą, że MR zdrożał o 5zł)

Dodatkowo przez darmowe miesiące HBO, IPLA i Pakiet VOD gratis

Nie ma opcji, że dodają HBO przez darmowe miesiące chyba, że zostanie ten pakiet później do końca umowy oczywiście jako płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety konsultant mnie zapewniał, że pakietu Mini HD w cenie 4,90 zł nie ma na chwilę obecną w Cyfrowym Polsacie.

 

Solorz niby taki cwany ,a gość kompletnie nie myśli .Przecież te wszystkie dekodery powinny pracować i zarabiać pieniądze .Jaki jest sens że dekoder leży w piwnicy, albo wymieniają dekodery skoro i tak po wymianie dalej leżą ?

 

Taki pakiet Mini HD to praktycznie oferta naziemnej telewizji cyfrowej ,Solorz się powinien w ogóle cieszyć że można zarobić na czymś co i tak jest bezpłatne ,na dodatek za pojemność satelitarną trzeba zapłacić ,a opłata nie zależy od liczby abonentów ,więc logiczne jest aby jak najwięcej osób płaciło

Z takiego pakietu Mini HD w tej cenie dużo osób by skorzystało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie konsultant się pomylił ( w co wątpię) lub celowo wprowadził Cię w błąd.

 

Nie pomylił się, nie wprowadził w błąd celowo, ani przypadkowo. Jak najbardziej taka oferta jest dostępna, o której pisze @wacek4 i niestety MR w tej ofercie kosztuje 10zł. Sprawdziłem w rozpisce ofert dla obecnych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wysyłam wypowiedzenie do CP ( pakiet Mini HD ) bo chciałbym wynegocjować lepsze warunki. Telewizji oglądam mało więc chciałbym zejść z dotychczasowej umowy 9,90 zł ( 8 miesięcy) + 14,90 zł za pozostałe 7 miesięcy na cenę 4,90 zł msc. Wiem , że kiedyś była taka oferta - może ktoś z forumowiczów się orientuje czy jest nadal lub doradzi co mówić gdy zadzwonią? Czy wysyłać na ten standardowy adres CP wypowiedzenie czy na inny jakiś?

 

Ostatnio miałem podobną sytuację chciałem przejść z umowy DRH6 (Mini HD za 9,90 zł miesięcznie) na KA52 (Mini HD za 4,90 zł miesięcznie), niestety konsultant mnie zapewniał, że pakietu Mini HD w cenie 4,90 zł nie ma na chwilę obecną w Cyfrowym Polsacie. Daj znać jaki będzie wynik twoich negocjacji.

 

Jeśli będą dzwonić z DUK to sprawiam sprawę jasno albo 4,90 za Mini HD albo odchodzę do innej platformy - jak im nie będzie zależało to mi też nie zależy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie pójdziesz? W NC+ za 4,90 zł nic nie ma. Najtaniej jest SmartHD+ za 15 zł/miesiąc przy rocznej wpłacie lub 10 zł/miesiąc, gdy płatny pakiet masz tylko co drugi miesiąc, a w pozostałym czasie oglądasz darmowy. Jakbyś dostał używaną kartę TNK HD, to miałbyś pakiet bez opłat na rok.

 

Kilka miesięcy temu też próbowałem aktywować stary dekoder na pakiet za MiniHD 4,90 zł albo na Darmowy HD bezskutecznie. Dzwoniłem na infolinię, pisałem przez icok i oferty DRH6 i KA52 że tak powiem nie istniały.

Rozumiem jeszcze, że CP nie chce dawać takich pakietów na udostępnionych dekoderach, ale czemu wycofał taką możliwość posiadaczom własnych dekoderów. To ich nic nie kosztuje, a 15x4,90 zł to 73 zł 50 gr zysku dla nich w ciągu 15 miesięcy, a do tego kolejny abonent do statystyki na podbicie cen reklam.

 

Pewnie liczą, że weźmiemy wyższy abonament. Jednak jak pisałem wyżej. SmartHD+ jest bezkonkurencyjna w relacji cena/jakość i tak prawdę powiedziawszy dopiero Extra+ i Familijny Max HD to oferty odczuwalnie lepsze, aczkolwiek cenowo ponad 3x droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę Familijny Max HD, Cinemax HD, Sport HD, Film HD i mulitiroom za 69,90 zł. Umowa na 15 miesięcy, 5 miesięcy darmowych. Walczyłem o niższą cenę multiroom i się teoretycznie udało,bo konsultantka zaproponowala nadpłatę ze strony CP w wysokości 50 zł. Pozostałe 10 miesięcy płaciłbym 64,90 zł. Czy to jest realne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w przyszłym tygodniu składam wypowiedzenie umowy z CP (z końcem Okresu Podstawowego).

