Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@deomolo123

 

W zasadzie każdy pakiet od Familijnego w górę. Pakiety masz na stronie Cyfrowego. Pamiętaj też, że zawsze możesz sobie wpłacać co miesiąc średnią kwotę. Przykładowo możesz sobie wziąć Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD i przez 8 miesięcy nie płacić nic za abonament a przez 16 kolejnych 59,9 albo płacić co miesiąc stałą kwotę, niecałe 40 zł. Koszt całkowity w obu przypadkach taki sam. Generalnie kombinować można na różne sposoby, najprościej zastanowić się czy chce się mieć to samo co teraz i płacić za to mniej czy np. płacić tyle co teraz a mieć więcej kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Dzis znow mialem telefon.....DUK,... Maksymalnie to ..umowa familijny Max HD za49zł,,,,24 m-ce/9mcy po 39zł.. i nie/chcą się ugiąć... dokladaja jakes dzwiwne pakiety to na 3 mc to 9 ..jakes kanały...ja im mowie na na jakistam czas mnie nic nie interesuje...a oni ze nic darmowego nie moga dać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Dzis znow mialem telefon.....DUK,... Maksymalnie to ..umowa familijny Max HD za49zł,,,,24 m-ce/9mcy po 39zł.. i nie/chcą się ugiąć... dokladaja jakes dzwiwne pakiety to na 3 mc to 9 ..jakes kanały...ja im mowie na na jakistam czas mnie nic nie interesuje...a oni ze nic darmowego nie moga dać...

 

Spoko bądź cierpliwy, mi zawsze pomaga argument, że skoro nowy abonent płaci mniej to jakim cudem stały klient ma płacić więcej.

Też zakomunikuj im jasno, że skoro nowy abonent dostaje Familijny MAX HD za średnio 37,5 zł i dodatkowo nowy dekoder, to musiałbyś być głupi, żeby jako stały klient płacić średnio 45 zł bez wymiany deka. Pamiętaj - spokojnie ale stanowczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tracisz darmowe miesiące, które otrzymałeś. W Twoim wypadku nie jest to zmiana elastyczna w ramach umowy, tylko aneks do umowy w najgorszych z możliwych warunkach (TV, miesiąc w dotychczasowej cenie, potem normalna stawka na czas określony). Resztę bierzesz jako nowy klient w aktualnych ofertach z rabatami wynikającymi z programu smartDOM w Superofercie II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązywałaby. :)

Zmiana nastąpiłaby tylko w obecnej promocji dotyczącej TV. Nie miałbyś już TV gratis, tylko do zapłaty przez pierwszy miesiąc po podpisaniu aneksu dla TV według stawki jaką miałbyś po okresie bezpłatnym przy umowie sprzed aneksu. Od drugiego miesiąca od podpisania aneksu dla TV za TV płaciłbyś już 59,90zł/m-c. Internet z rabatem 50% od pierwszego miesiąca lub po trzech miesiącach gratis 50% rabatu w ofercie "trafny wybór". Telefon (SIM) za 1zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Trafny wybór" w Internecie jak w TV, przedstawiając FV lub umowę konkurencyjnego operatora zyskujesz miesiące bezpłatne (w tym wypadku 3 miesiące). W standardowej ofercie Internetu miesięcy bezpłatnych nie ma.

Z tego co pamiętam to umowa jest na 29 miesięcy dla TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to umowa jest na 29 miesięcy dla TV.

Umowa na dwadzieścia dziewięć miesięcy jest tylko wtedy, kiedy jest pięć miesięcy gratis. Obecnie nie jest dozwolony dłuższy czas zawarcia umowy niż na dwadzieścia cztery miesiące.

"Trafny wybór" w Internecie jak w TV, przedstawiając FV lub umowę konkurencyjnego operatora zyskujesz miesiące bezpłatne (w tym wypadku 3 miesiące)

Umowę konkurencyjnego operatora na internet mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 25 grudnia wchodzą nowe przepisy, więc do jutra umowy są (bo jeszcze mogą) na 29 miesięcy. Od 29 grudnia są nowe oferty (póki co widzę tylko dla nowych klientów) z maksymalnie dwuletnimi umowami.

29 i 24 miesięczne umowy dla obecnych klientów dają 8 miesięcy gratis, ale nie kiedy przedłużasz swoją świeżo podpisaną umowę z gratisem w okresie bezpłatnym. ;)

PS. Chyba wystarczy tego OT "kolorowych". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV:

Podpisujesz aneks, który Cię pozbawia obecnej promocji na zasadach, które podają Ci w APS-ie lub BOK CP (w tym okresie warunki są najgorsze i targować się nie o co).

Internet:

Przedstawiasz umowę lub ostatnią opłaconą fakturę za internet od konkurencji i masz 3 pełne i 1 niepełny cykl rozliczeniowy gratis, a potem w ramach smartDOM Superoferta II 50% rabatu na abonamencie.

Telefon:

Może być za 1zł w wersji tylko SIM. Bodaj przy przeniesieniu numeru są 3 miesiące gratis. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojadroga:

 

Mam CP 64.90zł. Czy da się zmodyfikować zestaw ze strony SMARTDOM czyli jest: Internet 20 + Laptop + Tablet + router za 69.95zł zmodyfikować na: Internet 20 + Laptop + TV + router. Czyli zamieniamy tablet na TV oczywiście większa rata będzie. Jest to możliwe ? Jeśli tak mogę od razu podpisać umowę:) Potrzebuję zwyklaka TV 42 czy 47cali do drugiego pokoju i to byłoby idealne rozwiązanie.

 

ps

Mogę przedstawić rachunek za net konkurencji jeśli to ma jakieś znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Premium z opcją multiroom. Obecna umowa wygasa 12 kwietnia. Konsultant przedstawił mi następującą ofertę: umowa na 15 miesięcy (premium w tym ipla mix, hbo go oraz vod 161-164) za 89,90 przez pierwsze 4 miesiące a potem już bez vod za 94,90. Umowa wejdzie w życie z najbliższym okresem rozliczeniowym, czyli w styczniu 2015 a stara ulega anulowaniu. Chciałbym zapytać czy to dobra oferta, czy może jeszcze coś ponegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...