Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także ostatnio w "Dziale Utrzymania Klienta" otrzymałem 12 mc umowę i teraz tak samo się spodziewam.

Skoro dostałeś umowę na 12 miesięcy to nie licz na to, że kolejną dostaniesz na taki sam okres. Po umowie 12-miesięcznej w grę wchodzi już tylko umowa minimum na 15 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis. Dopiero po niej znowu możesz otrzymać umowę na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis.

Ja miałem podobnie. Po poprzedniej umowie 12-miesięcznej (w tym 5 m-cy gratis) dostałem teraz umowę 15-miesięczną (w tym 5 m-cy gratis). Innej opcji (z krótszą umową) nie było. Konsultant jednocześnie zapewnił mnie, że kolejną umowę znowu będę mógł dostać na 12 miesięcy. To tak na zasadzie "na przemian", czyli raz umowa na 12 miesięcy, kolejna na 15 miesięcy, kolejna znów na 12 miesięcy, następnie ponownie na 15 miesięcy, itd... We wszystkich tych przypadkach pierwsze 5 miesięcy jest gratis, jeśli nie wymieniamy modułu CAM lub dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz Multiroom'u jako gratis to faktycznie możesz potem powalczyć o niższą cenę. Ale to raczej będzie niewielka różnica.

Jako, że ja mam Multiroom gratis od samego początku mojej "przygody" z Cyfrowym Polsatem, przy ostatnim przedłużeniu mojej umowy konsultant powiedział mi, że nie może mi obniżyć obecnego abonamentu. Taka opcja byłaby wprawdzie możliwa, ale wówczas nie miałbym już Multiroom'u gratis. Tak więc, zostałem przy obecnym abonamencie, ale za to dostałem jeszcze gratis na cały okres obecnej umowy (czyli na 15 miesięcy) Katalog VOD, czyli mam całodobowy dostęp do kanałów VOD 161-164. Dodatkowo dostałem też jakiś tam pakiet Ipla, ale z niego nie korzystam. Przy poprzedniej, 12-miesięcznej umowie tych opcji nie miałem. Tak samo, jak poprzednio, mam też nadal dodatkowo opcję Cinemax HD.

 

Nominalnie wychodzi mi to obecnie tak, że po upływie 5-ciu gratisowych miesięcy, przez kolejne 10 miesięcy powinienem płacić 69,90 zł. Ale ja jednak od początku płacę abonament uśredniony, który po uwzględnieniu nadpłaty pozostałej mi z poprzedniej umowy (anulowana trzy miesiące wcześniej na skutek jej kolejnego przedłużenia), wynosi mnie obecnie równe 40 zł miesięcznie. :) Uważam więc, że mam całkiem korzystnie. Za te cztery dyszki mam praktycznie taki mini-full ;) (bez opcji HBO). W dawnej CYFRZE+ płaciłem ponad 80 zł z Multiroom'em, a miałem wówczas znacznie mniej kanałów, niż teraz w Cyfrowym Polsacie. Np. kanały Filmbox były w CYFRZE+ dodatkowo płatne, a tu w Cyfrowym Polsacie są normalnie w pakiecie. Że już o dopłacaniu kilkunastu złotych w dawnej CYFRZE+ za kanały w wersji HD nie wspomnę. :? Tak więc, uważam, że w Cyfrowym Polsacie obecnie mam całkiem nieźle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc jeszcze w okresie miesięcy gratisowych z pakietem Familijnym HD (z możliwością zejścia do pakietu Rodzinny HD) można pobijając pakiet wynegocjować nowe warunki umowy z kolejnymi bezpłatnymi miesiącami np. 6/12 lub 5/10?

Ma ktoś w tym zagadnieniu własne doświadczenia? Dodam jeszcze, że z własnym dekoderem.

Właśnie jestem na etapie wykonywania tej "operacji"

 

Ktoś ma na tym polu własne doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj "nadejszło" pismo z CP o przyjęciu rezygnacji.

Propozycja przedłużenia umowy na 24 m-ce z czego 9 m-cy po 79,90 pozostałe po 89,90 więc :censored: nie urywa.

Dosyć zabawnie wyglądał ten fragment... :

.../Specjalnie dla Ciebie dostępna jest usługa Multiroom, dzięki której możesz zyskać możliwość oglądania tych samych kanałów na dwóch dekoderach.../

... bo dlaczego tylko na dwóch? Na trzech już nie ma tej możliwości?

Zabawne, bo już mam multiroom :brawo: (od dwóch lat, fakt że z jednym dodatkowym, ale na dwóch oglądam te same kanały więc możliwość już mam)

 

W dalszej treści informują że jeśli chcę kontynuować umowę na dotychczasowych warunkach, mam 14 dni na kontakt z DUK lub wysłanie anulowania wypowiedzenia. Jeśli tego nie zrobię, moja umowa zostanie rozwiązana 11.05 br.

