Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bogdan425 - Dwie opcje Cię mogą zastać: Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + sVOD + IPLA MIX za 69,90zł po okresie promocyjnym bez możliwości rezygnacji z sVOD i Ipla MIX lub Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + sVOD + IPLA MIX w wariancie elastycznym z możliwością rezygnacji z sVOD i IPLA MIX i płatności wówczas 59,90zł po okresie promocyjnym. Dostępności gratisu nie podejmuję się zgadywać w Twoim wypadku. ;)

 

@HaPe - Oferta, którą otrzymałeś z opcją wymiany dekodera głównego to tzw. max co można ugrać. Dekoder HD3000 do usługi Multiroom możesz spróbować wymienić w APS. Możliwa wymiana będzie na HD2000, inny HD3000 lub HD5500s. Ponadto w APS-ie powinna być możliwość dokupienia modułu WiFi (prawdopodobnie za 49zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj telefonu z DUK-u po wysłaniu wypowiedzenia ze względu na kończenie się umowy - umowa wygasa 11-lipca 2015.Umowa była Premium "elastyczna" z minimalnym zobowiązaniem za 59.90(Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD)+5 za czynsz za ESI na okres 15/5.Przez promocyjne miesiące(5) pełen pakiet Premium + Rozrywka na 1 miesiąc gratis :mrgreen: .Zniesienie czynszu przez okres promocyjny i kolejne płatne miesiące za ESI ponoć "system" nie przepuścił...

Trochę konsultant "kombinował" z ofertą,ale grzecznie go przeprosiłem i zaoferowałem moją propozycję:

Umowa analogiczna jak powyżej z tym , że 12/5.

Niestety konsultant poinformował mnie,że przez okres promocyjny(5 miesięcy) nie jest w stanie zaoferować pełnego premium(brak pakietu HBO),ale w zamian może dodać VOD-y(161-165) i Iplę za free w promocyjnym kresie oraz zniesienie czynszu za dekoder ESI :D . Od 6 miesiąca możliwość samodzielnego dodawania/usuwania pakietu HBO.

Udało się komuś "ugrać" w okresie promocyjnym pakiet HBO?

Co sądzicie o powyższej ofercie?

Ja zdaje sobie sprawę,że jest niezła, ale ten brak paczki HBO chyba mnie trochę zniechęca...

Pierwsza z umów dzisiaj renegocjowana :mrgreen:

Obecna umowa: 12/5 "elastyczna" z minimalnym zobowiązaniem po okresie promocyjnym za 59.90(Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD) + 5 czynsz za ESI-88. W okresie promocyjnym -VOD'y(161-165)+Ipla Mix - free + zniesienie czynszu za dekoder.

Więc to chyba max co można było ugrać :wink:

Druga umowa(rodziców) dzisiaj również renegocjowana :D

Umowa z 1 multiroomem - na 12/5. Pakiet "elastyczny" jak powyżej w mojej umowie za 59.90(Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD). Multiroom był za free i taki nadal pozostał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa też za jakiś czas będzie renegocjowana (kończy się we wrześniu). Pakiet obecnie mam taki, jak w podpisie. Czy w moim przypadku jest szansa na Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD z MR za 59,90 zł z co najmniej 15/5? Czy w APS też można dostać takie warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek2000wp, to dostałem w umowie 15/5 viewtopic.php?f=7&t=7424&p=1080381#p1080381

Co do APS-ów?......... jeżeli złożysz wypowiedzenie i je zarejestrują w systemie, to oferty w punkcie, jeśli w ogóle będą chcieli z Tobą gadać na ten temat, są gorzej niż denne.

Ze mną nie chcieli, bo złożone wypowiedzenie to dla nich rzecz święta i wszelkie negocjacje tylko na DUK :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę 29/6 do września 2015: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD za 69,90 w tym multiroom za 0 zł.

Byłem dzisiaj wypowiedzieć umowę w ASP, z ciekawości spytałem o ofertę, to mogła mi jedynie zaproponować 15/0... :shock: Nie pytałem o więcej (ceny, pakiety). Stwierdziła, że tak jest, ponieważ jeszcze dużo czasu zostało do końca umowy. Sam nie wiem, czy tak jest czy ściemniała na maksa, ale czekam na DUK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprecyzuję.

