Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@radik

od 1maja zacznie sie 3 czy już w tym tyg mogę sie udać na przedłużenie?

Jeśli aktualną masz 15/5 lub dłuższą to lepiej wyślij wypowiedzenie do CP bo APS wątpię czy Ci zaproponuje 12/5.

DUK zawsze może więcej zaoferować.

Ps.Nie chwal się że chcesz przedłużyć tylko rozwiązać z końcem okresu podstawowego i nie chwytaj co Ci pierwsze zaproponują,niech Ci zaproponują "coś konkretnego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy aby negocjować cenę obecnej oferty trzeba wypowiedzieć umowę czy wystarczy dzwonić do nich?

 

Obecnie mam umowę 29/6 do września 2015: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD za 69,90 w tym multiroom za 0 zł.

Patrzyłem na nowe oferty i jest drożej niż było (ja podpisałem jak nc+ dawało ciała, "trafny wybór" - z fakturą z "n"-ki poszedłem).

Cofnąłem się w tym wątku o dwie strony i czytam, że coś można ugrać, ale jak zejdzie się do pewnej kwoty to wtedy multiroom płatny itd. itp.

Co proponujecie, żebym zrobił? Nie zależy mi na żadnych innych programach ani dekoderach tylko na zbiciu ceny. A jak się nie da, to niech najwyżej dają kanały.

 

Aha i jeszcze jedno: to się załatwia przez telefon czy mogę iść do punktu stacjonarnego?

 

Pozdrawiam

 

EDIT: widzę dopiero teraz, że przez telefon więcej dają niż w APS ;) ale pytania aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie miałem na 15 i bez żadnych miesiecy bez opłat jest taki jeden punkt w którym zawsze przedłużałem teraz widzę że wyciągali ze mnie ile sie da teraz ide do innego i tam mi zaproponował 15/5 tylko wtedy co byłem było za wczesnie na przedłużenie jakiś mieś temu to było teraz tak jak mówię jest 4-ty z ost 4m jakie mi zostały a wiec udam sie w tym tyg aby jeśli sie da nowy wszedł już od 1go maja i miałbym 5 bez opłat. 15/5 jest dla mnie ok wiem że wiecej bez wyp nie ugram. Ale jak dostnę właśnie te 15/5 to bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcel_82

Bez wysłania wypowiedzenia umowy to nie ma nawet z nimi co gadać. ;) Wypowiedzenie umowy to podstawa.

Wypowiedzenie umowy z Cyfrowym Polsatem można albo wysłać pocztą (listem poleconym za potwierdzeniem odbioru) lub złożyć osobiście w APS-ie. Ja osobiście polecam ten drugi sposób. Wówczas wypowiedzenie umowy jest od razu rejestrowane w systemie Cyfrowego Polsatu przez pracownika APS-u.

Tylko dzięki wypowiedzeniu umowy można "wyrwać" w miarę fajne warunki nowej umowy na jej przedłużenie. W sprawie przedłużenia umowy najlepiej rozmawiać telefoniczne z DUK (Działem Utrzymania Klienta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dzięki wypowiedzeniu umowy można "wyrwać" w miarę fajne warunki nowej umowy na jej przedłużenie. W sprawie przedłużenia umowy najlepiej rozmawiać telefoniczne z DUK (Działem Utrzymania Klienta).

Dzięki za odpowiedź.

 

A czy zdarza się, że DUK nie dzwoni i zostaje się w czarnej pupie? Czy zawsze mogę wycofać wypowiedzenie np. 2 dni przed końcem okresu podstawowego? ;)

 

Mając takie warunki:

29/6 ; Familijny Max HD + Sport HD + Film HD za 69,90 w tym multiroom za 0 zł

co obecnie można wyrwać?

Wiadomo, kto jak umie się targować, ale tak pi razy oko.

 

I w ogóle jakie są teraz umowy? Widzę w wątku 15/5, 12/5, co jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcel_82

To, że DUK nie zadzwoni to oczywiście, jak najbardziej może się zdarzyć. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby samemu "tyrknąć" do DUK. ;)

W twoim przypadku całkiem realna jest kolejna umowa typu 12/5. A już na pewno typu 15/5. Abonament w wysokości 69,90 zł po okresie gratisowym raczej pozostanie bez zmian. Do obecnie posiadanego pakietu możesz jeszcze dostać dodatkowo paczkę Cinemax HD oraz Katalog VOD i Ipla Mix, jeśli ich jeszcze nie masz.