To już nie ma możliwości przedłużenia jej, nawet w przedostatni dzień trwania?

Aż się boję, co to będzie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj "nadejszło" pismo z CP o przyjęciu rezygnacji.

Propozycja przedłużenia umowy na 24 m-ce z czego 9 m-cy po 79,90 pozostałe po 89,90 więc :censored: nie urywa.

Dosyć zabawnie wyglądał ten fragment... :

.../Specjalnie dla Ciebie dostępna jest usługa Multiroom, dzięki której możesz zyskać możliwość oglądania tych samych kanałów na dwóch dekoderach.../

... bo dlaczego tylko na dwóch? Na trzech już nie ma tej możliwości?

Zabawne, bo już mam multiroom :brawo: (od dwóch lat, fakt że z jednym dodatkowym, ale na dwóch oglądam te same kanały więc możliwość już mam)

 

W dalszej treści informują że jeśli chcę kontynuować umowę na dotychczasowych warunkach, mam 14 dni na kontakt z DUK lub wysłanie anulowania wypowiedzenia. Jeśli tego nie zrobię, moja umowa zostanie rozwiązana 11.05 br.

To już nie ma możliwości przedłużenia jej, nawet w przedostatni dzień trwania?

Aż się boję, co to będzie :shock:

 

 

Wyrzuć to pismo do śmietnika :) Zadzwoń do DUK i normalną ofertę dostaniesz.

 

Dla dodania smaczku - ja miałem następujące umowy: 15/5 (skrócona aneksem o 2 miesiące - wyszło 13/5), kolejna 12/5 (tutaj kosmos - skrócona o 4 miesiące - wyszło 8/5!!!), teraz 15/5 (na ucho mi powiedziano, żebym wypowiadał też 2-3 miesiące po zakończeniu okresu darmowego). Mam pakiet Premium z 1xMR (za 0 złotych), Sagemcoma (czynsz 5 złotych po okresie darmowym) + HD3000 (do MR). W okresie darmowym jest jeszcze pakiet VOD (161-164), potem z opcją wyłączenia tego pakietu. Cena po okresie darmowym 89,90+5+(opcjonalnie)10 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem (sami zadzwonili) w mojej sprawie. Wszystko jest na właściwej drodze. Z chwilą wykorzystania wszystkich miesięcy gratisowych (bezpłatnych) przy starej umowie, otrzymam aneks ze "specjalną" ofertą z kolejnymi bezpłatnymi miesiącami w pakiecie "łączonym" - o który wcześniej sam wnosiłem.

Szczegóły podam po zaistnieniu tej sytuacji. Czyżby byłbym pionierem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wyrzuć to pismo do śmietnika :).../

Gdzież bym śmiał :D CP tak rzadko kreśli do mnie ciepłe słowa, więc jak wyrzuce to co będę czytał "do poduszki"? (joke)

...Zadzwoń do DUK i normalną ofertę dostaniesz.../

Jak na razie, to DUK do mnie wydzwania tylko (do piernika :/ ) dlaczego w godzinach mojej pracy?

Tłumaczę grzecznie, że w godzinach popołudniowych mam masę wolnego czasu i jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Gdzie tam, nie dociera jak grochem o ściane !

 

Ale do rzeczy:

Też mam aktualnie Premium z darmowym MR (12/5) ale chcę zejść niżej.

F-Max z Filmem HD i Sportem HD(*) (Cinemax niekoniecznie) w zupełności by mi wystarczył. Multiroom z pewnych względów "muszę" zachować a najlepiej gdyby udało go się rozszerzyć o jeszcze jeden dodatkowy dekoder i gdyby jeszcze za 0 złotych to już w ogóle byłoby heaven :jupi:

Ofertą konkurencji oraz ich "multiroomem" nie jestem zainteresowany więc "musi" to być kontynuacja CP.

 

(*) - Czy można negocjować przedłużenie umowy z ofertą F-Max tylko z Filmem HD?

Sport mnie nie interesuje więc po co mam się bawić w jego późniejsze wyłączenie. Dla mnie wygodniejsza opcja od razu bez Sportu HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niedługo kończy mi się umowa z CP wysłałem im wypowiedzenie ponieważ chciałem przejść do nc+ jednak zdecydowałem się pozostać w CP. Do tej pory miałem pakiet familijny z multiroomem. Teraz chciałbym zwiększyć to do pakietu Premium + multiroom + wymiana sprzętu. Na jakich warunkach mogą zaproponować mi taką kombinację ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice mają umowę do 21.06, czyli ok 5 miesięcy. Jak sądzicie czy już wysyłać wypowiedzenie?

