Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten, kto dotychczas miał umowę 12-miesięczną, drugiej takiej samej już nie dostanie. Wówczas wchodzi w grę okres co najmniej 15-miesięczny. Ale za to później, przy kolejnym przedłużeniu umowy znowu będzie można uzyskać umowę 12-miesięczną. :) Tak mi też wczoraj, tak sama od siebie, powiedziała o tym konsultantka CP z DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich... Jestem stałym klientem od 5 lat w CP...Posiadam HD6000. Obecnie mam pakiet Familijny Max HD za 49,90... Czy jest szansa na przedłużenie umowy , bez wymiany dekodera, na obojetnie jaki czas , bez innych zbędnych gratisów ale za stałą cene /przez cały okres ... 39,90 ?? (takze max hd) Jak myślicie? czy jest to realne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń co biura obsługi i przedstaw sytuację, myślę że nie będzie problemów z uzyskaniem takich warunków jakie przedstawiasz powyżej. Zadzwoń i powiedz że chcesz przedłużyć umowę bez zmiany pakietu i dekodera jednak zależy ci na obniżeniu abonamentu do tej ceny jaką deklarujesz. Wiele zależy od długości umowy jaka pozostała obecnie do końca. Ewentualnie otrzymasz kilka miesięcy gratis a potem 49.90 co średnio da ci te 39.90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofertę z niższą ceną za pakiet Familijny Max HD można dostać tylko w jeden sposób i tylko z opcją nowego dekodera...rozwiązując dotychczasową umowę i podpisując nową umowę w ofercie "ostatnia szansa" dla nowych klientów.

 

TRAFNY WYBÓR „OSTATNIA SZANSA” umowa tylko 24 miesiące - oferta dla osób zdających dekoder udostępniony do 30 dni po rozwiązaniu umowy z Cyfrowym Polsatem (protokół zwrotu sprzętu uprawnia do skorzystania z oferty):

 

Familijny Max HD 6 miesięcy GRATIS oraz 6 miesięcy IPLA MIX GRATIS, potem Familijny Max HD = 39,90zł lub Familijny HD = 29,90zł, Antena Single 28zł, TWIN 60zł, dekoder HD za 1zł, moduł WiFi za 49zł, dekoder MR za 29zł, abonament za MR 15zł, za dwa MR 20zł, za trzy MR 25zł

 

Powyższa oferta dostępna jest w APS-ach Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich... Jestem stałym klientem od 5 lat w CP...Posiadam HD6000. Obecnie mam pakiet Familijny Max HD za 49,90... Czy jest szansa na przedłużenie umowy , bez wymiany dekodera, na obojetnie jaki czas , bez innych zbędnych gratisów ale za stałą cene /przez cały okres ... 39,90 ?? (takze max hd) Jak myślicie? czy jest to realne??

 

 

hmm..dziękuję....rozumię....a np. zostając przy cenie 49,90..w Max HD, idzie wynegocjować VOD gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. Oferta dla jeleni - bez obrazy dla nikogo :-)

 

 

Liczy sie szczerość ...

A co mozna lepszego wyciagnąć jeszce za tą cene? Pakiet max HD 49,90...umowa na 24mc/e,w tym 9-mcy 39,99...

Czas umowy nie gra roli...... gratisowe pakiety np 3mczne raczej mnie nie interesują...

 

Ma ktoś jakieś propozycje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie to podstawa do lepszej oferty przy negocjowaniu.

 

A po wysłaniu jakie dalsze kroki? czekam na ich telefon czy sam dzwonie?

Raz wysłałem do nich wypowiedzenie to później musiałem pisać anulowanie bo dostałem jeden telefon z kijową ofertą i powiedziałem że muszę się zastanowić i żeby zadzwonili jutro, ale telefonu się nie doczekałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta - jeżeli po wysłaniu wypowiedzenia umowy dostajesz propozycje takie jak dla nowych lub gorsze - odrzucasz propozycje. Najwyżej podpiszesz nową umowę dla nowego klienta.

No chyba że przy okazji masz anulowane kilka miesięcy starej umowy, to wtedy kwestia kalkulacji co sie bardziej opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że wypowiedzenie zostało wysłane drobne pytanie.

Czy ktoś się orientuje czy jest możliwość wynegocjowania takiej opcji:

- Premium + HBO GO + IPLA MIX z Modułem i multiroomem, przy umowie na powiedzmy 15 miesięcy z jakimiś gratisowymi.

Obecna kończąca była Premium + IPLA MIX bez HBO GO + multiroom 2xHD6000 na 5/12.

Najbardziej mi zależy na tym module i multiroomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaxter87

Pewnie dostaniesz to, co masz obecnie, za tę samą cenę po okresie "gratisowym". Jeśli obecną umowę masz na 12 miesięcy to kolejna będzie oczywiście już na 15 miesięcy. Pierwsze 5 miesięcy będzie gratis.

Tak więc, czekaj spokojnie na telefon z Działu Utrzymania Klienta CP. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...