Ja obecnie mam to, co mam podane w mojej sygnaturce tu na forum. Moja obecna umowa jest typu 15/5. Poprzednia była 12/5. Ja i tak płacę abonament "uśredniony", nie czekając na zakończenie okresu bezpłatnego.

Co do długości umowy to najlepiej wybierać umowę typu 12/5 lub 15/5. Nie warto wiązać się umową z operatorem platformy satelitarnej na dłużej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. :)

Tyle tylko, że ja obecnie płacę co miesiąc równe 40 zł. Kwota ta wynika z nadpłaty, jaka mi pozostała po mojej poprzedniej umowie (zakończonej przed terminem, a w zasadzie anulowanej na skutek jej kolejnego przedłużenia) i którą sobie uwzględniłem do obliczenia "średniej" kwoty abonamentu za nową, moją obecną umowę. :)

W okresie promocyjnym (czyli w czasie "gratisowym") wpłaty uśrednionego abonamentu zostają zaliczone jako nadpłata (tzw. "wolne środki") na twoim koncie abonenckim. A gdy okres bezpłatny już się zakończy to nadal wpłacasz co miesiąc tę samą, uśrednioną (czyli mniejszą od nominalnej) kwotę, a brakująca jej część jest automatycznie "ściągana" przez system CP z twoich obecnych "wolnych środków", czyli po prostu z dokonanej nadpłaty w okresie promocyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie ma znaczenia jak sie płaci najważniejsze by CP w danym miesiącu dostał określona kwotę.Ja zawsze płaciłem za CP za 3 miesiące z góry a obecnie w konkurencji dzielę kwotę za całą umowę na 2 lub trzy wpłaty.Kiedyś w CP była promocja jak ktoś płacił całą umowę z góry to dostaje miesiąc za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak płacę abonament "uśredniony", nie czekając na zakończenie okresu bezpłatnego.

Czy dobrze rozumiem że masz np abo 69pln a więc 69 x 10 = 690 / 15m = 46m. I tyle sobie płacisz od samego początku i saldo ci sie składa przez pierwsze promocyjne miesiące?

Po co płacić od pierwszego miesiąca :?: bo mniejsza suma :?: to sobie przelicz takie coś- miałem 15/5 ,odbębniłem 5 gratisów, zapłaciłem 5 abo i powinienem zapłacić kolejnych 5,ale po wypowiedzeniu tel.z DUK umowa 12/5 anulowane pozostałe ze starej więc jak by policzyć w sumie 22 miesiące w tym 10 gratis a za pół roku kolejne wypowiedzenie ;) czyli może wyjść nawet 16/10 :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim przypadku całkiem realna jest kolejna umowa typu 12/5. A już na pewno typu 15/5. Abonament w wysokości 69,90 zł po okresie gratisowym raczej pozostanie bez zmian. Do obecnie posiadanego pakietu możesz jeszcze dostać dodatkowo paczkę Cinemax HD oraz Katalog VOD i Ipla Mix, jeśli ich jeszcze nie masz.

Wolałbym te same programy, za mniej kasy i dłuższą umowę...

Nie warto wiązać się umową z operatorem platformy satelitarnej na dłużej... :roll:

... bo na moim osiedlu w 100tys. mieście długo nie ma i nie będzie kablówki (alternatywy), a jak patrzę na obecną ofertę nawet i CP, to jakichś megapromocji nie widzę ;) a wątpię, że jak nawet będą mi dawać umowę ciągle na rok, to za każdym razem zjadą o 10 PLN i za parę lat będą mi dopłacać hehe :smile:

No nic, wypowiem i zobaczymy.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niższy abonament za obecnie posiadany pakiet raczej nie licz. Ja też się o to starałem podczas ostatniego przedłużania mojej umowy i nie dało rady. :?