Moją obecną umowę (15/5; Fam Max HD+Cin HD+Sport HD+Film HD oraz czynsz 5zł za ESI-88) zawierałam 10-09-2014, a wchodziła ona w życie od 27-09-2014.

Wiem, że będę chciała wynegocjować to samo co teraz mam, w umowie 12/5, i zniesienie czynszu za dekoder.

 

Mam do Was kilka pytań:

1. Czy dobrze liczę i powinny już być dla mnie oferty przedłużeniowe?

2. Czy nadal jest szansa dostania HBO+HBO GO na pierwszy miesiąc w promocji/na próbę?

3. Jaki pakiet IPLA dają teraz w miesiącach darmowych - MIX czy może coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.2 i 3:

Witam.

Dzisiaj telefonu z DUK-u po wysłaniu wypowiedzenia ze względu na kończenie się umowy - umowa wygasa 11-lipca 2015.Umowa była Premium "elastyczna" z minimalnym zobowiązaniem za 59.90(Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD)+5 za czynsz za ESI na okres 15/5.Przez promocyjne miesiące(5) pełen pakiet Premium + Rozrywka na 1 miesiąc gratis :mrgreen: .Zniesienie czynszu przez okres promocyjny i kolejne płatne miesiące za ESI ponoć "system" nie przepuścił...

Trochę konsultant "kombinował" z ofertą,ale grzecznie go przeprosiłem i zaoferowałem moją propozycję:

Umowa analogiczna jak powyżej z tym , że 12/5.

Niestety konsultant poinformował mnie,że przez okres promocyjny(5 miesięcy) nie jest w stanie zaoferować pełnego premium(brak pakietu HBO),ale w zamian może dodać VOD-y(161-165) i Iplę za free w promocyjnym kresie oraz zniesienie czynszu za dekoder ESI :D . Od 6 miesiąca możliwość samodzielnego dodawania/usuwania pakietu HBO.

Udało się komuś "ugrać" w okresie promocyjnym pakiet HBO?

Co sądzicie o powyższej ofercie?

Ja zdaje sobie sprawę,że jest niezła, ale ten brak paczki HBO chyba mnie trochę zniechęca...

Pierwsza z umów dzisiaj renegocjowana :mrgreen:

Obecna umowa: 12/5 "elastyczna" z minimalnym zobowiązaniem po okresie promocyjnym za 59.90(Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD) + 5 czynsz za ESI-88. W okresie promocyjnym -VOD'y(161-165)+Ipla Mix - free + zniesienie czynszu za dekoder.

Więc to chyba max co można było ugrać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałabym nawet o walczenia o 12/5 zamiast 15/5 i zniesienia czynszu za ESI-88, gdyby przeszło coś takiego:

Proponują: 15/5 - Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD za 59,90zł + Multiroom za 10zł = 69,90zł (twierdzą, że MR zdrożał o 5zł)

Dodatkowo przez darmowe miesiące HBO, IPLA i Pakiet VOD gratis

w opcji czynsz za ESI-88 zamiast Multiroom, czyli minimalne miesięczne zobowiązanie 64,90zł?

 

@swojadroga pisał gdzieś o rozpisce ofert dla obecnych abonentów - czy taka rozpiska jest gdzieś ogólnodostępna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam Premium, umowa 15/5, 5 miesięcy gratis wykorzystałam, 5 miesięcy zapłaciłam, do końca umowy zostało jeszcze 5 miesięcy.

Czy mogę jutro wysłać wypowiedzenie (okres rozliczeniowy od 26), i liczyć na umowę: Premium, 12/5 dekoder bez zmian czyli ESI-88, bez opłat za dekoder (tak teraz mam) i płatne 89.90 (tyle płacę teraz). Czy może jeszcze zapłacić jeden miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Mam umowę na Familijny (nie HD) chyba z przed 5 lat.

Do tej pory była rolowana co roku teraz przeszła na czas nieokreślony.

Wcześniej wydzwaniali do mnie co pol roku z ofertami ale zawsze ich spławiałem bo nic mi nie było potrzebne :)

Teraz jednak naszła mnie ochota na Iple i HBO wiec pytanie:

Da sie wyrwać jakąś umowę typu zwykły Familijny HD bez żadnych dodatkowych kanałow ale za to z IPLA (IPLA FILMY I SERIALE albo PREMIERY najplepiej) i moze HBO GO bez opłat w całym okresie trwania umowy ??? (umowa na 12m max na 15m) ??

Najlepiej oczywiście za free czyli w sumie za 39.90 ?

 

Pozdrawiam

Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przedłużyć umowę na CP z kanałami PS i PSE HD (bo na tych mi najbardziej zależy), to wyrąbali mi 59,90zł/mc, 15mcy. Umowa kończy się pod koniec czerwca, wypowiedzenie wysłane i potwierdzone, ze 2 mce temu. Żadnych upustów, darmowych m-cy, itp.

Nawet komentować mi się nie chce tego :censored: No nic, zostanie nc+ i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...