Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aha mówi się trudno. To tylko potwierdza że nie traktują równo klientów. Przetrwam te 9 miesięcy i pół roku przed końcem znowu wyśle wypowiedzenie.

 

Ja tam już po raz kolejny przedłużałem umowę z CP i muszę przyznać, że mało gdzie DUK jest tak lajtowy jak u nich. Za każdym razem przedłużałem ok. 3/4 dni po wysłaniu wypowiedzenia i bez większych problemów dostawałem co chciałem. Natomiast jak co po niektórzy są napaleni jak diabli albo uparci jak osły, no to muszą się liczyć z tym, że nie pójdzie po ich myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko. Jutro kończy mi się umowa z CP, rezygnacja wysłana 3 miechy temu, nikt z DUK do mnie nie dzwonił, sprawdzałem oferty w APS ale są kiepskie i co tu dalej robić? Generalnie to nikt sie nie odzywał w sprawie ofert. Wczoraj zadzwoniłem sam do DUK, podałem swoje dane ale po chwili konsultant powiedział, że maja awarię i że w ciągu godziny zadzwoni. I cisza. Jeśli do jutra nikt sie nie odezwie, to będę miał sygnał wyłączony? Jak to jest z CP? Czy po terminie wypowiedzenia, kiedy moge już oddać sprzęt TV działa nadal i czy mogę jeszcze przedłużyć umowę?

 

Obecnie mam stary pakiet Familijny + multiroom = 39,90 + 10zł,umowe miałem na 24 miesiące. Chciałbym ewentualnie zostać przy tym samym pakiecie i w ramach tej opłaty 49,90 dostać jeszcze jeden dekoder do multiroomu, jest możliwa taka opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do mnie się odezwali zaraz następnego dnia ale nie doszliśmy do porozumienia po około 3 tygodniach od tej rozmowy kolejny telefon i tu propozycja 15 miesięcy 5 miesięcy 0 zł potem Familijny HD za 39,90 zł lub Familijny MAX HD za 49,90. Ja podpisałem na Familijny HD + Multiroom i średnio wychodzi 33 zł na miesiąc. Do tego "Cudo" Made in CP HD5500s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Jeśli do jutra nikt sie nie odezwie, to będę miał sygnał wyłączony? Jak to jest z CP? Czy po terminie wypowiedzenia, kiedy moge już oddać sprzęt TV działa nadal i czy mogę jeszcze przedłużyć umowę?

 

Wyłączą (prawie) od razu, kwestia wysłania uprawnień.

Możesz przedłużyć umowę, dopóki nie oddasz dekodera, ale będziesz musiał zapłacić za ten miesiąc, kiedy skończyła Ci się umowa (przynajmniej u mnie tak było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z podpisaniem umowy która ma wejść w życie 13 grudnia dostałem wczoraj sms że dodatkowe usługi zostały uruchomione, na podstawowym dekoderze"moduł cam" nie mam nowych kanałów a na multiroom są wszystkie. Ten sms to czego miał dotyczyć jezeli nowa umowa od 13 ? Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3 miesiące kończy się moja umowa. Wypowiedzenie już wysłałem, dzwonili do mnie w środę ale nie miałem czasu rozmawiać, umówiłem się na ponowną rozmowę w sobotę. Moja obecna umowa to 12 miesięcy z 5 gratis - pakiet premium z multiroom i iplą za 89,90 zł. Jakich ofert ze strony CP mogę się teraz spodziewać. Obecnie najbardziej zależy mi na wymianie dekodera głównego, który niestety nie jest w pełni sprawny, a APS robi problemy przy jego wymianie (nie stwierdza usterki podczas kontroli, która trwa u nich 2 minuty).