Z tego, co zaobserwowałem, Cyfrowy Polsat nie stosuje polityki obniżania wysokości abonamentu przy umowie terminowej, tylko daje pierwsze kilka miesięcy gratis. Zazwyczaj pięć - przy przedłużaniu umowy na 12 lub 15 miesięcy bez wymiany dekodera. A potem już "normalny" abonament w nominalnej wysokości.

Jeśli zależy ci na niższym abonamencie to może po prostu przedłuż umowę, dostaniesz miesiące gratis i już od samego początku nowej umowy płać abonament uśredniony, czyli niższy. Mechanizm tego opisałem wyżej, w moim poprzednim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując skończy się tak:

 

opcja A - Nie robię nic, zostaje mi to samo, w tym multiroom za 0 zł i umowa przechodzi na czas nieokreślony z 3-miesięcznym wypowiedzeniem (kiedyś ch-am-sko przechodziło na rok) ? [nie dostałem jeszcze pisma, o którym mowa na forum]

 

opcja B - Wypowiadam umowę i walczę o 5 miesięcy gratis (15/5 lub 12/5), co de facto obniży abonament (np. przy 15/5 do 46,60 zł).

 

opcja C - Nie wypowiadam umowy, idę np. do ASP i przedłużam umowę i nie muszę walczyć o 5 miesięcy gratis, bo sami dadzą ?? Chyba coś pochrzaniłem i tak dobrze nie jest, tylko zawsze trzeba wypowiedzieć, co? ;)

 

Czepiam się teraz, ale chcę wiedzieć jak rozmawiać.

Aha no i multiroom zostaje 0 zł przy opcji B i C, czy już będzie 5 zł/m-c ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja A - skoro nie dostałeś jeszcze pisma z CP to umowa po okresie podstawowym ulega przedłużeniu na kolejny rok ;) Spokojna głowa jednak. CP w pierwszej kolejności wysyła pisma ze zmianą zapisów umownych abonentom, którym kończy się już okres podstawowy. Ostatnio poszło ćwierć miliona listów.

 

opcję B i C można połączyć. Idziesz do APS-u złożyć wypowiedzenie i masz szansę otrzymać ofertę z 5-miesięcznym okresem bezpłatnym z umową na 15 miesiecy. W APS-ach nie ma tylko umów na 12 miesięcy. Jeśli w APS-ie Ci się nie uda, to po złożeniu wypowiedzenia DUK na pewno się postara Cię zadowolić. ;)

 

Jeśli obecnie masz bezpłatny Multiroom, to przy przedłużeniu umowy nadal możesz mieć Multiroom bezpłatny przez cały okres umowy. Jeśli nie przedłużysz umowy (wybierzesz opcję A) to opłata za Multiroom zmieni się z 0zł na standardową opłatę 35zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja A - skoro nie dostałeś jeszcze pisma z CP to umowa po okresie podstawowym ulega przedłużeniu na kolejny rok ;) Spokojna głowa jednak. CP w pierwszej kolejności wysyła pisma ze zmianą zapisów umownych abonentom, którym kończy się już okres podstawowy. Ostatnio poszło ćwierć miliona listów.

viewtopic.php?f=7&t=1298&start=6825#p1073181

To już nieaktualne? Czy nie rozumiem czegoś?

 

opcję B i C można połączyć. Idziesz do APS-u złożyć wypowiedzenie i masz szansę otrzymać ofertę z 5-miesięcznym okresem bezpłatnym z umową na 15 miesiecy. W APS-ach nie ma tylko umów na 12 miesięcy. Jeśli w APS-ie Ci się nie uda, to po złożeniu wypowiedzenia DUK na pewno się postara Cię zadowolić. ;)

Czyli mogą dać bez wypowiadania umowy, okej.

Pójdę, zapytam, a jak nie będą chcieli przedłużyć 15/5, to wręczę wypowiedzenie. I albo zaproponują, albo DUK. Rozumiem.

 

Jeśli obecnie masz bezpłatny Multiroom, to przy przedłużeniu umowy nadal możesz mieć Multiroom bezpłatny przez cały okres umowy. Jeśli nie przedłużysz umowy (wybierzesz opcję A) to opłata za Multiroom zmieni się z 0zł na standardową opłatę 35zł.

35/m-c :shock: ?