I teraz tak, w tej chwili mają następującą opcję Familijny Max HD za 54,90 + MR za 10 zł (sagemcom ESI88 oraz HD3000)

 

O co mogę walczyć z DUK jak zadzwonią po wypowiedzeniu? Rodzicom nie zależy na nowym sprzęcie, myślę,że opcja MAX HD + Sport HD + Film HD + ew. Cinemax oraz oczywiście MR.

Czy dostaną opcję 12/5 czy raczej zaproponują 15/5 z racji, że do końca obecnej jest jeszcze 4 miesiące?

 

Dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostaną opcję 12/5 czy raczej zaproponują 15/5 z racji, że do końca obecnej jest jeszcze 4 miesiące?

 

Wysyłaj wypowiedzenie (a de facto taniej i IMHO korzystniej jest złożyć je w punkcie CP / Plusa - od razu dostaniesz potwierdzenie wpłynięcia wypowiedzenia do systemu) - można je tak naprawdę wysłać nawet dzień po zawarciu umowy - ale nie ma to zbytnio sensu.

 

Oferta 12/5 jest do uzyskania (z anulowaniem kilku ostatnich miesięcy obecnej umowy), jeżeli w tym momencie Twoi Rodzice nie są na umowie 12-miesięcznej. Jeżeli mają obecnie taką (tj. 12-miesięczną) umowę, to uzyskają bez problemu umowę 15/5 (12/5 jest praktycznie nie do ugrania) - i też trzeba potem pamiętać o wcześniejszym jej wypowiedzeniu. Konsultant z DUK stwierdził przy moim ostatnim przedłużaniu, że najlepiej jest wysłać wypowiedzenie po zapłaceniu po okresie darmowym, przez okres 3-4 miesięcy stosunkowo wysokiego abonamentu - wtedy celem DUK jest faktyczne utrzymanie klienta, który i tak przynosi przychód wyższy od średniego (mimo stosunku miesięcy płatnych do bezpłatnych i tak rachunek jest wyższy, niż w przypadku regularnie płaconego np. Mini HD, czy Rodzinnego HD). Po prostu wolą klienta, który średnio zapłaci za pakiet najwyższy choćby i 50-55 złotych (będzie to przecież i tak 2-3 razy więcej, niż płacą bez promocji abonenci najniższych pakietów).

 

Najważniejsze to wiedzieć co dokładnie chcesz uzyskać i przekazanie tego od razu - bez kombinowania z pakietami itp. - mniej więcej w stylu: chcę uzyskać to, to i to, tyle i tyle miesięcy gratis i umowa na tyle miesięcy, w okresie darmowym chcę dodatkowo to i to, po darmowym chcę mieć pakiet taki i taki z opcją włączenia / wyłączenia tego i tego. Czasy są takie, że niestety każdy prawie patrzy tylko jak klienta naciąć na choćby kilka złotych, więc trzeba przed taką rozmową z DUK znać ceny pakietu, który Was interesuje i wszelkie opcje opisane choćby tutaj na forum (BTW to jest prawdziwa skarbnica wiedzy!).

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach programu smartDOM. Jest tylko jeden warunek - program musi być dostępny w kwietniu, ponieważ póki co przedłużony został do 18 lutego 2015r.

Wygląda na to, że program smartDOM będzie nadal trwał. Widocznie tak bardzo się spodobało, to Cyfrowemu Polsatowi.

Trzeba też pamiętać, że marzec, będzie miesiącem promocji świątecznych...

A czy fajnych "okazji" będzie wiele, to się jeszcze okaże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkanocne oferty nigdy nie powalały, a dla obecnych abonentów praktycznie nie zmieniają się już od lat. ;) Czasem tylko nastąpi zmiana ceny za dekodery.

Jeśli zaś chodzi o smartDOM to raczej to "zabawa" na dłużej zaplanowana w CP i Plus. Z tego co mi wiadomo, to wyniki sprzedaży budzą optymizm włodarzy CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że program smartDOM będzie nadal trwał. Widocznie tak bardzo się spodobało, to Cyfrowemu Polsatowi.

 

Przecież to jest świetny sposób na przytrzymanie klientów. Sprzedaje się usługi powiązane, ale z różnym okresem podstawowym (czyli kończą się w różnym momencie). Zachowanie upustów wymaga przedłużania umowy podstawowej, co potem pociąga za sobą najczęściej przedłużenie też umów dodatkowych - tych rabatowanych - i abonent pozostaje przywiązany do operatora. Średni przychód z abonenta w przypadku tych umów pakietowych jest bardzo wysoki, operator się cieszy, do tego może dać ciut mniej atrakcyjne warunki przedłużeniowe (przecież abonent najczęściej i tak zacznie to przeliczać w skali globalnej wszystkich usług a nie tylko jednej), więc przychód jeszcze rośnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...