Dekoder główny ma często problemy z kartą, najczęściej gdy jest wyciągana by aktywować dekoder multiroom. Te błędy pojawiają się również podczas oglądania, czasem pomaga wyciąganie karty lub restart dekodera. Kiedyś błąd karty wyskoczył samoczynnie i dekoder nie działał przynajmniej z 3 godziny. Niestety stało się to o 21, próbowałem restart ale nic nie pomagało, zrobiłem nawet zdjęcia żeby opisać problem w mailu do CP. Chciałem wtedy dekoder rano zawieźć do APS żeby zobaczyli że coś z nim jest nie tak. Tyle że magicznie rano dekoder działał prawidłowo. Podobnie jest z nagraniami, często nagrania są uszkodzone i niekompletne z niewiadomych przyczyn.

Tak jak opisałem chcę wymienić swój dekoder. Jakie mogę wtedy dostać od CP oferty? Zastanawiam się też nad 2 multiroomem. Czy za 2 multiroom będę musiał już płacić czy jest szansa mieć 2 dek. multiroom za 0 zł. Interesuje też mnie internet LTE od CP, chciałbym skorzystać z promocji SmartDom "drugi za połówkę". Czy podczas rozmowy z DUK załatwiać też internet?

 

[Edit 29.11.14, 14:59] Już po rozmowie z DUK. Na początek dostałem ofertę na 29 miesięcy, ale od razu nie, to dostałem już coś lepszego. Oto ostateczna oferta (jeszcze jej nie akceptowałem): pakiet Premium + ipla + HBO GO + 1 multiroom w ofercie 15/3, 3 miesiące za free wszystko +sVOD, potem 89,90 zł lub jeśli bym chciał 2 multiroom to wtedy za niego + 5 zł/ms. i 29 zł za dekoder jednorazowo. No i najważniejsze, wymiana dekodera głównego na Sagemcom ESI-88 z dyskiem 500 GB za 1 zł z przesyłką do domu i bez żadnych opłat za czynsz itp. Co o tym sądzicie? Moim zdaniem oferta jest dobra i chyba się na nią zgodzę, jedyne co bym chciał więcej to np 4 lub 5 miesięcy za free, ale tego mogę już nie ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak odstąpię od możliwości odstąpienia od umowy to dodatkowe usługi zaczynają działać odpowiednio wcześniej?

Multiroom działa i wszystkie zamówione pakiety, dekoder główny ma stary pakiet i brak w nim nowych kanałów. Tak jak pisałem wyżej dostałem smsa o włączeniu usługi. Dzwonić i pytać co nie tak z podstawowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z wycofaniem LOVE i wysłaniu do nich wypowiedzenia w zeszłym roku dostałem 15/5 pakiety Familijny Max+ Sport+Film+Cinemax+Multiroom za 74,90 zł

Umowa mi się kończy za 5 miesięcy

Czy jest możliwość ugrania czegoś więcej niż to: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... NEW_CLIENT

 

Nie wiem czy wysłać do nich wypowiedzenie czy napsiać emaila z pytaniem czy mogę to dostać... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis 2 ofery mysle ze nie najgorsze:

1. Familijny HD - umowa na 12 miesiecy 5miesiecy za 0zl ,7 za 39,90zl / do tego ipla mix i pakiet max Hd za 0zl przez 5 miesiecy/srednia wychodzi 23,25

2. Familijny Max Hd umowa na 15 miesiecy - 5 miesiecy za 0zl 7 miesiecy 49,90/ do tego ipla mix, Sport Hd, Film Hd przez 5 miesiecy za 0/srednia 39,90

Dobre oferty??? Dostal ktos lepsze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona:

-dawniej: 12/5 familijny max hd+hbo cinemax hd za 69,99zł/mc od 6, HD6000 + MR HD3000

-teraz: 15/5 za 89,90zł/mc od 6, anulowanie 3 miesięcy starej umowy, oferta premium (familijny max hd+sport+film+ipla mix+svod na 5 miesięcy+hbo cinemax hd+pakiet rozrywka na 1 miesiąc gratis+MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...