Posiadałem pakiet Familijny HD z umową na 15 miesięcy. Od 2 maja wchodzi mi umowa w życie na 12 miesięcy:

1. Pierwsze 5 miesięcy za free oferta Premium wraz z HBO GO i Ipla Mix + VOD 161-165 (bez pakietu Rozrywka).

2. Od 6 miesiąca migruję do Familijnego Max HD + HBO HD + HBO GO + Cinemax HD + Ipla Mix za 69,90zł miesięcznie. Średnio przez cały okres umowy wychodzi 40zł i 77gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam Premium i umowę 15/5, w czerwcu chcę wysłać wypowiedzenie i wytargować umowę 12/5 (poprzednio taką miałam) i takie Premium jak mam, dekoder też bez zmian. I teraz mam dylemat: mam też abonament w Plusie teraz 59.90, dzwonią do mnie już Plusa z ofertą utrzymaniową i proponują: abonament 19,90 (pasuje mi) ale pod warunkiem, że mam CP. Mam CP i będę mieć CP, ale chcę wysłać wypowiedzenie w celu utargowania lepszej oferty i w związku z tym mam pytanie: czy jak wyślę wypowiedzenie to konsultant z Plusa ma wiedzę, że wysłałam wypowiedzenie do CP? Czy nie ma możliwości sprawdzenia i mogę wejść w umowę Smart Dom (bez neta)? Nową umowę z Plusem zawarłabym za tydzień.

 

Trochę zamotałam.

Chcę zrobić tak:

mam Premium i abonament w Plusie, za tydzień chcę przedłużyć umowę w Plusie - warunek muszę mieć CP,

w czerwcu chcę wysłać wypowiedzenie w celu utargowania korzystnej oferty i dalej być w CP. Czy zawierając za tydzień umowę Smart Dom (bez neta) będę mogła wysłać wypowiedzenie do CP? Czy w CP mają możliwość sprawdzenia, że jestem uwiązana umową na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo złożenie wypowiedzenia o niczym jeszcze nie przesądza. Złożenie wypowiedzenia jest polem do negocjacji i o tym doskonale wszyscy wiedzą. W Plusie i w CP. Dlatego, że złożone wypowiedzenie można zawsze wycofać. Dopiero, jak się wypowiedzenie dokona, to jest zupełnie inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APSy się boją, że klient u nich nie kupi. Spotkała mnie nawet odmowa wymiana wadliwego dekodera mini na mini hd, tłumaczyli to tym, że możliwe jest to przy przedłużeniu umowy u nich, a jak się popsuł to bez nowej umowy nic nie zrobię...

 

PS Jak przedłużam przez DUK umowę i wymianiam sagema na pvr 7000 to kurierowi oddaję także przewód hdmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje. Chciałem zostawić wypowiedzenie umowy. Pracownik APS stwierdził, że składam za wcześnie, bo niby dopiero zacząłem płacić. Do końca umowy zostało mi 6 m-cy. Pewnie bał się że, wcześniej dostanę ofertę z DUK.

 

PS. Uszkodzony moduł wymieniono mi bez żadnego ale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkała mnie nawet odmowa wymiana wadliwego dekodera mini na mini hd, tłumaczyli to tym, że możliwe jest to przy przedłużeniu umowy u nich, a jak się popsuł to bez nowej umowy nic nie zrobię...

Hmm, to ciekawe, co piszesz, bo jeśli dekoder się zepsuje, a został on wydany klientowi na udostępnienie (czyli został wypożyczony) to APS ma chyba psi obowiązek taki dekoder wymienić na sprawny? Co innego, jeśli klient zechce wymienić całkowicie sprawny dekoder po prostu na inny model, ale w przypadku awarii? :shock:

Taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca! No bo co? Jeśli dekoder się zepsuje to klient w tym momencie traci możliwość odbioru telewizji, za którą płaci abonament! No bo przecież nie przełoży karty do innego dekodera, np. niezależnego, ze względu na to, iż karta jest sparowana z dekoderem, z którym jest dostarczana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APS kilka ulic obok bez problemu to zrealizował. Było to >rok temu, gdy każdemu przy przedłużaniu umowy wymieniali SD>HD.

Jutro kurier z pvr7000 przyjedzie, zobaczymy czy bez problemu to przejdzie. W praktyce nie ma już PVR7000 z dyskiem 500GB? Obecnie nie ma opcji, aby jako dekoder dodatkowy w MR mieć PVR7000(kiedyś było takie promo) albo HD5000/6000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...