Pewnie jest to napisane w umowie :read: zgadłem? No to nie mam opcji A :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj telefonu z DUK-u po wysłaniu wypowiedzenia ze względu na kończenie się umowy - umowa wygasa 11-lipca 2015.Umowa była Premium "elastyczna" z minimalnym zobowiązaniem za 59.90(Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD)+5 za czynsz za ESI na okres 15/5.Przez promocyjne miesiące(5) pełen pakiet Premium + Rozrywka na 1 miesiąc gratis :mrgreen: .Zniesienie czynszu przez okres promocyjny i kolejne płatne miesiące za ESI ponoć "system" nie przepuścił...

Trochę konsultant "kombinował" z ofertą,ale grzecznie go przeprosiłem i zaoferowałem moją propozycję:

Umowa analogiczna jak powyżej z tym , że 12/5.

Niestety konsultant poinformował mnie,że przez okres promocyjny(5 miesięcy) nie jest w stanie zaoferować pełnego premium(brak pakietu HBO),ale w zamian może dodać VOD-y(161-165) i Iplę za free w promocyjnym kresie oraz zniesienie czynszu za dekoder ESI :D . Od 6 miesiąca możliwość samodzielnego dodawania/usuwania pakietu HBO.

Udało się komuś "ugrać" w okresie promocyjnym pakiet HBO?

Co sądzicie o powyższej ofercie?

Ja zdaje sobie sprawę,że jest niezła, ale ten brak paczki HBO chyba mnie trochę zniechęca...

Pierwsza z umów dzisiaj renegocjowana :mrgreen:

Obecna umowa: 12/5 "elastyczna" z minimalnym zobowiązaniem po okresie promocyjnym za 59.90(Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD) + 5 czynsz za ESI-88. W okresie promocyjnym -VOD'y(161-165)+Ipla Mix - free + zniesienie czynszu za dekoder.

Więc to chyba max co można było ugrać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą ofertą elastyczną? Bo aktualnie przy premium to tylko vod mogłem sobie wył z icoka.

Czy można przy przedłużaniu mieć włączoną opcję że np jakieś tam pak będę sobie mógł wyłączać?

Są jakieś reguły tego zależne od czasu umowy wysokości abo czy jak?

Czy przy przedłużaniu premium 15/5 brak MR bez wymiany deko, co mogę ugrać w sprawie elastyczności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam pakiet Familijny HD. Dziś miałem pierwszy telefon w sprawie przedłużenia:

 

1. Familijny Max HD za 49,90 na 24 m-ce w tym 9 miesięcy gratis z możliwością zejścia na sam Familijny HD.

2. Familijny Max HD+ Film HD + Sport HD na 24 m-ce w tym 9 miesięcy gratis z możliwością zejścia do Familijnego Max HD.

 

Powiedziałem, że tak długoterminowe umowy mnie nie interesują i chcę maksymalnie na 12 m-cy. Konsultantka poinformowała mnie, że taka opcja mnie nie obejmuje w związku z tym, że już raz skorzystałem z promocji na 12 i 15 miesięcy. Dałem jej do zrozumienia by się zastanowiła co plecie i się skontaktowała ze mną jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna umowa to 12/5, zostało do jej końca 5 miesięcy, wypowiedzenie było złożone dzień po podpisaniu obecnej umowy. DUK zaproponował mi takie warunki: wymiana dekodera głównego z sagemcom na pvr 7000 z dyskiem 320(500 nie mają obecnie), umowa 15/3, aktywacja 49zł, moduł wifi za 10zł, zwolnienie z opłaty dzierżawy dekodera, oferta premium w cenie 89,90zł od 4 miesiąca, MR HDx1, dostawa bez opłat.

 

Obecne warunki: oferta premium, MR HDx1, dzierżawa dekodera sagemcom, wszystko razem 94,90zł/mc

 

Czy można uzyskać coś lepszego(niższe abo, niższa opłata aktywacyjna, dłuższy okres promocyjny) czy jest to raczej max co mogą dać? Czy na infolinii można kupić więcej niż 1 moduł wifi? Istnieje opcja, aby dodatkowo dekoder MR wymienić na coś lepszego niż HD3000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...